پلیس مجازی

با پیشرفت تکنولوژی و ماشینی شدن تجهیزات، در عرصۀ راهنمائی و رانندگی نیز برای کاهش خطا و هزینه ها و همچنین استفاده کمتر از نیروی انسانی از پلیس مجازی برای پیش برد اهداف خود استفاده می کنند. فروشگاه ترافیک کالا چراغ LED پلیس مجازی را برای فروش در لیست خود دارد.

قابلیت پلیس مجازی چیست؟

پلیس مجازی  به عنوان یکی از تجهیزات ترافیکی به صورت چشمک زن می باشد که هنگام چشمک زدن از افکت های مختلفی استفاده می کند. استفاده از پلیس مجازی در زمان هایی به کار گرفته می شود که نیاز به امنیت بالا است در نتیجه به جای پلیس، از پلیس مجازی استفاده می شود. برای رعایت قانون شهروندی نیز از پلیس مجازی به کار گرفته می شود تا حقوق شهروندی به درستی رعایت شود. استفاده از تجهیزات ترافیکی ایمن به مراتب امنیت جاده ها را افزایش می دهد. چشمک زن پلیس مجازی باید در مسافتی قرار گیرد که میزان نور پخش شده دامنه وسیعی را پوشش دهد تا رانندگان حضور پلیس را در نزدیکی خود احساس کنند. برای کاهش تصادفات و همچنین رعایت استانداردهای لازم رانندگی از پلیس مجازی استفاده می شود تا ترافیک ایمن را برای رانندگان به همراه بیاورد. در ضمن پلیس مجازی از مسافت دور نمایی از یک تیم پلیس را برای رانندگان تداعی می کند و از حرکات غیر قانونی راننده جلوگیری می کند.

خرید انواع پلیس مجازی

پلیس مجازی دارای دو نوع برقی الکترونیکی و سولار می باشد و به صورت یکطرفه و دوطرفه با رنگ های آبی و آبی-قرمز استفاده می شود. معمولاً پلیس مجازی آبی -  قرمز برای ترافیک درون شهری و پلیس مجازی آبی برای بزرگراه ها مورد استفاده قرار می گیرند. فروشگاه ترافیک کالا، تجهیزات ترافیکی ایمن و استاندارد را که با تکنولوژی روز ساخته شده اند را در دسترس مخاطبان قرار می دهد. هر یک از تجهیزات منتخب چون پلیس مجازی توسط کارشناسان مجرب بر روی پایگاه قرار داده شده است.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :