تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی

تابلوهای اطلاعاتی و علائم رانندگی نقش مهمی در بازدارندگی و همچنین حفظ ایمنی مردم دارند.  تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی تنوع بسیار زیادی دارند که هر یک در مکان های مختلفی نصب میشوند. تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی همچنین میتوانند اطلاعاتی را که عابرین و یا رانندگان به آن نیاز دارند را در اختیار او قرار دهند و از گمراه شدن او درمسیرهایی که ناشناخته هستند جلوگیری به عمل آورند. تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی به انواع مختلفی دسته بندی میشوند که از جمله این تابلوها میتوان به تابلوهای اخباری، تابلوهای اخطاری، تابلوهای انتظامی بازدارنده و تابلوهای هدایت مسیر را نام برد. 

انواع تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی

تابلوهای اخباری به تابلوهایی گفته میشود که تنها نقش اطلاع رسانی را بر عهده دارند و مخاطب با عدم توجه به آنها با خطری مواجه نخواهد شد اما ممکن است مشکلاتی برای او ایجاد شود. از جمله تابلوهای اخباری میتوان به تابلوهای موجود در بزرگراه ها مانند تابلوهای اعلام مسافت ، استراحتگاه، تابلو امدادی، تعمیرگاه و جایگاه سوخت را نام برد. تابلوهای اخطاری از انواع تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی هستند که  در نقطه مقابل تابلوهای اخباری قرار میگیرند و نا دیده گرفتن آنها میتواند خطراتی را برای او و یا دیگران به همراه داشته باشد و همچنین تخطی از قانون نیز محسوب میشود. از جمله این تابلو ها باید به به چراغ راهنمایی نزدیک میشوید، پرتاب سنگ، پل کم عرض، تقاطع، تونل، جاده لغزنده، حمل با جرثقیل و از این دست تابلوها اشاره نمود. تابلوهای انتظامی بازدارنده گروهی از تابلوها هستند که راهنمایی و رانندگی کل کشور در خیابان ها و معابر نصب میکند. هر گونه عدم توجه به این تابلوها میتواند تخطی از قانون محسوب شده و جریمه هایی را در برای راننده در پی خواهد داشت. تابلوهای هدایت مسیر نیز از دیگر تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی محسوب میشوند که در بزرگراه ها و خیابان ها زیاد به چشم میخورند و میتوانند راننده و یا عابر را به سمت مقصد راهنمایی کنند.

 خرید تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی

برای خرید تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی باید به مراکزی که به صورت تخصصی در زمینه عرضه و فروش اینگونه تجهیزات فعالیت میکنند مراجعه نمایید. شرکت ترافیک کالا بهترین گزینه برای خرید تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی میباشد و میتوانید از تمام نقاط کشور سفارش خود را از طریق تماس با بخش فروش این شرکت ثبت نمایید.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :