شبرنگ تری ام امریکا 3m

شبرنگ ترافیکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی است که با توجه به نیاز و کارکرد در مسیرهای مختلف جاده ای و یا در یونیفرم مأموران راهنمائی و رانندگی به کار می رود تا رانندگان بدون حوادث رانندگی بتوانند مسیر خود را طی نمایند.

فروشگاه ترافیک کالا انواع تجهیزات ترافیکی را در لیست فروش خود دارد و همواره هدف کاری خود را عرضۀ باکیفیت ترین تجهیزات ترافیک چون انواع شبرنگ ترافیکی ، جداکننده، تجهیزات ایمنی و ... می داند.

کاربرد شبرنگ تری ام امریکا 3m

شبرنگ تری ام امریکا 3m نوع دیگری از انواع شبرنگ ترافیکی است که در کشورهای دیگری چون تایوان، کانادا، چین و ... نیز تولید می شود و همواره از استانداردهای کشور آمریکا پیروی می کنند.

شبرنگ تری ام امریکا 3m نیز همانند شبرنگ کیوالایت به چند گرید: 7 ساله، 10 ساله و 12 ساله دسته بندی می شوند و به بازار عرضه می گردند.

هر سه گرید شبرنگ تری ام امریکا 3m دارای عرض 124 سانتی متر و طول 45 متر می باشد و به دلیل کیفیت بالای آنها، نسبت به دیگر شبرنگ ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً گرید 10 ساله شبرنگ تری ام امریکا 3m با نام پر بازتاب منشوری و گرید 12 ساله شبرنگ تری ام امریکا 3m با نام شبرنگ الماسی در بازار شناخته می شوند.

ویژگی های شبرنگ تری ام امریکا 3m

شبرنگ تری ام امریکا 3m دارای طرفداران بیشتری است و قابلیت هایی چون شفافیت بالا در شب و همچنین روز، نصب آسان، طول عمر بالا، مقاومت بالا در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی و ثبات رنگ را دارد. علاوه بر آنها شبرنگ تری ام امریکا 3m را نیز با قیمت مناسب می توانید از فروشگاه ترافیک کالا خریداری نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چگونگی خرید شبرنگ تری ام امریکا 3m و دیگر تجهیزات ترافیکی می توانید با واحد فروش فروشگاه ترافیک کالا تماس حاصل نمائید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :