شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite

همانطور که قبلاً مطرح شد، شبرنگ ترافیک به دلیل روشنایی که در تاریکی از خود ساطع می کند، به عنوان تجهیزات ترافیکی در جاده ها برای راهنمائی رانندگان مورد استفاده قرار می گیرد.

شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite نوع دیگری از شبرنگ های ترافیکی است که معمولاً برای مصارف جاده ای، سازمانی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

گریدهای شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite

شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite به عنوان یکی از تجهیزات کنترل ترافیک بر اساس کیفیت به سه گرید مختلف چون 3 ساله، 7 ساله، 10ساله دسته بندی می شود. شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite گرید سه ساله هیچ گونه شیاری در ظاهرش ندارد و همانند شبرنگ های معمولی می باشد و از انعکاس نور بالایی برخوردار است. تنها تفاوتی که شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite گرید هفت ساله نسبت به گرید سه ساله دارد، طول آنها می باشد، چراکه گرید 7 ساله دارای طول 45 متری است. شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite گرید ده ساله دارای شفافیت رنگ بیشتری است و از ماندگاری بالایی برخوردار است.

خرید شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite از فروشگاه ترافیک کالا

فروشگاه ترافیک کالا برترین عرضه کنندۀ تجهیزات ترافیکی با کیفیت در ایران است. شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite نیز نمونه ای از این اقلام است که با قیمت خرید مناسب به نهادهای مربوطه می فروشد.

فروشگاه ترافیک کالا، شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite گرید 10 ساله را برای تمام شرایط آب و هوایی توصیه می کند و گرید 3 ساله و 7 ساله را نیز برای مصارف ترافیکی چون لباس های مأموران راهنمائی و رانندگی، ساخت پلاک خودرو، علائم راهنمائی و رانندگی و ... برای حفظ ایمنی رانندگان و مأمورین مورد استفاده قرار می گیرد.

شما عزیزان می توانید تجهیزات ترافیکی مورد نظر خود را با توجه به نوع و جنس در فروشگاه ترافیک کالا سرچ نمائید و مرغوب ترین کالا را خریداری نمائید. توجه داشته باشید انتخاب درست تجهیزات ترافیکی چون شبرنگ کیوالایت ژاپن kiwalite، شبرنگ اوری امریکا ، شبرنگ DM و غیره می تواند بهتر نیاز شما را برآورده نماید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :