شبرنگ DM

 تجهیزات ترافیکی که در بازار عرضه می شود، برای حفظ امنیت رانندگان و نیروهای راهنمائی و رانندگی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع شبرنگ ترافیکی به عنوان بخش کوچکی از تجهیزات ترافیکی برای هدایت رانندگان در جاده به وفور به کار می رود.

مزایای شبرنگ DM در تجهیزات ترافیکی

فروشگاه ترافیک کالا، شبرنگ DM را همانند انواع مختلف شبرنگ ترافیکی به صورت اینترنتی برای خرید شما عزیزان قرار داده است. از مهمترین مزایایی که می توان برای شبرنگ DM نام برد به کیفیت بالا، ماندگاری بالا، ضد خش بودن، تنوع رنگی و مقاومت بالا متناسب با شرایط جوّی اشاره نمود که موجب استفادۀ گستردۀ شبرنگ DM گردیده است.

شبرنگ DM نیز به سه گرید 3، 7 و 10 ساله  طبقه بندی شده است و گرید 10 ساله شبرنگ DM به شکل لانه زنبوری است و از درخشندگی بیشتری برخوردار است و نور بیشتری را منعکس می کند و دارای مقاومت بیشتری است.

مهمترین نکته ای که در شبرنگ DM وجود دارد، این است که با استانداردهای آمریکا شبرنگ DM با کیفیت بالا ساخته می شود.

خرید شبرنگ DM از فروشگاه ترافیک کالا

فروشگاه ترافیک کالا با تجربه درخشان خود در زمینۀ فروش تجهیزات ترافیکی، مفتخر است که انواع شبرنگ ترافیکی همانند شبرنگ DM ، شبرنگ اوری امریکا، شبرنگ TATو ... را با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب برای بالا بردن سطح ایمنی اقشار مختلف جامعه در ترددهای شهری و برون شهری به فروش می رساند.

با گذر زمان، تکنولوژی نیز با پیشرفت شگرفی روبه رو شد و هر روز مواد اولیه و تجهیزات باکیفیت تر و کاربردی تری را سازندگان صنایع تولید می کنند، از این رو تجهیزات ترافیکی نیز متناسب با نیاز بشریت دچار تغییر و تحول قرار گرفت و انواع مختلف شبرنگ ترافیکی برای مصارف گوناگون جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد و از شبرنگ DM نیز برای بازتاب بیشتر نور در جاده ها و تجهیزات ترافیکی استفاده می شود.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :