چشم گربه ای ترافیکی

تجهیزات ترافیکی هر یک به نوعی میتوانند در حفظ امنیت جاده ها نقش موثری داشته باشند. یکی از انواع تجهیزات ترافیکی که تا کنون ابداع شده است گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی است. گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی از تجهیزات ترافیکی کوچکی هستند که بر روی سطح خیابان نصب میشوند و میتوانند زمانی که خودرو از روی آنها عبور میکند لرزش هایی به خودرو و همچنین راننده وارد آورند. ایجاد لرزش به راننده و سرنشینان تنها به منظور آگاه سازی او از خطری است که ممکن است وی و سرنشینان را تهدید کند. گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی در جاده هایی نصب میشوند که نزدیک به مراکزی همچون ایست های بازرسی، عوارضی ها و از این دست اماکن هستند. گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی معمولا به رنگ های زرد و یا قرمز تولید میشوند که البته رنگ زرد آن در کشور ما کاربرد بسیار بیشتری دارد.  گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی در دو نوع مختلف تولید میشود که میتوان به گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی فلزی و همچنین پلاستیکی اشاره نمود. در کمتر مکانی میتوان نوع فلزی گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی را یافت و امروزه نوع پلاستیکی آن به دلیل قیمت مناسب، وزن کم و همچنین دیگر ویژگی ها کاربرد بیشتری دارد.

خرید گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی

امکان خرید گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی بصورت غیر حضوری در شرکت ترافیک کالا وجود دارد و به راحتی میتوانید بدون آنکه نیازی به مراجعه حضوری وجود داشته باشد خرید خود را انجام داده و در  محلی که سفارش خود را ثبت نموده اید دریافت کنید. برای خرید گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی اگر نسبت به قیمت ها حساس هستید و به دنبال گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی ارزان قیمت هستید بهتر است تا اولین تماس خود را با این شرکت برقرار نمایید زیرا قیمت محصولات این شرکت تنها برای جلب رضایت مشتری تا حد زیادی کاهش داده شده اند.

چشم گربه ای از مهم ترین تجهیزات ترافیکی است که در جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد که برای افزایش دید رانندگان در شرایط آب و هوایی نامناسب چون هوای بارانی، مه، گرد و غبار و برفی به کار می رود. استفاده به موقع از چشم گربه ای می تواند میزان حوادث جاده ای را کاهش دهد و امنیت رانندگان را بالا ببرد.

انواع چشم گربه ای موجود در تجهیزات ترافیکی

میخ های زرد و سولار نمونه ای از چشم گربه ای ترافیکی محسوب می شود و برای بالا بردن امنیت جاده ها در مناطق مختلف طراحی شده اند.

 چشم گربه ای به دو دسته پلاستیکی و فلزی تقسیم شده اند و به صورت یک طرفه و دو طرفه به کار می روند اما با توجه به مکان هایی که از آنها استفاده می شود از چشم گربه ای متناسب استفاده می شود. چشم گربه ای با توجه به برجستگی هایی که بر روی بدنۀ خود دارد، بر روی آسفالت قرار گرفته می شود و به رانندگان نسبت به محدوده و مناطق خطرناک هشدار می دهد.

علاوه بر ان چشم گربه ای به دلیل قابلیت بازتاب نور در تمام مسیر جاده، حاشیه ها و مناطق تفکیکی را به خوبی برای هدایت رانندگان مشخص می کند و رانندگان را از سردرگمی نجات می دهد.

اهمیت خرید چشم گربه ای در مسیرهای جاده ای

فروشگاه ترافیک کالا با کادر مجرب فروش خود توانسته با کیفیت ترین تجهیزات ترافیکی را برای بالا بردن سطح امنیت جاده ها و رانندگان برای خرید، عرضه نماید. چشم گربه ای ترافیکی از تکنولوژی های روز جهان ساخته شده است تا بتواند بخشی از نیازهای تردد شهری را جبران نماید.

مهم ترین نکته ای که هنگام خرید  تجهیزات ایمنی راه ها و جاده ها چون چشم گربه ای ، شبرنگ ترافیکی و ... باید در نظر داشت، کیفیت هر کدام از این تجهیزات است و قیمت در ردۀ دوم حائز اهمیت است.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :