فیلترهای فعال

سرعت گیر پلاستیکی

حتی یک دست انداز کوچک می تواند راه را برای شما طولانی کند. سرعت گیرهای پلاستیکی ابزارهای موثری برای کاهش سرعت ترافیک و بهبود ایمنی در پارکینگ ها، گاراژها و سایر مناطق هستند. شما نمی‌توانید از رانندگی افراد جلوگیری کنید، اما می‌توانید با وسایل پارکینگ سنگین ، اقداماتی را انجام دهید تا آنها را از رانندگی بی‌احتیاطی توسط کسب‌وکارتان دور نگه دارید . به همین دلیل سرعت گیرهای پلاستیکی سرمایه گذاری خوبی برای کسب و کار شما هستند.

چرا سرعت‌گیر پلاستیکی به کسب‌وکارها کمک می‌کنند؟

به عبارت ساده تر، سرعت گیرها به حفظ امنیت مردم کمک می کند. بر اساس گزارش مرکز کنترل بیماری‌ها، هر دو ساعت یک عابر پیاده بر اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست می‌دهد . سالانه 150000 صدمات غیرمرگبار ناشی از تصادف به عابران پیاده را اضافه کنید و متوجه شوید که چرا ایمنی ترافیک می تواند برای مشاغل دارای پارکینگ یا گاراژ نگران کننده باشد. سلامت و ایمنی کارکنان، مشتریان و اموال شما یک معامله بزرگ است. سرعت‌گیرها رانندگان را مجبور می‌کنند سرعت خود را کم کنند و احتمال آسیب رساندن به اموال شما یا تصادف با شخصی را که به سمت ماشینشان می‌رود محدود می‌کند.

سرعت گیر پلاستیکی

هنگامی که روی سرعت گیرها سرمایه گذاری می کنید، دست اندازهاها بیشتر کار را انجام می دهند. سرعت گیرهای پلاستیکی به راحتی نصب می شوند و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند، به این معنی که وقتی آنها در زمین قرار می گیرند، شما برای سال ها آماده هستید. آنها حتی با وجود تماس شدید با وسایل نقلیه در حال حرکت و قرار گرفتن در معرض عناصر، رنگ خود را برای سالها حفظ خواهند کرد. درست مانند نصب، از بین بردن سرعت گیر پلاستیکی بازیافتی مشکلی نیست. ممکن است بخواهید پس از مدتی سرعت گیر را به مکان جدیدی منتقل کنید. سرعت گیرهای پلاستیکی را می توان جدا کرد و در جای دیگری نصب کرد. این بسیار ساده تر از بریدن یک تپه آسفالت و بازسازی آن در جای دیگر است.

اطلاعات بیشتر در مورد سرعت گیر پلاستیکی

پلاستیک یکی از محبوب ترین مواد سرعت گیر است. سرعت گیرهای پلاستیکی با اعمال محدودیت سرعت و وادار کردن دوچرخه سواران، رانندگان و رانندگان سایر وسایل نقلیه کمتر از 20 مایل در ساعت (مایل در ساعت) از برخورد وسایل نقلیه جلوگیری می کند.

سرعت گیرهای پلاستیکی مزایای متعددی دارند. برخی از این مزایا عبارتند از:

پلاستیک یک ماده سبک وزن است که نصب، حمل و نقل و جابجایی سرعت‌گیرها را برای جامعه مهندسی ترافیک آسان‌تر می‌کند. پلاستیک ماده ای بادوام و محکم است. سرعت گیر پلاستیکی را در تقاطع جاده قبل از پیاده رو، حاشیه، گذرگاه عابر پیاده، خط عابر پیاده، پیاده رو، علائم سرعت یا تابلوها نصب کنید و از مزایای آن برای چندین سال آینده بهره مند شوید. این یک ماده کم نگهداری و مقاوم در برابر مواد شیمیایی است. می تواند شرایط آب و هوایی مختلف را تحمل کند. رنگ سرعت گیر پلاستیکی نیز به راحتی محو نمی شود. شما مجبور نخواهید بود برای نگهداری آن سرمایه گذاری زیادی کنید. پلاستیک را می‌توان به اشکال مختلف قالب‌گیری کرد و این امر باعث می‌شود تولیدکنندگان دست انداز جاده‌ای طراحی سرعت‌گیر با اشکال مختلف مانند سرعت‌گیرهای دایره‌ای، مربعی و معمولی را آسان‌تر کنند. در مقایسه با بتن و آسفالت، تأثیر آسیب کمتری بر وسایل نقلیه، از جمله وسایل نقلیه اضطراری، اتوبوس‌ها، اتومبیل‌ها و غیره دارد. حتی قبل از اینکه وسیله نقلیه ترافیکی آسیب ببیند، آسیب می‌بیند. می توانید آن را در مکانی نصب کنید، اما به دلیل تغییر پلان ها، می توانید به راحتی آن را در هر جایی که دوست دارید جدا کرده و دوباره نصب کنید. برخی از سرعت گیرهای پلاستیکی برای کمک به زهکشی و محافظت از سیم ها طراحی شده اند. انواع مختلفی از پلاستیک وجود دارد که بر اساس ترکیب شیمیایی و ویژگی های فیزیکی با یکدیگر متفاوت هستند. بسته به نوع پلاستیک، سرعت گیرها به سه نوع سرعت گیر PVC، PU و PE طبقه بندی می شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد سرعت گیرها

سرعت گیر نوعی وسیله کنترل سرعت است. دارای انحراف عمودی است که وسایل نقلیه سریع السیر را مجبور می کند تا سرعت خود را کاهش دهند تا ضربه دستگاه به وسیله نقلیه کاهش یابد. عمدتاً در جاده‌ها، پارکینگ‌ها و خیابان‌های شهر قبل از علائم توقف، گذرگاه‌ها و خط‌کشی‌های پیاده‌رو برای تأمین ایمنی عابر پیاده و ایمنی ترافیک استفاده می‌شود. ساختاری شبیه سرعت گیر گزارش شده است که برای اولین بار در نیوجرسی مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، در سال 1953 بود که آرتور هالی دستگاهی را اختراع کرد که نامش را «دست اندازهای کنترل ترافیک» گذاشت. او زمانی آن را اختراع کرد که متوجه سرعت بالای رانندگانی شد که از سالن بروکینگز عبور می کردند. اولین سرعت گیر در هر کشور اروپایی اولین بار در سال 1970 نصب شده است. از مواد مختلفی برای ساخت وسایل آرام بخش ترافیک استفاده می شود، مانند قوزهای سرعت، بالشتک ها و میزها. نمونه های محبوب این مواد شامل پلاستیک بازیافتی، لاستیک، آسفالت، بتن و فولاد است. هر ماده برای یک موقعیت یا مکان خاص مناسب در نظر گرفته می شود. شهرداری ها و اداره حمل و نقل معمولاً با توجه به حجم ترافیک و نیازهای ایمنی تصمیم می گیرند که در کجا سرعت گیر و سرعت گیر نصب کنند.

3 نوع سرعت گیر پلاستیکی!

سرعت گیرها ابزاری برای کاهش سرعت هستند که مردم در یک منطقه عابر پیاده و سایر مناطقی که وسایل نقلیه و عابران پیاده هر روز تعامل نزدیکی دارند استفاده می کنند. بسته به نیاز ایمنی شما می توانند در مکان های مختلفی نصب شوند. باید یک علامت محدودیت سرعت وجود داشته باشد که بتواند به راننده، مانند دوچرخه سوار، راننده و غیره، وجود سرعت گیر را نشان دهد. انواع مختلفی از مواد برای سرعت گیرها وجود دارد. سرعت گیرهای پلاستیکی در سرتاسر جهان رایج است. آنها معمولا از سه نوع پلاستیک معمولی ساخته می شوند: PVC، PU و PE. این مقاله تمام آنچه را که باید در مورد این اشکال سرعت گیر پلاستیکی بدانید را توضیح می دهد.

حقایقی که باید در مورد سرعت گیر پی وی سی بدانید!

پلاستیک پلی وینیل کلراید (PVC) سومین پلیمر پلاستیکی رایج تولید شده است. سالانه حدود 40 میلیون تن PVC برای ساخت محصولات پلاستیکی مختلف مانند لوله، اتصالات، لوله، کاشی سقف، شیلنگ، پوشش پلاستیکی کابل، سرعت گیر و غیره تولید می شود. این یک ماده متراکم است که دارای چگالی خاص 1.4 است. این بدان معناست که سرعت گیرهای پی وی سی بازیافتی می توانند وسایل نقلیه بزرگ مانند اتوبوس و کامیون را بدون آسیب تحمل کنند. پی وی سی دو شکل دارد یکی پی وی سی سخت و دیگری پی وی سی انعطاف پذیر. پی وی سی سفت و سخت باعث افزایش سرعت می شود و یک ماده بسیار محکم به حساب می آید. استحکام کششی بالای آن نیز باعث دوام بالا می شود. محدوده دمای قابل تحمل برای مواد PVC 20- تا 60 درجه سانتیگراد است. بنابراین، می‌توانید از سرعت‌گیرهای پی وی سی بازیافتی در انواع محیط‌ها بدون هیچ تردید یا دردسری استفاده کنید. مقاومت آن در برابر مواد اسیدی نشان می دهد که PVC می تواند در برابر اثرات بسیاری از مواد شیمیایی خطرناک آزاد شده توسط یک وسیله نقلیه موتوری مقاومت کند. سرعت گیرهای PVC معمولاً در مقایسه با سرعت گیرهای PU یا PE مقرون به صرفه تر هستند.

چیزهایی که باید در مورد سرعت گیرهای PU بدانید!

شکل رایج دیگر پلیمری که برای سنتز سرعت گیرها و سایر وسایل کنترل ترافیک استفاده می شود، پلاستیک پلی یورتان (PU) نامیده می شود. این ماده به دلیل خواص مختلف مقاوم خود مانند مقاومت در برابر دما، مقاومت در برابر سایش و مقاومت شیمیایی شناخته شده است. PU یک ماده همه کاره است که برای ساخت بسیاری از محصولات مختلف مانند سرعت گیرها، سرعت گیرها، بالشتک های سرعت، مخروط های ترافیکی، لوله ها، کابل ها و غیره استفاده می شود. می تواند دمای معتدل از -40 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد را تحمل کند. بنابراین نگران تاثیر دمای محیط بر عملکرد برجستگی ها نخواهید بود. سرعت گیرهای PU ابزارهای مدیریت ترافیک موثری هستند که می توانند سرعت خودروهای دارای سرعت را در مقابل علائم راهنمایی و رانندگی مانند چراغ قرمز، علائم راهنمایی و رانندگی و علائم پارک کاهش دهند تا رانندگان را وادار به رعایت این علائم کند. آنها همچنین شتاب خودروها را در یک منطقه کند، منطقه کاری، فضای پارکینگ یا محله‌ای که عابران پیاده و وسایل نقلیه نزدیک به یکدیگر پیدا می‌شوند، کاهش می‌دهند.

رازهایی که باید در مورد سرعت گیرهای پلی اتیلن بدانید!

پلاستیک پلی اتیلن (PE) پرکاربردترین شکل پلاستیک است. در درجه اول برای ساخت اقلام بسته بندی استفاده می شود. سرعت گیرهای پلی اتیلن معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند. مانند اشکال فوق الذکر سرعت گیرها، در برابر تغییرات دما، مواد شیمیایی، فشار و خراش نیز مقاوم هستند. بر اساس داده های ترافیکی ارائه شده توسط اداره بزرگراه فدرال، سرعت گیرها به کاهش برخورد بین وسایل نقلیه کمک می کند و به طور قابل توجهی تصادفات ترافیکی جاده را کاهش می دهد. به دلیل دوام بالای مواد پلی اتیلن، دست اندازهای جاده پلی اتیلن قبل از علامت توقف، علائم محدودیت سرعت و علائم راهنمایی و رانندگی در جاده هایی که حجم ترافیک بالایی دارند برای کاهش سرعت ترافیک یافت می شوند. برخی از سرعت گیرهای پلاستیکی دارای نوار بازتابنده هستند که باعث می شود در شرایط بد آب و هوا و در شب، حتی زمانی که نور خیابان وجود ندارد، قابل تشخیص و قابل مشاهده باشند. برخی از آنها تمام سطح خود را منعکس می کنند. این اقدامات آرام‌سازی ترافیک سالانه به نجات جان بسیاری کمک می‌کند.

نتیجه

سرعت گیرهای پلاستیکی در جاده ها پلیس خواب نامیده می شوند. آنها برای ایمنی خیابان و بزرگراه، ترافیک را در مسیرهای ورودی، جاده های بریده شده، دوربرگردان، موانع ترافیکی و کنار جاده آرام می کنند. آنها یک بخش برجسته دارند که وسایل نقلیه را مجبور می کند سرعت خود را کاهش دهند. قبل از آنها باید علائم راهنمایی و رانندگی وجود داشته باشد تا به عنوان علائم هشدار دهنده برای رانندگان عمل کند. سرعت گیر پلاستیکی در سه شکل مختلف موجود است. اینها شامل پلاستیک PVC، PU و PE است. آنها شباهت های زیادی دارند و همچنین تفاوت های کمی دارند. هر ماده دارای ویژگی های شیمیایی خاص خود است که آن را برای مکان خاصی مناسب می کند. سرعت گیرهای پلاستیکی همچنین می توانند به عنوان محافظ کابل عمل کنند، زیرا برخی از آنها دارای کانال های کابلی هستند. اگر می خواهید ایمنی را در راهرو، پارکینگ و خیابان خود افزایش دهید، باید سرعت گیر را در محل مناسب نصب کنید.