شبرنگ TAT

فروشگاه ترافیک کالا به عنوان بزرگترین عرضه کنندۀ لوازم و تجهیزات ترافیکی تا کنون توانسته با کیفیت ترین تجهیزات را در سراسر ایران برای خرید، در اختیار افراد قرار دهد. در این فروشگاه انواع شبرنگ ترافیکی مثل شبرنگ TAT و شبرنگ اوری امریکا و ... برای خرید به سهولت یافت می شود.

کاربرد شبرنگ TAT

عمدتاً شبرنگ ترافیکی از مواد فورستین و فسفر تشکیل شده است و دارای خاصیت درخشندگی در محیط های تاریک می باشد. به همین دلیل وزارت راه سازی برای ایجاد امنیت جاده ها از شبرنگ ترافیکی مثل شبرنگ TAT ، شبرنگ DM و غیره استفاده می کند تا دید رانندگان را در جاده بهبود ببخشند.

شبرنگ TAT به دلیل همان خاصیت دخشندگی بالایی که دارد در مناطق تاریک چون تونل ها، معادن، جاده های مارپیچ و همچنین برای ساخت تجهیزات ترافیکی همانند علائم ترافیکی و ایمنی، تابلوهای اعلان ترافیکی، لباس پرسنل راه سازی، یونیفرم کارمندان راهنمائی و رانندگی و ... به وفور استفاده می شود تا امنیت جاده ای و انسانی توسط شبرنگ TAT و انواع دیگر آن محفوظ گردد.

اهمیت خرید شبرنگ TAT

 شبرنگ TAT دارای دو گرید 3 ساله و 7 ساله می باشد که عمدتاً از کیفیت های بالایی برخوردار هستند. اهمیت خرید و استفاده از شبرنگ TAT به دلیل بازتاب بالای نور به چشم است که در تاریکی به عنوان انعکاس دهندۀ نور عمل کرده و محدودۀ جاده را به وضوح مشخص می کند. همۀ شبرنگ های ترافیکی به عنوان یکی از تجهیزات کنترل ترافیک برای یک هدف تولید شده اند و آن بالا بردن سطح امنیت جاده های شهری، برون شهری و امنیت جان رانندگان می باشد.

برای کسب اطلاعات لازم نسبت به موجودیت شبرنگ TAT و انواع مختلف آن در ابعاد و رنگ های مختلف به فروشگاه ترافیک کالا مراجعه نمائید و مناسب ترین شبرنگ TAT را برای مصارف خود خریداری نمائید. امیدواریم با تهیه به موقع و استفادۀ بجا از شبرنگ TAT و انواع دیگر آن امنیت را برای عزیزان خود به ارمغان آورید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :