ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ

 

با حجم بالای وسایل نقلیه در جاده ها و پارکینگ ها نیاز است برای بالا بردن سطح کیفی راه سازی و ساخت پارکینیگ از تجهیزات ترافیکی و تجهیزات ایمنی پارکینگ استفاده کنند.

انواع مختلف تجهیزات ایمنی پارکینگ را همچون ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ ، شبرنگ ترافیکی، جداکننده ترافیکی و پارکینگی برای خرید آسان متقاضیان در لیست فروش فروشگاه  ترافیک کالا قرار داده شده است.

اهمیت استفاده از ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ

بخشی از ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ با شبرنگ پوشش داده شده است تا میزان دید رانندگان در نور کم بالا رود. وجود شبرنگ در ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ در پارکینگ های تنگ بی نور از مهم ترین تجهیزات ایمنی پارکینگ است که نباید آن را دست کم گرفت.

معمولاً ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ با برچسب های مخصوصی پوشش داده شده است و متناسب با سطوح مختلف همچون گچ، بتن، آهنی و ... تولید شده اند. در ضمن نحوۀ نصب ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ از اهمیت بالایی برخوردار است و به روش های متداول چون پیچ و رول پلاک، میخکوب، چسب و تفنگ هیلتی نصب می گردد.

خرید مناسب انواع ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ

فروشگاه ترافیک کالا برای خرید و فروش علائم و تجهیزات پارکینگی توانسته با قیمت متناسب در اختیار مشتریان قرار دهد و امنیت رانندگان و عابران پیاده را تا حدود زیادی بالا ببرد. ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ از جمله تجهیزات ایمنی پارکینگ است که در رنگ ها و مدل های متفاوت در فروشگاه ترافیک کالا قابل خریداری می باشد. در ضمن شما مشتریان محترم در صورت داشتن هرگونه پرسش، پیشنهاد، پشتیبانی و یا اطلاع از قیمت خرید هر یک از مدل های ضربه گیر و محافظ ستون پارکینگ می تواننید با کارشناسان مجرب و زبدۀ فروشگاه ترافیک کالا تماس حاصل فرمائید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :