زیرشاخه‌ها

 • ایجاد نظم و ایمنی در خیابان‌‌ها و جاده‌ها ضرورت استفاده از ابزارهای ایمنی ترافیکی چون نیوجرسی را افزایش می‌دهد. نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی جزء تجهیزات مدرن ترافیکی به شمار می‌آید که ویژگی‌های شایان توجهی هم دارد. این محصول شاید در ظاهر سبک جلوه کند، اما سنگین، محکم و بسیار کاربردی است.

  نیوجرسی پلاستیکی به منزله ابزاری چند بار مصرف است که به‌راحتی حمل‌ونقل می‌شود. بله ساختار سبک و قابلیت جابه‌جایی این محصول آن را به انتخاب بسیاری از کاربران بدل کرده است. به‌کارگیری متریال درجه یک و مقاوم سبب افزایش اطمینان تولیدکنندگان از استحکام نیوجرسی شده است. نکته قابل‌توجه درمورد نیوجرسی ترافیکی ظاهر زیبا و درعین‌حال کاربرد بی‌نظیر آن در مواقع مختلف است.

  مانع نیوجرسی پلاستیکی

  نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی

  بلوک نیوجرسی پلاستیکی محصولی ترافیکی است که به‌عنوان مانع، جداکننده و همچنین محافظ در خیابان‌ها و جاده‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول نوین، در واقع همان بلوک نیوجرسی بتنی است که با متریالی متفاوت ساخته می‌شود. این محصول با پلیمرهای پلاستیکی تقویت شده در شرایط آزمایشگاهی ساخته می‌شود. به عبارتی میزان مقاومت، استحکام و حجم بلوک نیوجرسی طی مراحل ساخت به‌دقت موردتوجه قرار می‌گیرند.

  بلوک نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی در رنگ‌های سفید، قرمز و زرد تولید می‌شود که هر یک از آن‌ها در شرایط خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرند. نکته مهم دیگر، وزن و قابلیت پرکردن این محصول از آب، سنگ و ماسه است. بدین ترتیب بلوک‌‌‌های پلاستیکی ابتدا به‌صورت توخالی ساخته می‌شوند، اما منفذ و بخشی مخصوص برای ریختن آب و ماسه در آن‌ها تعبیه می‌شود.

  ساختار و ویژگی‌های نیوجرسی پلاستیکی

  ساختار متفاوت نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی سبب مقاومت بالای آن در برابر برخورد اتومبیل‌ها و برخورد ضربات سنگین شده است. این محصول به طور معمول از پلی‌اتیلن خالص گرید بالا مطابق استانداردهای معین ساخته می‌شود. ساختار نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی کاملاً مشابه نیوجرسی بتنی است. به عبارتی این محصول مدولار نیز تقریباً ظاهری مشابه یک مستطیل طویل دارد که دارای ابعاد متناسب با یکدیگر است.

  گسترش فروش نیوجرسی پلاستیکی به علت ساختار متفاوت این محصول صورت‌گرفته است. برخی از ویژگی‌های شایان توجه نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی شامل موارد ذیل هستند:

  • ساختار مقاوم در برابر فشار و ضربه ناشی از برخورد اتومبیل
  • وزن سبک و قابلیت جابه‌جایی
  • مقاوم در برابر عوامل محیطی مخرب چون نور خورشید، سرما، باد و طوفان
  • رنگ‌آمیزی متنوع
  • تنوع در سایز و اندازه
  • قابلیت نصب و جابه‌جایی سریع

  ساختار نیوجرسی پلاستیکی

  نیوجرسی پلاستیکی سفید و قرمز

  انواع نیوجرسی پلاستیکی

  انواع نیوجرسی پلاستیکی بر اساس ساختار، ابعاد، استفاده و رنگ‌بندی دسته‌بندی می‌شوند. مهم‌ترین فاکتور در نیوجرسی ترافیکی سایز و رنگ آن است. ابعاد نیوجرسی متناسب با یکدیگر تغییر می‌کنند. یعنی طول، عرض و ارتفاع این محصول در هریک از انواع آن با یکدیگر تناسب دارند. ابعاد نیوجرسی پلاستیکی تعیین‌کننده کاربرد و همچنین قیمت این کالا هستند. طول نیوجرسی مابین ۱ الی ۲ متر متغیر است. ارتفاع و عرض این محصول نیز مابین ۴۰ الی ۱۰۰ سانتیمتر متغیر است. تنوع در سایز امکان خرید نیوجرسی متناسب با نیاز هر کاربری را فراهم می‌کند.

  رنگ‌بندی متنوع نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی، انتخاب و استفاده از آن‌ها در مواقع مختلف را آسان کرده‌ است. این محصول اغلب در رنگ‌های سفید، زرد، قرمز و نارنجی  تولید می‌شود. هریک از این رنگ‌ها نماد هشداری خاص در راهنمایی‌ورانندگی است؛ بنابراین انتخاب رنگ و سایز درست نیوجرسی امری مهم محسوب می‌شود.

  کاربرد نیوجرسی پلاستیکی از خیابان تا بزرگراه

  همه ما به طور کم‌وبیش نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی را در معابر و خیابان‌های درون‌شهری، جاده‌های برون‌شهری، پلیس‌راه‌ها و ... مشاهده کرده‌ایم. این محصول در اصل به‌عنوان جداکننده مسیرهای دوطرفه از یکدیگر شناخته می‌شود، اما استفاده از آن در موارد مشابه بسیار رایج است. نیوجرسی‌های پلاستیکی قرمز و زرد، انتخابی مناسب برای جداسازی مسیر رفت‌وبرگشت در جاده‌های درون و برون‌شهری هستند. باتوجه‌به ساختار پرکاربرد این محصول، برخی از کاربردهای آن شامل موارد ذیل هستند:

  • مسدودکردن جاده‌های در حال تعمیر و بازسازی
  • بستن جاده دوطرفه در مواقع موردنیاز
  • ایمن کردن حاشیه جاده‌های خطرناک
  • ایمن‌سازی فعالیت کارگران در جاده‌های مختلف
  • هدایت‌کردن رانندگان وسایل نقلیه به قسمت دیگر از جاده
  • جداسازی دوربرگردان‌ها و راه‌های فرعی از اصلی به طور موقت و دائم
  • مسدودکردن جاده‌ها و معابر مختلف به‌منظور حفظ امنیت
  • مسدودکردن راه ورود و خروج در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف
  • نظم‌دهی پارکینگ‌های مختلف
  • ایجاد حفاظ در سالن‌ها و استادیوم‌ها
  • ایجاد مانع در مسابقات مختلف دو و میدانی، اتومبیل رانی و ...

  نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی

   

  آنچه که نیوجرسی پلی‌اتیلن را متفاوت می‌کند

  تولیدکننده نیوجرسی پلاستیکی، این محصول را با هدف بهبود خدمات و افزایش بهره‌وری نیوجرسی تولید کرده است. به عبارتی این نوع نیوجرسی ساختار منحصربه‌فردی دارد که آن را از نیوجرسی بتنی و سایر محصولات مشابه متفاوت می‌‌سازد. در نگاه اول، وزن پایین این محصول موردتوجه کاربران قرار می‌گیرد. در واقع جابه‌جایی نیوجرسي پلاستیکي به تجهیزات خاصی نیاز ندارد و به‌راحتی توسط فرد جابه‌جا می‌شود.

  اگر توجه کنیم این محصول دارای طراحی متفاوت و هم چنین رنگ‌های متنوع است که علاوه بر زیباسازی محیط، رانندگان و عابران به بهترین نحو ممکن آگاه می‌سازد. طور مثال استفاده از نیوجرسی قرمز در مکان‌های حادثه‌خیز و استفاده از نیوجرسی زرد به‌منظور ایجاد هشدار به‌راحتی با این مدل میسر می‌شود. طراحی این اقلام به‌گونه‌ای است که به‌راحتی از طریق اتصال نر و مادگی به یکدیگر متصل می‌شوند.

  قابلیت بازیافت و تولید مجدد نیوجرسی پلی‌اتیلن، یک ویژگی حائز اهمیت این محصول است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. در واقع هیچ نگرانی بابت آسیب نیوجرسی پلیمری وجود ندارد، زیرا قطعات شکسته آن قابل بازیافت هستند. نکته جالب دیگر این است که هرگونه شبرنگ ترافیکی و برچسب به‌راحتی روی بدنه نیوجرسی پلیمری نصب می‌شوند.

  ابعاد و وزن نیوجرسی پلی‌اتیلن

  نکته حائز اهمیت هنگام خرید و فروش نیوجرسی پلاستیکی، توجه به وزن، ابعاد و قیمت آن است. آنچه که مشخص است تغییر وزن و ابعاد نیوجرسی به‌تناسب یکدیگر است. ابعاد کاربردی‌ترین نیوجرسی‌ها به شرح ذیل هستند:

  وزن انواع نیوجرسی پلیمری باتوجه‌به متریال اولیه و ابعاد آن متغیر است. بدین ترتیب می‌توان گفت وزن نیوجرسی پلاستیکی وزنی مابین ۸ الی ۱۵ کیلوگرم است. البته که این عدد وزن اولیه آن است و بنا به میل افراد می‌توان وزن نیوجرسی را به‌دلخواه تغییر داد. پرکردن نیوجرسی به‌وسیله ماسه یا آب، میزان مقاومت و استحکام آن را در برابر باد، فشار و ضربه به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.

  نیوجرسی پلاستیکی بزرگ

  نیوجرسی پلاستیکی یا بتنی؟! مسئله این است!

  ویژگی‌های متفاوت نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، اما آیا می‌توان ان را جایگزین نیوجرسی بتنی محسوب کرد؟ پاسخ این سؤال به محل استفاده و هدف از تهیه نیوجرسی بستگی دارد. به طور مثال نیوجرسی پلی‌اتیلنی برای ایجاد مانع موقت بسیار مناسب است. درحالی‌که نیوجرسی‌های بتنی برای استفاده دائمی مناسب‌تر هستند. چنانچه می‌خواهید از صرف هزینه اضافی برای جابجایی و نصب نیوجرسی رها شوید، نیوجرسی پلی‌اتیلنی را دریابید.

  قیمت نیوجرسی پلاستیکی بزرگ و کوچک

  اولین نکته هنگام خرید نیوجرسی پلاستیکی قیمت و کیفیت آن است. به‌طوری‌که قیمت مناسب سبب خشنودی خریدار و در نتیجه تهیه نیوجرسی موردنیاز می‌شود. قیمت نیوجرسی پلاستیکی رقمی متغیر است که بنا به ابعاد، وزن، شرکت تولیدکننده و کیفیت محصول تعیین می‌شود. قیمت نیوجرسی پلاستیکی بزرگ اغلب اوقات بالاتر از قیمت نیوجرسی کوچک‌تر و سبک‌تر برآورد می‌شود. البته که برند تولیدکننده و کیفیت محصول در قیمت نهایی بسیار تأثیرگذار است.

  باتوجه‌به تفاوت قیمت جداول نیوجرسی پلاستیکی، استعلام قیمت از مجموعه ترافیک کالا  پیش از خرید، امری هوشمندانه است. این مجموعه با ارائه لیست قیمت نیوجرسی پلاستیکی به مشتری، انتخاب را برای آنان تسهیل می‌بخشد. خرید بدون واسطه از پخش‌کننده اصلی سبب کاهش قابل‌توجه قیمت خرید محصول می‌شود که هنگام خرید باید به آن توجه ویژه داشت.

  فروش نیوجرسی ترافیکی در سراسر ایران

  تهیه نیوجرسی ترافیکی برای ساکنان شهرهای مختلف امری ضروری و حائز اهمیت است. اما عدم دسترسی به فروشگاه‌های مطمئن و منصف سبب دشواری خرید نیوجرسی پلاستیکی مشهد و استان‌های دیگر شده است. ترافیک کالا مجموعه‌ای مطمئن جهت تهیه نیوجرسی پلاستیکی در اصفهان، تبریز، تهران و سایر شهرها و استان‌های ایران است.

  کاربران علاقه‌مند به خرید نیوجرسی پلاستیکی در تبریز و استان‌های هم‌جوار می‌توانند پس از مشاهده لیست انواع نیوجرسی پلی‌اتیلن نسبت به ثبت سفارش و دریافت آن اقدام نمایند. ترافیک کالا مجموعه نیوجرسی پلاستیکی فروش مجربی است که امکان تهیه تمام تجهیزات ترافیکی را برای مشتریان فراهم می‌کند.

  نیوجرسی پلاستیکی زرد

  راهنمای خرید نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی

  تهیه نیوجرسی پلاستیکی مناسب و کاربردی نیازمند آگاهی و دقت به فاکتورهای مختلفی چون ابعاد، رنگ و تعداد است. مناسب‌ترین گزینه جهت جداکردن محورهای جاده از یکدیگر، نیوجرسی طویل دارای رنگ‌های قرمز، زرد و نارنجی است‌. در واقع نیوجرسی رنگی طویل و بلند، توجه راننده را بیشتر از سایر اقلام به جاده معطوف می‌کند. درحالی‌که نیوجرسی‌های سفید گزینه‌ای مناسب برای ترکیب با نیوجرسی‌های قرمز و ایجاد حفاظ در کنار جاده محسوب می‌شوند. نیوجرسی‌های پلاستیکی کوچک اغلب در پارکینگ‌های خانگی، کوچه‌ها، پارکینگ‌های درون‌شهری و ... کاربرد گسترده دارند. در واقع خرید نیوجرسی متناسب با نیاز از صرف هزینه بالا پیشگیری کرده و کارایی محصول را افزایش می‌دهد.

 • نیوجرسی بتنی و انواع آن با توضیحات کامل

  راهنمای مسیر شما دوست گرامی

  1- سوالات متداول در مورد نیوجرسی بتنی
  2- 
  ویدیو معرفی نیوجرسی بتنی
  3- 
  توضیحات کامل در مورد نیوجرسی بتنی
  4-
  عکس های مانع بتنی
  5- 
  جدول نیوجرسی بتنی
  6- 
  خرید انواع نیوجرسی بتنی
  7- 
  اینفوگرافیک محصول مانع ترافیکی بتنی

  سوالات متداول در مورد خرید نیوجرسی بتنی

  Toggle #1

  Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Toggle #2

  Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  ویدیو نیوجرسی بتنی

  به زودی

  تولید و فروش نیوجرسی بتنی 

  مجموعه ترافیک کالا تامین کننده انواع نیوجرسی بتنی در ابعادهای مختلف ، طبق استاندارد وزارت راه سازی می باشد ، برای سفارش انواع نیوجرسی طبق سفارش شما مشتری گرامی در ابعاد مورد نظر انجام می گردد . همچنین ترافیک کالا تمامی نیوجرسی های بتنی را در سراسر کشور ارسال می کند . 

  تکمیل مراحل ساخت نیوجرسی بتنی مرحله نهایی ساخت نیوجرسی بتنی

  نیوجرسی بتنی چیست ؟

  نیوجرسی بتنی از جمله تجهیزات و مصالح بتنی است که برای جلوگیری از تصادفات، در جاده و بزرگراه ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این می توان گفت، به این نوع تجهیزات ایمنی به دلیل اینکه مواد و مصالحی همانند بلوک سیمانی دارند، بلوک بتنی نیز می گویند. بلوک بتنی نیوجرسی برای جدا کردن مسیرهای ترافیک در جاده و بزرگراه ها مورد استفاده قرار می گیرد. لذا امروزه در تمامی خیابان و جاده ‌ها، این محصولات و تجهیزات به چشم می‌ آیند. علاوه بر این ،نیوجرسی بتن به دلیل تولید از مصالح مختلفی از جمله سیمان، بتن، پلاستیک و.....، برای مسدود سازی راه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال شهرداری برای مسدود کردن خطوط عابر پیاده و برخی از جاده ها از این نوع مصالح و بلوک های بتنی پر کاربرد استفاده می کند.

  دسته بندی این محصولات از نظر کاربرد

  امروزه در اکثر مسیر ها برای جلوگیری از تصادف و خسارت های ناشی از آن، از مانع بتنی استفاده می کنند. به عبارت دیگر می توان گفت مانع نیوجرسی بتنی سبب حرکت صحیح ماشین ها و وسایل نقلیه می شود. از طرف دیگر، ماشین ها هنگام تصادف به مسیر روبرویی عبور نمی کنند. همچنین آن ها هنگام تصادف علاوه بر عبور نکردن از مسیر اصلی خود، آسیب کمتری می بینند. بنابراین نیوجرسی بتن دارای مشخصات فنی، کاربردها و مزایای بسیاری می باشد. از مانع بتنی اولین بار برای تفکیک مسیرهای ترافیک و عبور عابران پیاده استفاده شده است. اما اکنون کاربردهای آن متنوع و گسترده تر می باشند. چرا که علاوه بر جلوگیری از تصادفات و خسارت های ناشی از آن، به عنوان حفاظ برای عابران پیاده مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین در ادامه با مزایا، ویژگی ها و مشخصات فنی این نوع مصالح پر کاربرد بیشتر آشنا می شویم‌.

  نیوجرسی بتنی

   مشخصات فنی نیوجرسی بتنی

  همان طور که می دانیم، یکی از مهم ترین قسمت های ساخت، طراحی و استفاده از بزرگراه و جاده ها، ایمنی آن ها می باشد. چراکه طراحان شهرداری برای بهره برداری بهتر از جاده ها می بایستی قدرت تحمل فشار آن ها را بررسی کنند. سپس به ساخت و طراحی نیوجرسی بتنی برای تفکیک سازی مسیر جاده ها و ترافیک بپردازند. از طرف دیگر آن ها می توانند با توجه به توانایی و قدرت یک جاده از نیوجرسی های بتنی برای جدا کردن مسیر های عابر پیاده و.... بهره مند شوند.

  این تجهیزات جاده ای، از مشخصات فنی بسیاری برخوردار هستتد. همچنین این مصالح و تجهیزات در اندازه و ابعاد مختلفی طراحی می شوند. اما هر یک از این محصولات به عنوان مثال نیوجرسی بتنی کوچک، کاربرد و مشخصات فنی مخصوص به خود را دارند. همچنین در جاده ها متناسب با کاربرد و مشخصاتی که دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

  دسته بندی این محصولات نیوجرسی از نظر مشخصات فنی:

  به همین منظور از مشخصات فنی نیوجرسی بتنی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • در تولید این مصالح و تجهیزات از میلگرد های مقاوم و کششی، با کیفیت بسیار بالا استفاده می شود.
  • برای ساخت نیوجرسی بتنی نیاز به استفاده از آب با مواد آلی و اسیدی می باشد.
  • استفاده از مواد افزودنی مایع در تولید و طراحی این تجهیزات از اهمیت بسیاری برخوردار است. علاوه بر مواد افزودنی مایع، استفاده از مواد و تجهیزات پودری در تولید این نوع محصولات نیز ضروری و لازم است.
  • معمولاً سنگ دانه هایی که در طراحی و تولید مانع نیوجرسی بتنی یا همان بلوک بتنی نیوجرسی مورد استفاده قرار می گیرند، مخلوطی از شن و ماسه هستند.

  علاوه بر این موارد، نیوجرسی بتن با توجه به کاربرد و انواع مختلفی که دارد، از ارتفاع، طول و وزن متفاوت نیز برخوردار  که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

  مشخصات مانع بتنی

  نحوه ساخت نیوجرسی بتنی

  از آنجایی که این تجهیزات و مصالح جدا کننده در جلوگیری از آسیب رسیدن به افراد هنگام تصادف جلوگیری می کنند. روش های ساخت و تولید آن ها متفاوت و متغیر می باشد. اما یکی از نکات مهم در تولید نیوجرسی بتنی، استفاده از تجهیزات میکسر تمام مکانیزه می باشد.

  نحوه ساخت نیوجرسی بتنی به گونه ای است که قبل از ریختن بتن و سیمان، قالب این تجهیزات طراحی و ساخته می ‌شود. پس از ساخت قالب مناسب با ابعاد استاندارد، آرماتور ها در قالب های روغن کاری شده قرار می گیرند. سپس از میلگرد های مقاوم و کششی برای حفظ آرماتور ها، در این محصولات استفاده می شود. پس از گذراندن این مراحل، بتن ریزی محصولات انجام می شود. همچنین بعد از بتن ریزی این تجهیزات جدا کننده، مرحله عمل آوری هر یک از قطعات استفاده شده در آن، انجام می شود.

  پس از اتمام تمامی مراحل ساخت و تولید نیوجرسی بتنی، این محصولات آماده و سپس وارد کارخانه و شرکت های فروش می شوند. در نتیجه در شرکت ها با توجه به نیاز مشتریان به فروش می رسند. همان طور که می دانیم این محصولات جدا کننده در ابعاد و سایز های مختلف، تولید و طراحی می شوند. همچنین در تولید آن ها از مواد و مصالح با کیفیت و متغیر استفاده می شود. بنابراین افراد با توجه به نیاز خود می بایستی این محصولات را با برترین کیفیت و خدمات خریداری کنند. علاوه بر این، به نحوه تولید و ساخت بلوک بتنی نیوجرسی توجه بسیاری داشته باشند. چرا که روش تولید و ساخت این محصولات پر کاربرد، در استفاده طولانی مدت از آن ها نقش گسترده دارد.

  نحوه ساخت نیوجرسی بتنی

  دسته بندی نیوجرسی بتنی از نظر وزن

   این محصولات با توجه به موارد استفاده، در ابعاد و سایز های مختلف طراحی و تولید می شوند. اما تولید کنندگان و طراحان با در نظر گرفتن ابعاد استاندارد نیوجرسی بتنی، این محصولات را با برترین کیفیت می سازند.

  معمولاً ابعاد نیوجرسی بتنی با توجه به ارتفاع، طول و وزن آن ها محاسبه و  انتخاب می شود. از طرف دیگر می توان گفت، وزن نیوجرسی بتنی با ابعاد آن رابطه هماهنگ و مستقیم دارد. چرا که هرچه ابعاد این مصالح استاندارد باشد، وزن آن ها نیز مناسب و استاندارد خواهد بود.

  دسته بندی این محصولات از نظر سایز

  ابعاد و سایز استاندارد این مصالح جدا کننده به شرح زیر می باشد:

  • برخی از بلوک های بتنی نیوجرسی برای راه های برون شهری مورد استفاده قرار می ‌گیرند. بنابراین وزن و ابعاد مناسب آن ها به ترتیب، ۵۰۰۰ کیلوگرم و ۷ دهم متر می باشد.
  • نوع دیگری از نیوجرسی های بتنی در مناطق خلوت و کم دید مورد استفاده قرار می‌ گیرند. بنابراین وزن و ابعاد این محصولات در این مناطق به ترتیب ۹۰۰ کیلوگرم و ۶ دهم متر می باشد.

  علاوه براین، این مصالح با توجه به ابعاد در دسته بندی های مختلف قرار می ‌گیرند که عبارت اند از: مینی نیوجرسی بتنی در ابعاد ۵۰* ۵۰* ۵۰ که مناسب برای خیابان و بزرگراه های برون شهری می باشد.

  نیوجرسی بتنی در ابعاد ۱۰۰*۸۰*۵۰ طول

  نیوجرسی ۲۰۰*۸۰*۵۰، نیوجرسی ۳۰۰*۱۶۰* ۵۰/.

  نیوجرسی ۳۰۰*۱۱۰*/۵۰.

  هر یک از انواع نیوجرسی که با ابعاد استاندارد بیان کردیم، دارای وزن مناسب و مختلف هستند. لذا افراد می توانند با توجه به ابعادی که بیان کردیم، این محصولات را متناسب با مکان استفاده خریداری کنند. به عبارت دیگر، افراد می بایستی نیوجرسی مد نظر خود را با طول و وزن استاندار  خریداری کنند.

  مانع بتنی

  قیمت نیوجرسی بتنی

  امروزه در شهر های مختلف، انواع بلوک های بتنی نیوجرسی طراحی و تولید می شوند. اما نیوجرسی بتنی اصفهان و نیوجرسی بتنی مشهد از برترین کیفیت و ابعاد برخوردار هستند. چرا که شرکت های تولید کننده این شهر ها، از مصالح اولیه با کیفیت و قالب های مقاوم برای تولید آن ها استفاده می کنند. علاوه بر این، نیوجرسی بتنی در تهران نیز با کیفیت مناسب و سایز و وزن استاندارد تولید می شود. لذا افراد می توانند به راحتی در این شهرها محصولات مورد نیاز خود را جهت تفکیک مسیر و جاده ها خریداری کنند.

  معمولاً قیمت نیوجرسی بتنی در هر یک از شهرها متفاوت و متغیر می باشد. به عنوان مثال قیمت نیوجرسی بتنی اصفهان با قیمت نیوجرسی مشهد یا تهران تفاوت های بسیاری دارد. یکی از مهم ترین تفاوت ها در قیمت این محصولات، روش های تولید و ساخت آن ها می باشد. علاوه بر این روش فروش نیوجرسی بتنی نیز در افزایش و کاهش قیمت آن نقش گسترده دارد. قیمت این نوع مانع بتنی با توجه به عوامل مختلفی مشخص می شود. به عبارت دیگر عوامل موثر بر قیمت مانع بتنی عبارت اند از: مقدار سیمان استفاده شده در تولید این مصالح، انواع قالب های بلوک نیوجرسی، تعداد و متراژ این محصولات، ارتفاع، وزن آن ها و......

  قیمت این محصولات:

  علاوه بر قیمت، روش خرید و فروش نیوجرسی بتنی نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابراین امروزه افراد می ‌توانند به روش های مختلفی از جمله روش‌های غیر حضوری و آنلاین، نیوجرسی های بتنی مد نظر خود را سفارش دهند. همچنین لیست قیمت نیوجرسی بتنی را در اختیار بگیرند. سپس با توجه به بودجه و متناسب با نیاز خود، این محصولات را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه از ترافیک کالا که برترین سایت فروش آن ها می باشد، خریداری کنند. در آخر، از خدمات پس از فروش آن ها و مزایایی که دارند، بهره ‌مند شوند.

  قیمت نیوجرسی بتنی

  عکس های نیوجرسی ترافیکی بتنی

  جدول نیوجرسی بتنی

  خرید انواع نیوجرسی بتنی

  اینفوگرافیک

فیلترهای فعال

مانع نیوجرسی

مانع نیوجرسی پلاستیکی

در هنگام رانندگی در بزرگراه متوجه موانع نیوجرسی خواهید شد. این موانع بخشی عادی از زندگی روزمره هستند.

از این محصول به عنوان دیوارهای سیل در هنگام وقوع طوفان و سیل ناگهانی در سراسر کشور استفاده میشود. این موانع حتی به محافظت از ساختمان ها در برابر هر گونه حادثه بیشتر در طول حملات تروریستی کمک می کند. اکنون، برنامه ریزان رویداد اغلب از آنها برای تسهیل بهتر کنسرت ها و سایر گردهمایی های بزرگ استفاده می کنند.

موانع نیوجرسی راه حل های برتر برای مقابله با تصادفات با زاویه کم عمق در سرعت های بالا هستند. مانع نیوجرسی به موانعی اشاره دارد که در امتداد مرکز و کناره های بزرگراه ها ، در محل های ساختمانی، در پارکینگ ها و تقریباً به هر جایی که ترافیک هدایت می شود ، می بینید.

آنچه ممکن است ندانید تاریخچه مانع نیوجرسی، نام، قابلیت ها و جزئیات دیگر است. موانع نیوجرسی برای اولین بار بیش از 74 سال پیش در ایالت کالیفرنیا ظاهر شد. از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است، اما عملکرد اصلی مانع ها یکسان است.بیایید در مورد تاریخچه مانع نیوجرسی صحبت کنیم تا متوجه شوید که آیا مانع مناسبی برای هر یک از پروژه های آینده شما است یا خیر.

تاریخچه مانع نیوجرسی

این مانع نیوجرسی بتنی در سال 1946 در بزرگراه کوهستان کالیفرنیا به صحنه آمد. با این حال، مانع های نیوجرسی مورد استفاده امروزه با مانع های نیوجرسی دهه 1950 در نیوجرسی متفاوت هستند زیرا در طی این دوره متناسب با نیاز های ما در جاده دچار تغییر و تحولات شده اند.

در آن زمان، این جاده فقط دارای تیرهای چوبی بود که خطوط را در جهت مخالف جدا می کرد. متأسفانه، Grapevine Grape بالاتر از حد متوسط، وقوع تصادفات مرگبار را داشت، که باعث شد بخش بزرگراه های کالیفرنیا در سال 1946 موانع متوسط ​​بتنی را نصب کند.

این پروژه به دلیل کاهش برخوردها مورد توجه و ستایش ملی قرار گرفت. 20 سال بعد بود که این طرح در سراسر کشور رایج شد، زمانی که مهندسان نیوجرسی با الهام از پروژه کالیفرنیا موانعی را برای سیستم حمل و نقل ایالت ایجاد کردند.

موانع نیوجرسی بتنی

مانع های بتنی نیوجرسی مدرن

مانع های نیوجرسی امروزی یک مانع بتنی قابل حمل است که خطوط ترافیک را از هم جدا می کند. این موانع طراحی شده به طور خاص کمک می کند تا آسیب خودرو در مواردی که خودروها تصادفاً برخورد کنند به حداقل برسد.

مانع های نیوجرسی همچنین می توانند ترافیک را تغییر دهند و از عابران پیاده در طول ساخت بزرگراه محافظت کنند. مزیت اصلی استفاده از اینها به جای سایر انواع مانع های بتنی مدولار بودن و جابجایی آنها آسانتر است.

مانع نیوجرسی بتنی اولین نسل از موانع بتنی برای بالابردن ایمنی جاده هستند. اما نیوجرسی پلاستیکی نیز در بازار وجود دارد که به رنگ نارنجی روشن هستند و داخل آن با آب پر شده و حمل و جابه جایی آن راحت تر است.

یکی از قابل توجه ترین مراحل در تکامل مانع نیوجرسی، معرفی پلاستیک به عنوان جایگزینی برای بتن بوده است. مانع پلاستیکی نیوجرسی از همان مفهوم قالب‌گیری استفاده می‌کنند، اما از یک پوسته پلاستیکی سنگین و حفره داخلی خالی برای سبک یا سنگین کردن موانع بسته به اینکه در کدام مرحله از استفاده هستند استفاده می‌کنند.

مانع های نیوجرسی پلاستیکی

مانع نیوجرسی پلاستیکی ، یکی از انواع تجهیزات ایمنی راه ها می باشد، که به عنوان جداکننده کاربرد دارد. مانع پلی اتیلن (پلاستیکی) نیوجرسی تو خالی برای کاربردهای کوتاه مدت که قابلیت حمل آسان داشته باشند توسعه داده شده اند. این موانع پلاستیکی معمولاً پس از قرار دادن در محل با آب پر می‌شوند تا سطح متوسطی از محافظت در برابر تصادف را فراهم کنند، سپس قبل از برداشتن تخلیه می‌شوند. آنها برای منحرف کردن وسایل نقلیه طراحی نشده اند، بنابراین وسایل نقلیه ممکن است به موانع نفوذ کنند. این موانع را نیز می توان با شن و ماسه پر کرد که به قیمت کاهش قابلیت حمل و نقل انجام می شود.

در کنار جاده ها و خیابان ها قرار دارد و دارای کاربرد ها و استفاده های بسیاری می باشد. از کاربرد های این بلوک ها می توان به جداسازی مسیر ها و راه ها و مسدود کردن جاده ها، اشاره کرد. این کالا که با نام نیوجرسی شناخته می شود، از جنس پلاستیک سخت و مقاوم است و در ابعاد و رنگ های متنوع تولید می شود. و همچنین از این محصول برای آگاهی دادن تغییر مسیر در جاده ها و خیابان ها به رانندگان از شدت تصادفات و اتفاقات ناگوار جلوگیری می شود.

مانع نیوجرسی پلاستیکی

مزایای مانع پلاستیکی نیوجرسی

قابلیت حمل : راه اندازی و جابجایی مانع پلاستیکی آسان است.

دید : موانع پلاستیکی نیوجرسی در مناطق ساخت و ساز معمولاً با استفاده از پلاستیک نارنجی روشن و/یا سفید تولید می‌شوند و باعث می‌شوند که بسیار قابل مشاهده باشند.

خطوط واضح : موانع در هم تنیده که یک خط پیوسته را تشکیل می دهند برای رانندگان به راحتی قابل تشخیص و واکنش مناسب است.

تطبیق پذیری : با گسترش نیازها و کاربردها، مانع های مدرن نیوجرسی دارای ویژگی های اضافی متنوعی است. موانع پلاستیکی را می توان به گونه ای ساخت که به راحتی در فضاهای مختلف به هم متصل شوند یا منحنی ها را در خود جای دهند. پانل های حصار را می توان به بالای موانع پلاستیکی اضافه کرد و به محافظت از سایت در مناطق ساخت و ساز کمک می کند. صفحه نمایش های اضافه شده در این پانل ها، حریم خصوصی، زیباسازی سایت و فرصت های بازاریابی را با علائم مارک دار اضافه می کند.

مزایای دیگر

 • قابلیت پر شدن با آب و ماسه
 • داشتن ورودی و خروجی آب و ماسه،
 • تنوع در تولید در رنگ های مختلف
 • جایگزینی برای قطعات بتنی
 • قابلیت بازیافت در صورت شکسته شدن
 • داشتن اتصال نری و مادگی برای استفاده در مسیرهای طولانی و کمترین امکان آسیب‌پذیری برای افرادی که آن ها را
 • جابجا می کنند، از مزیت های استفاده از نیوجرسی پلاستیکی می باشد.

مقایسه مانع های نیوجرسی بتنی و پلاستیکی

مقایسه د. مانع نیوجرسی

تفاوت مانع های پلاستیکی پر از آب و مانع های بتنی:

1. موانع پلاستیکی پر از آب برای استفاده موقت بهینه شده اند.

مانع نیوجرسی بتنی معمولاً به طور دائم نصب می شوند در حالی که مانع نیوجرسی پلاستیکی به راحتی از مکانی به مکان دیگر جا به جا می شوند . آنها را برای استفاده های موقتی مانند تغییر مسیر ترافیک برای ساخت و ساز ایده آل می کند.

2. موانع پلاستیکی پر از آب، موانع برخورد نیستند.

ویژگی هایی که این مانع نیوجرسی پلاستیکی را سبک وزن و جابجایی آسان می کند، همچنین باعث نفوذ بیشتر آن می شود. موانع بتنی جرسی به اندازه کافی محکم هستند تا از شکستن خودروها جلوگیری کنند و یک طراحی شیب دار جزئی در پایه حتی می تواند به تغییر مسیر تایرهای خودرو به سمت جاده کمک کند.

3. موانع پلاستیکی پر از آب برای دید بالا طراحی شده اند.

در حالی که این موانع پلاستیکی توخالی را می توان در طیف گسترده ای از رنگ ها ساخت، رایج ترین رنگ ها نارنجی و سفید هستند. این رنگ‌های روشن حتی در نور کم نیز به خوبی قابل مشاهده هستند و رانندگی با احتیاط و دقت را در مناطق پرخطر تشویق می‌کنند. این آنها را به موانعی ایده آل برای سایت های ساختمانی ، مناطق کاری یا فرودگاه تبدیل می کند.

شباهت این موانع :

1. موانع پلاستیکی پر از آب برای ایجاد دیوارهای مانع بدون وقفه به هم متصل می شوند.

مانند نمونه‌های اصلی بتنی، موانع پلاستیکی پر از آب عملکرد مناسب در هم قفل شدن را حفظ می‌کنند به طوری که می‌توان موانع را به هر طول یا شکلی بدون شکاف ایجاد کرد.

2. هر دو مانع محکم و در برابر آب و هوا و باد بادوام هستند.

با حدود 8000 پوند، یک مانع 12 فوتی جرسی بتنی مطمئناً سنگین تر از یک مانع پلاستیکی پر از آب است. اما ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که دو مانع 6 فوتی پر از آب جرسی می توانند به 2666 پوند وزن داشته باشند (زمانی که با آب یا ماسه پر شوند). این باعث می شود که آنها حتی در بادهای شدید به اندازه کافی پایدار باشند.

یک مانع نیوجرسی پلاستیکی به چند دلیل بهتر از یک مانع بتنی است. اولاً، موانع بتنی سنگین هستند و در صورت کوبیدن سطوح، می توانند به سطوح آسیب برسانند. دوم، نصب و برداشتن موانع بتنی دشوار است . شما باید از ابزارهای خاصی استفاده کنید و ممکن است ساعت ها یا روزها طول بکشد تا یک مانع بتنی را نصب کنید یا از بین ببرید. از سوی دیگر، موانع پلاستیکی سبک وزن هستند و به راحتی قابل جابجایی هستند. و به علاوه، موانع پلاستیکی مقرون به صرفه هستند، بنابراین نیازی به صرف هزینه زیادی برای تمیز و منظم نگه داشتن آن نخواهید داشت.

طراحی مانع نیوجرسی

طراحی مانع جرسی به طور خاص برای به حداقل رساندن آسیب در تصادفات اتفاقی و کاهش احتمال عبور خودرو به خطوط مقابل در صورت برخورد در نظر گرفته شده است.

شکل زاویه دار یک مانع نیوجرسی پلاستیکی یا بتنی نتیجه متفاوتی را ممکن می سازد. در صورت برخورد ، لاستیک که به سمت مانع حرکت می کند، فضای کافی برای سوار شدن به دیواره مانع زاویه دار را دارد. این زمان را برای راننده فراهم می کند تا قبل از وقوع هر گونه تصادف، وسیله نقلیه را در مسیر مناسب به عقب هدایت کند.

اما هدف از شیب دوم که تندتر است چیست؟

در حالی که زاویه اول به لاستیک مقابل اجازه می دهد تا زمانی که راننده کنترل را به دست آورد، به سمت بالا حرکت کند، شیب دوم زمانی مفید است که خودروی مقابل زاویه نزدیک تری داشته باشد. در چنین حالتی، شیب بالایی به سپر اجازه می دهد تا خودرو را بلند کند تا زمانی که لاستیک بتواند به شیب پایینی متصل شود و به سمت بالا حرکت کند تا زمانی که راننده کنترل را دوباره به دست بیاورد و ماشین را تغییر مسیر دهد. این اثر بالابرنده همچنین مقدار زیاد اصطکاک بین لاستیک و روسازی را کاهش می دهد. اصطکاک زیاد می تواند باعث رفتار نامنظم خودرو شود، بنابراین کاهش آن برای به حداقل رساندن آسیب مهم است.

خرید و سفارش مانع نیوجرسی

مانع های نیوجرسی در کشورهای مختلف مزایا و کاربردهای گسترده ای بنا به نیاز آن جامعه دارند. این محصول پرکاربرد و با اهمیت در ایجاد ایمنی جاده ها ، بزرگراه ها و…. بسیار موثر است.

نحوه ی تولید این محصول بسیار حائز اهمیت است و ترافیک کالا دلسوزانه در ساخت نیوجرسی کار کرده و همه استانداردها را رعایت می کند تا جان اشخاص در جاده ها حفظ شود.

شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تجهیزات ایمنی ترافیکی جاده ای با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد. شما می توانید مانع های نیوجرسی را به صورت اینترنتی سفارش دهید و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظر از ترافیک کالا با مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.