شبرنگ اوری امریکا avery

فروشگاه ترافیک کالا با کیفیت ترین انواع شبرنگ ترافیکی با ماندگاری بلند مدت را که جزء جدایی ناپذیر تجهیزات ترافیک می باشد، برای خرید در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

کاربرد شبرنگ اوری امریکا avery

 شبرنگ اوری امریکا avery به دلیل جنس pvc که دارد، دارای انعطاف بالایی می باشد و معمولاً در تونل ها به عنوان علائم هشداردهنده مورد استفاده قرار می گیرد. شبرنگ اوری امریکا avery به دلیل مقاومت بالای آن در برابر نور خورشید، حداقل به مدت 7 تا10 سال عمر می کند. از این رو از شبرنگ اوری امریکا avery با برچسب مقاوم و ضد آب در جاده هایی که با خطر ریزش سنگ مواجه هستند، بکار می رود.

انواع شبرنگ اوری امریکا avery

شبرنگ اوری امریکا avery به عنوان شبرنگ ترافیکی، بر اساس رده های مهندسی به دو دستۀ شبرنگ گلسبید 7 ساله و شبرنگ لانه زنبورری10 ساله  تقسیم می شود.

شبرنگ اوری امریکا avery گلسبید از کیفیت چسبندگی بالا و همچنین رفلکتیو خوبی برخوردار است و شبرنگ اوری امریکا avery لانه زنبوری نسبت به شبرنگ های کره ای دارای کیفیت بهتری می باشد و هر دوی آنها به راحتی نصب می شوند و به سهولت نیز قابل برش می باشند.

تابلوهای ترافیکی برای اینکه در شب نیز دیده شوند، نیاز دارند که از تجهیزات نور افشانی برای دیده شدن آنها استفاده شود و هزینۀ بالایی را در بر خواهد داشت امّا استفاده از شبرنگ ترافیکی که به عنوان یکی از اساسی ترین تجهیزات ترافیکی به کار گرفته می شود، دارای هزینۀ کمتری می باشد.

شبرنگ اوری امریکا avery از این امر مستثنا نیست و دارای استاندارد ASTM می باشد. شبرنگ اوری امریکا avery به دلیل کیفیت بالا در انعکاس نور و مقاومت در برابر خط و خش و نداشتن هیچگونه بافتی در ظاهرش به عنوان بهترین شبرنگ ترافیکی در جاده ها و تونل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :