گل میخ ترافیک

یکی دیگر از تجهیزات ایمنی که در محل های متعددی مورد استفاده قرار گرفته می شود، گل میخ ترافیک است. فروشگاه ترافیک کالا، گل  میخ ترافیک را در سایزها و قابلیت های متنوع برای خرید در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

قابلیت های گل میخ ترافیک

تا حالا برای شما پیش آمده که در جاده رانندگی می کردید و زمانی که به حاشیه جاده و یا در برخی از موارد به ایستگاه های عوارضی نزدیک می شوید، خودرو  دچار لرزش می شود، بله این گل میخ ترافیکی است که برای هشدار به راننده در موقعیت های حساس به کار می رود. معمولاً از گل میخ ترافیک در محل های پر رفت و آمد و همچنین ابتدای پل ها و یا انتهای پل ها و یا قبل از سرعت گیرها برای هشدار به رانندگان به کار گرفته می شوند. گل میخ ترافیک انعکاسی در برخی از سطوح جاده موجب شده تا با بازتاب نور به راننده هشدار دهد که در چه وضعیتی قرار دارد. فروشگاه ترافیک کالا  با ارائه گل میخ ترافیک مقاوم در برابر ضربه به ترافیک ایمن جاده ها کمک بسیاری نموده است.

خرید انواع گل میخ ترافیک

گل میخ ترافیکی به عنوان یکی از تجهیزات ایمنی راه ها و جاده ها بر اساس نوع جنس ساخته شده به سه دسته تقسیم می شود: گل میخ ترافیک پلاستیکی، گل میخ ترافیک سرامیک و گل میخ ترافیک چدن که در رنگ های متنوع تولید می شوند. گل میخ ترافیک دارای دو نوع لرزشی و انعکاسی می باشد که در شرایط های گوناگون ترافیکی برای رانندگی ایمن استفاده می شود. از طریق فروشگاه ترافیک کالا می توانید انواع گل میخ ترافیک را برای داشتن ترافیک ایمن مشاهده و در نهایت خرید کنید. شرکت های متعددی درآمریکا گل میخ ترافیک را تولید می کنند از جمله یونی ورسال، اَپکس، ری اُ لایت، ویالوم و ... . استفاده صحیح از گل میخ ترافیک میزان حوادث جاده ای را کاهش می دهد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :