Previous
Next

تابلو کارگران مشغول کارند - تابلو انتظامی مثلث فریم ارتفاع 60 سانت

تابلو کارگران مشغول کار 

 • مقاومت زیاد را در برابر شرایط جوی
 • مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی
 • دید بالا به دلیل استفاده از شبرنگ
 • ماندگاري و عمر بالا
 • نصب اسان

جهت قیمت تماس بگیرید .

محصولات مرتبط

تابلو کارگران مشغول کارند

تابلو کارگران مشغول کارند یکی از تجهیزات ترافیکی است که بسیار مهم می باشد و از دسته تابلوهای انتظامی قرار دارد. حتما در هنگام رانندگی در جاده ها با این تابلو انتظامی رو به رو شده اید و به دنبال ان کارگران و ماشین آلات راه سازی را دیده اید.  

تابلو کارگران مشغول کارند یک تابلو هشدار دهندهاست. کارگران مشغول کارند نشان می دهد که کارگران جاده در یا نزدیک جاده هستند. رانندگان باید هوشیار و آماده باشند تا در صورت مواجه شدن با این تابلو سرعت خود را کاهش دهند یا متوقف کنند. اغلب کارگران مشغول کارند در مناطق ساخت و ساز نصب می شود که محدودیت سرعت کاهش یافته است.

تابلو کارگران مشغول کارند

اقدامات لازم برای مواجه شدن با این شرایط

 • کارگران مشغول کارند هشداری از کار جاده ای در پیش است.
 • با احتیاط ادامه دهید زیرا کارگران ممکن است در جاده باشند، در حال عبور یا نزدیکی باشند.
 • مناطق ساخت و ساز معمولاً دارای محدودیت های سرعت کمتری هستند که رانندگان باید به آن پایبند باشند.

چگونه تابلو کارگران مشغول کارند از کارگران جاده محافظت می کنند

معمولاً برای محافظت از کارگران در برابر برخورد وسایل نقلیه، یک تابلوی کارگران مشغول کارند قبل از ترافیک در مناطق ساختمانی مورد نیاز است. این تابلو مانند سایر تابلوهای انتظامی به صورت مثلث با پس زمینه سفید و حاشیه قرمز است که علامتی با رنگ مشکی داخل آن نقش بسته است.

تابلو کارگران مشغول کارند

چرا کارگران مشغول کارند مورد نیاز است؟

بسیاری از مرگ و میرها ناشی از برخورد کارگران با وسایل نقلیه بوده است، اما درصد مشخصی از تصادفات کارگران جاده ای نیز با نقض ایمنی توسط خود کارگران همراه بوده است. با این حال، به دلیل افزایش تاکید بر استانداردهای ایمنی اعمال شده مرگ و میر کارگران به طور قابل توجهی کاهش یافته است. ارسال علائم هشدار دهنده بیشتر در مورد کار عملیاتی در حال انجام، تأثیر مثبتی در یادآوری خطرات به رانندگان و کارگران دارد.

سایر اقدامات ایمنی

علاوه بر نصب تابلو در نزدیکی راه یا کار کارگران می توانند از علائم قابل حمل با پیام های هشدار دهنده استفاده کنند که به راحتی می توانند از پروژه ای به پروژه دیگر حرکت کنند. موانع و دکل‌ها ایمنی بیشتری را به پرسنل اضافه می‌کنند. مانند: موانع نیوجرسی ، بشکه ترافیکی ، کاشن تانک ، استوانه ترافیکی و مخروط های ترافیکی و... زیرا به رانندگی دقیق‌تر کمک می‌کنند. 

با نصب تابلوی کارگران مشغول کارند در فاصله ای مناسب از محل کار ، جان بسیاری از افراد نجات یافته است. این علائم به رانندگان یادآوری می‌کند که در نزدیکی کار جاده‌ای سرعت خود را کم کنند . در نهایت، هر چه علائم هشدار بیشتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که رانندگان پیام را جذب کرده و بر اساس آن پاسخ دهند.

مزایای تابلو کارگران مشغول کارند

 • داراي بدنه اي از جنس گالوانيزه است .
 • مقاومت بالايي در برابر هر گونه شرايط اب و هوایی و بارندگي و برف دارد.
 • رنگ آن از جنس الكترواستاتيك است كه باعث ماندگاري و عمر بالاي تابلو مي شود.
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی.
 • در اين تابلو براي ديد بهتر از شبرنگ استفاده می شود.
 • نصب ان نیز راحت است.

خرید و سفارش تابلو کارگران مشغول کارند

برای آشنایی با تابلوهای ترافیکی و خرید آن‌ ها، فروشگاه‌­ های معتبر و تحت نظارت راهنمایی و رانندگی بهترین انتخاب هستند. این مراکز با دارا بودن انواع تابلوهای مختلف ترافیکی در طرح‌­­ها و مدل­‌های متفاوت در آشنایی شما با تابلوها جاده‌­ای بسیار تاثیرگذار هستند. قیمت تابلوهای ترافیکی جاده ای براساس نوع کاربرد و مشخصات فنی آن تعیین می­‌شود.

شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تابلوهای ترافیکی با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد.  شما می توانید انواع تابلوهای ترافیکی و تجهیزات ایمنی راه ها و..  با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را به صورت اینترنتی سفارش دهید . و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظر از ترافیک کالا با مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha