تجهیزات اتوبانی و گاردریل

به گزارش اخبار تصادفات جاده ای، حجم زیادی از تصادفات بر اثر برخورد به گاردریل موجب کاهش صدمات شده است. درنتیجه با استفاده از تجهیزات اتوبانی و گاردریل ایمن می توان از میزان تصادفات کم کرد و جاده های ایمن و در عین حال پر استفاده داشت. یکی از پر کاربردترین تجهیزات ایمن برای جاده های برون شهری استفاده از گاردریل مقاوم است. فروشگاه ترافیک کالا، تجهیزات اتوبانی و گاردریل را با قیمت مناسب برای خرید قرار داده است.

کاربرد تجهیزات اتوبانی و گاردریل

تابلوهای راهنمائی و رانندگی و علائم خطر به عنوان یکی از تجهیزات ایمنی راه ها و جاده ها تنها تعداد اندکی از تجهیزات اتوبانی است که در اتوبان قرار داده می شود. تجهیزات اتوبانی و گاردریل در بزرگراه ها، آزاد راه ها و جاده های برون شهری برای راهنمائی مسافران استفاده می شود. فروشگاه ترافیک کالا انواع تجهیزات اتوبانی را نیز در لیست فروش خود دارد و شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی معین شده، برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمائید. تجهیزات اتوبانی و گاردریل شامل شبرنگ های ترافیکی، گل میخ های متناسب، چشم گربه ای ترافیکی، استوانه و یا مخروطی های ترافیکی، علائم ترافیکی و غیره می باشد.

هدف از گاردریل کشی چیست ؟

استفاده از گاردریل باعث جلوگیری از حوادث جاده ای می شود که با استفاده از گاردریل در کنار جاده و یا در میان جاده از سقوط خودرو به سمت پرتگاه ها ممانعت می کند. گاردریل از مهمترین تجهیزات اتوبانی است که سالانه جان هزاران نفر را در تصادفات جاده ای حفظ می کند.

گاردریل از دو جنس پلاستیکی و فلزی ساخته می شوند که هزینه گاردریل فلزی گران تر است و از مقاومت بیشتری برخوردار است. استفاده صحیح از تجهیزات اتوبانی و گاردریل از انحراف خودرو به سمت خارج از جاده جلوگیری می کند و درشرایط جوی نامناسب از بروز حوادث پر مخاطره ممانعت به عمل می آورد. بر روی برخی تجهیزات اتوبانی و گاردریل از شبرنگ استفاده می کنند تا راننده در دید کم از مسیر خود منحرف نشود.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :