جداکننده خیابان

برای جدا کردن دو خیابان از یکدیگر از تجهیزاتی استفاده میشود که به آنها جداکننده خیابان گفته میشود.  جداکننده خیابان به دو صورت بتنی و پلاستیکی ساخته میشود که هر دو آنها نسبت به نوع مسیر که میتواند بزرگراه باشد یا یک خیابان معمولی به کار برده میشوند. در مجموع بیشتر جدا کننده های خیابان موجود  در کشور ما از نوع پلاستیکی هستند و با مشاهده خیابان ها به راحتی میتوان این جدا کننده ها را مشاهده نمود. جداکننده خیابان میتواند برای پروژه های موقت نیز مورد استفاده قرار بگیرد زیرا این نوع جدا کننده ها به راحتی قابل نصب و جمع آوری هستند.

کاربرد جداکننده خیابان

جداکننده خیابان نه تنها برای تفکیک دو خیابان از یکدیگر بلکه میتواند برا جدا سازی خیابان از پیاده رو نیز وسیله بسیار مناسبی محسوب شود. جداکننده خیابان در حفظ امنیت خودروها و هر گونه آسیب رسیدن به انها نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. خودروهای عبوری با مشاهده جداکننده خیابان دیگر به سمت خیابان دیگر منحرف نخواهند شد و حد مشخص شده رانندگی خواهند کرد. جداکننده خیابان برای جداسازی در پارکینگ ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند به عنوان نوعی نظم دهنده عمل کند. تفاوتی ندارد که از جداکننده خیابان برای فضاهای باز استفاده یا فضاهای بسته زیرا جنس این جدا کننده ها به  حدی محکم هستند که میتوانند دمای بالا و پایین را به راحتی تحمل کنند و  دچار افت کیفیت نشوند. جداکننده خیابان از قابلیت تعمیر و نگهداری آسان برخوردار هستند و در صورتی که یک بخش از آن دچار مشکل شود میتوان قطعه معیوب را با قطعه نو تعویض نمود. بر روی جداکننده خیابان میتوان شبرنگ هایی را به منظور اطلاع رسانی به رانندگان نصب نمود.

خرید جداکننده خیابان

با خرید جداکننده خیابان هزینه های تفکیک را به حداقل خود خواهید رساند زیرا جدا کننده های پلاستیکی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و میتوانند تاثیر بسیار زیادی در هزینه های جداسازی داشته باشند. در خرید جداکننده خیابان به  کیفیت جدا کننده توجه داشته باشید زیرا جدا کننده هایی که در ساخت آنها از مواد نامرغوب استفاده شده باشد در مدت زمان کوتاهی خاصیت و کیفیت خود را از دست خواهند داد. برای خرید جداکننده خیابان با کیفیت عالی تنها کافی است تا اولین تماس خود را با شرکت ترافیک کالا برقرار نمایید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :