شبرنگ ترافیکی

معمولاً برای اینکه رانندگان بتوانند رانندگی بدون خطر و تصادفی داشته باشند، نیاز دارند که از یک سری تجهیزات ترافیکی راهنمائی رانندگی استفاده کنند که میزان امنیت رانندگان را تضمین کند و به مراتب میزان تصادفات را کاهش دهد. متداول ترین وسیله ای که جزء تجهیزات ترافیکی می باشد و از آن در تمام جاده ها مورد استفاده قرار گرفته می شود شبرنگ ترافیک است.

فروشگاه ترافیک کالا، بزرگ ترین پخش کننده شبرنگ ترافیکی با هر نوع برند و موارد مصرفی گوناگونی است. شما می توانید برای مشاهده انواع شبرنگ ترافیکی به وب سایت ترافیک کالا مراجعه نمائید و از لیست کامل آن مطلع گردید.

علت نصب شبرنگ ترافیکی

شبرنگ ترافیکی به دلیل خاصیت بازتاب کنندگی نوری که در شب دارد به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی شناخته شده است و کاربردهای مختلفی چون نشانه گذاری، هشداردهی، مشخص نمودن حریم جاده و محدوده ها ، راهنمائی مسیر جاده و غیره دارد. استفاده درست و به موقع از شبرنگ ترافیکی می تواند زنگ خطری برای رانندگان باشد که از سوانح غیر قابل پیش بینی آنها بکاهد.

مطمئناً هنگام رانندگی، شبرنگ ترافیکی را به تداوم دیده اید و از به کار بردن این تجهیزات ترافیکی احساس خرسندی به شما دست داده است.

انواع شبرنگ ترافیکی موجود در فروشگاه ترافیک کالا

شبرنگ ترافیکی با توجه به جنس برچسب با نام های مختلفی در بازار شناخته می شود که در فروشگاه ترافیک کالا نیز قابل خرید است:

  • شبرنگ ترافیکی اوری امریکا avery
  • شبرنگ ترافیکی کیوالایت ژاپن  kiwalite
  • شبرنگ ترافیکی تری ام امریکا  3m
  • شبرنگ ترافیکی DM
  • شبرنگ ترافیکی TMT

با استفاده از ایده های خلاقاته و کاربردی از شبرنگ ترافیکی در تجهیزات ترافیکی به کار گرفته می شود سالانه جان خیلی از رانندگان و مسافران را نجات می دهد. تمام لباس های مأموران راهنمائی و رانندگی نیز دارای برچسبهای شبرنگی است که نشانۀ خوبی برای راهنمائی رانندگان می باشد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :