تجهیزات پارکینگی

به دلیل حجم زیاد خودروها، فضای پارکینگ ها نیز به مراتب بزرگ شده است و حجم زیادی از خودروها را در خود جا می دهد. فروشگاه ترافیک کالا ، انواع تجهیزات پارکینگی را با قیمت مناسب برای خدمات شهرسازی برای فروش عرضه می کند.

در پارکینگ نیز به دلیل عبور و مرور ماشین ها امکان آسیب دیدگی نیز پیش آمده است برای سهولت رفت و آمد ایمن خودروها در پارکینگ بهتر است از تجهیزات پارکینگی نیز استفاده شود تا خسارتی به کسی وارد نشود.

فهرست تجهیزات پارکینگی

استفاده درست از تجهیزات پارکینگی از میزان خسارت ها کم کنید و پارکینگ خود را به تجهیزات پارکینگی مدرن ارتقاء دهید. فروشگاه ترافیک کالا با وجود تجهیزات ترافیکی متنوع و جامع به تمام نیازهای مشتریان برای داشتن محیطی ایمن پاسخ داده است. از جمله تجهیزات پارکینگی که ترافیک ایمنی را برای شما فراهم می آورند عبارتند از :

کار استاپر، محافظ ستون، آینه محدب، آینه محدب شیشه ای، آینه محدب استیل، خط کشی های پارکینگ با شبرنگ، تابلو و علائم پارکینگ، سرعتگیر و یا ضربه گیر، چشم گربه ای پارکینگی، استوانه یا مخروطی های پارکینگی و ...

چرا باید از تجهیزات پارکینگی استفاده شود؟

برای افزایش ایمنی پارکینگ های عمومی و خصوصی از تجهیزات پارکینگی استفاده می شود تا رانندگان به واسطه تجهیزات پارکینگی بتوانند به راحتی وارد پارکینگ و یا خارج از پارکینگ شوند. در حال حاضر فروشگاه ترافیک کالا به عنوان یکی از برترین تأمین کنندگان تجهیزات ترافیک و تجهیزات پارکینگی به شهرسازی ها معرفی شده است و از جلوی خسارت های احتمالی ممانعت به عمل آورده است. تمام تجهیزات پارکینگی نشان دهنده یک نوع وضعیت می باشند در نتیجه برای استفاده هر کدام از تجهیزات پارکینگی از مشخصات آنها مطلع بود. در ضمن با بکار گیری هر یک از تجهیزات پارکینگی، نیاز به منابع انسانی را در مناطق مختلف کاهش می دهد و به مراتب میزان هزینه را کاهش می دهد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :