سرعت گیر پارکینگ-پلاستیکی

در حال حاضر برای آسایش رانندگان و کاهش صدمات جاده ای از تجهیزات ترافیکی درجاده ها، معابر و پارکینگ ها استفاده می کنند. تجهیزات ترافیکی نیز با پیشرفت تکنولوژی دچار تغییر و تحول قرار گرفته شده و از متریال مقاوم تری استفاده می شود. فروشگاه ترافیک کالا انواع سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی را که جزء علائم و تجهیزات ایمنی پارکینگی است را در فروشگاه خود عرضه می کند.

مزیت استفاده از سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی

معمولاً رانندگان بدون توجه به میزان سرعت خودرو خود از مسیرهای مختلف عبور می کنند که موجب می شود، حوادث ناگهانی زیادی برای رانندگان و افراد عابر پیاده بیفتد به همین خاطر در موقعیت های مناسبی از پارکینگ ها از سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی برای کنترل میزان سرعت خودرو ها استفاده می شود تا میزان حوادث احتمالی را کاهش دهد.

سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی نقش مهمی در امنیت خودروها و جان رانندگان دارد چراکه در پارکینگ های طبقاتی وجود سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی از سرعت بیش از حد خودروها می کاهد تا با سرعت کمتری به راه خود ادامه دهند.

سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی همانند انواع مختلف تجهیزات ایمنی پارکینگ از مدل های متنوعی ساخته شده اند تا استفاده آنها را اختصاصی تر کنند. به عنوان مثال سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی 90*33 عموماً مناسب عبور خودروهای سنگین است و سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی 100*33 برای خودروهای بزرگ استفاده می شود و از سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی 50*35 برای پارکینگ های شهری استفاده می شو.د.

خرید سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی از فروشگاه ترافیک کالا

تجهیزات ترافیکی و تجهیزات ایمنی پارکینگ از مهمترین وسایلی است که کیفیت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه با جان افراد سر و کار دارد و میزان تلفات جانی را در مسیرهای عبور و مرور کاهش می دهد.

سرعت گیر پارکینگ- پلاستیکی ، ضربه گیر پارکینگ، شبرنگ ترافیکی و ... از جمله تجهیزاتی هستند که در فروشگاه ترافیک کالا می توان به راحتی با مدل های متنوع و کاربردی تهیه نمود و متناسب با نیاز، در مکان های متناسبی از آنها استفاده نمود.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :