سرعت گیر پارکینگ – لاستیکی

فروشگاه ترافیک کالا با در دست داشتن کادر حرفه ای در تهیۀ تجهیزات ایمنی پارکینگ توانسته باکیفیت ترین تجهیزات را برای خرید در دسترس مشتریان قرار دهد.

سرعت گیر از اساسی ترین تجهیزاتی است که برای امنیت در بخش های ترافیک و پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی یکی از انواع سرعت گیر است که در پارکینگ مورد استفاده قرار گرفته می شود و بر اساس نوع کارکرد از مدل های متفاوتی ساخته شده است. 

کاربرد سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی در سوانح

همانطور که مطلع می باشید، سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی نمونه ای از تجهیزات ایمنی پارکینگ است که امروزه برای کاهش خسارات و ممانعت از تلفات و خطرات احتمالی در پارکینگ ها ی طبقاتی، پارکینگ بیمارستان، پارکینگ برج ها و ... در مدل و سایزهای متفاوت استفاده می شود.

انواع سرعت گیر و یا قطع کننده سرعت از تجهیزاتی است که در جاده ها و پارکینگ ها استفاده می شود و از انحراف عمودی خودروها جلوگیری می کنند.

سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی به دلیل حالت ارتجاعی که دارند نسبت به سرعت گیر پارکینگ­_ پلاستیکی عمر بیشتری دارند و نمی شکنند. در ضمن سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی دمای بیشتری را نسبت به سرعت گیر پارکینگ­_ پلاستیکی تحمل می کنند و در مقابل تابش نور مستقیم مقاوم می باشند.

خرید سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی با کیفیت بالا

با توجه به قیمت بیشتری که سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی دارد، برخی از افراد به اشتباه فقط سرعت گیر پارکینگ­_ پلاستیکی را بخاطر قیمت کمتر انتخاب می کنند ولی سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی با توجه به قابلیت های منعطف و مقاومت بالا، گزینۀ بهتری برای انتخاب سرعت گیر پارکینگ است. در ضمن سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی نسبت به سرعت گیر پارکینگ­_ پلاستیکی از نصب راحت تری برخوردار است.

فروشگاه ترافیک کالا، سرعت گیر پارکینگ­_ لاستیکی را با قیمت متناسب، با کیفیت بالا و به صرفه برای خرید متقاضیان مربوطه قرار داده است تا بتوانند بهترین و کاربردی ترین علائم و تجهیزات ایمنی پارکینگی را برای ساختمان های خود تهیه نمایند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :