آینه محدب ترافیکی

در برخی از جاده ها و مکان ها به دلیل پیچیدگی و بزرگی دارای زوایای مخفی می باشد. به همین دلیل از آینه محدب ترافیکی معمولاً در جاده ها، پارکینگ و همچنین مسیرهای پیچ و خم نیز مورد استفاده قرار می گیرد تا تمام زوایای مخفی را به وضوح نمایش دهد.

مزایای استفاده از آینه محدب ترافیک

آینه محدب ترافیکی نوعی آینۀ کروی است که داخل آن را با نقره اندود کرده اند و قسمت خارجی آن بازتابندۀ محیط اطراف می باشد و تصویر اطراف را به اندازه کوچک تری نمایش می دهد و به همین خاطر است که دید وسیعتری نسبت به آینه های معمولی دارد.

معمولاً آینه محدب ترافیکی به عنوان یکی از تجهیزات کنترل ترافیک با توجه به معیارهای قیمت و جنس خریداری می شود و با توجه به مکان هایی که از آنها استفاده می شود، از مدل های گوناگونی استفاده می کنند.

عمده ترین انواع آینه محدب ترافیکی می توان به آینه محدب ترافیکی شیشه ای، آینه محدب ترافیکی پلی کربنات، آینه محدب ترافیکی پارکینگ، آینه محدب سر پیچ جاده و .... اشاره نمود که در فروشگاه ترافیک کالا نیز می توان تهیه نمود.

خرید آینه محدب ترافیکی

آینه محدب ترافیکی شیشه ای و آینه محدب ترافیکی پلی کربنات با توجه به کارکرد آنها در قطرها و ابعاد مختلفی تولید می شود و مخصوص نقاط کور جاده ها و پارکینگ ها می باشد.

شما عزیزان می توانید بدون محدودیت زمان و مکان، باکیفیت ترین تجهیزات ترافیکی را با متناسب ترین قیمت از فروشگاه ترافیک کالا خرید نمائید و بر اساس نام کالا ، آینه محدب ترافیکی مورد نظر خود را جستجو کنید و با رویت مشخصات فنی آنها، بهترین آینه محدب ترافیکی خود را برای خرید انتخاب کنید. در صورت هر گونه پرسش می توانید با کارشناسان مجرب و حرفه ای ما در فروشگاه ترافیک کالا ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :