فیلترهای فعال

مانع نیوجرسی

مانع نیوجرسی پلاستیکی

تولید نیوجرسی : 

در دنیای مدرن امروز، تولید نیوجرسی‌های با کیفیت نه تنها یک نیاز است، بلکه یک هنر به شمار می‌آید. مجموعه ترافیک کالا با ارائه محصولات بی‌نظیر خود، استانداردهای جدیدی را در این زمینه ایجاد کرده است.

تکنولوژی و دقت در تولید نیوجرسی: تجربه‌ی بی‌نظیر مجموعه ترافیک کالا

تکنولوژی پیشرفته

از طراحی 3D تا استفاده از مواد اولیه برتر، مجموعه ترافیک کالا در هر مرحله از تولید، از تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌کند.

توجه به جزئیات

هر نیوجرسی که از خط تولید مجموعه ترافیک کالا خارج می‌شود، نتیجه ساعت‌ها کار و توجه به جزئیات است. از دوخت‌ها تا چاپ، هر عنصر با دقت بررسی و اجرا می‌شود.

پایداری و محیط زیست

مجموعه ترافیک کالا با استفاده از مواد بازیافتی و فرآیندهای تولید کم‌تاثیر، در تلاش است تا کمترین اثر منفی را بر محیط زیست بگذارد.

نیوجرسی 

در هنگام رانندگی در بزرگراه متوجه موانع نیوجرسی خواهید شد. این موانع بخشی عادی از زندگی روزمره هستند.

از این محصول به عنوان دیوارهای سیل در هنگام وقوع طوفان و سیل ناگهانی در سراسر کشور استفاده میشود. این موانع حتی به محافظت از ساختمان ها در برابر هر گونه حادثه بیشتر در طول حملات تروریستی کمک می کند. اکنون، برنامه ریزان رویداد اغلب از آنها برای تسهیل بهتر کنسرت ها و سایر گردهمایی های بزرگ استفاده می کنند.

موانع نیوجرسی راه حل های برتر برای مقابله با تصادفات با زاویه کم عمق در سرعت های بالا هستند. مانع نیوجرسی به موانعی اشاره دارد که در امتداد مرکز و کناره های بزرگراه ها ، در محل های ساختمانی، در پارکینگ ها و تقریباً به هر جایی که ترافیک هدایت می شود ، می بینید.

آنچه ممکن است ندانید تاریخچه مانع نیوجرسی، نام، قابلیت ها و جزئیات دیگر است. موانع نیوجرسی برای اولین بار بیش از 74 سال پیش در ایالت کالیفرنیا ظاهر شد. از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است، اما عملکرد اصلی مانع ها یکسان است.بیایید در مورد تاریخچه مانع نیوجرسی صحبت کنیم تا متوجه شوید که آیا مانع مناسبی برای هر یک از پروژه های آینده شما است یا خیر.

تاریخچه مانع نیوجرسی

این مانع نیوجرسی بتنی در سال 1946 در بزرگراه کوهستان کالیفرنیا به صحنه آمد. با این حال، مانع های نیوجرسی مورد استفاده امروزه با مانع های نیوجرسی دهه 1950 در نیوجرسی متفاوت هستند زیرا در طی این دوره متناسب با نیاز های ما در جاده دچار تغییر و تحولات شده اند.

در آن زمان، این جاده فقط دارای تیرهای چوبی بود که خطوط را در جهت مخالف جدا می کرد. متأسفانه، Grapevine Grape بالاتر از حد متوسط، وقوع تصادفات مرگبار را داشت، که باعث شد بخش بزرگراه های کالیفرنیا در سال 1946 موانع متوسط ​​بتنی را نصب کند.

این پروژه به دلیل کاهش برخوردها مورد توجه و ستایش ملی قرار گرفت. 20 سال بعد بود که این طرح در سراسر کشور رایج شد، زمانی که مهندسان نیوجرسی با الهام از پروژه کالیفرنیا موانعی را برای سیستم حمل و نقل ایالت ایجاد کردند.

موانع نیوجرسی بتنی

مانع های بتنی نیوجرسی مدرن

مانع های نیوجرسی امروزی یک مانع بتنی قابل حمل است که خطوط ترافیک را از هم جدا می کند. این موانع طراحی شده به طور خاص کمک می کند تا آسیب خودرو در مواردی که خودروها تصادفاً برخورد کنند به حداقل برسد.

مانع های نیوجرسی همچنین می توانند ترافیک را تغییر دهند و از عابران پیاده در طول ساخت بزرگراه محافظت کنند. مزیت اصلی استفاده از اینها به جای سایر انواع مانع های بتنی مدولار بودن و جابجایی آنها آسانتر است.

مانع نیوجرسی بتنی اولین نسل از موانع بتنی برای بالابردن ایمنی جاده هستند. اما نیوجرسی پلاستیکی نیز در بازار وجود دارد که به رنگ نارنجی روشن هستند و داخل آن با آب پر شده و حمل و جابه جایی آن راحت تر است.

یکی از قابل توجه ترین مراحل در تکامل مانع نیوجرسی، معرفی پلاستیک به عنوان جایگزینی برای بتن بوده است. مانع پلاستیکی نیوجرسی از همان مفهوم قالب‌گیری استفاده می‌کنند، اما از یک پوسته پلاستیکی سنگین و حفره داخلی خالی برای سبک یا سنگین کردن موانع بسته به اینکه در کدام مرحله از استفاده هستند استفاده می‌کنند.

مانع های نیوجرسی پلاستیکی

مانع نیوجرسی پلاستیکی ، یکی از انواع تجهیزات ایمنی راه ها می باشد، که به عنوان جداکننده کاربرد دارد. مانع پلی اتیلن (پلاستیکی) نیوجرسی تو خالی برای کاربردهای کوتاه مدت که قابلیت حمل آسان داشته باشند توسعه داده شده اند. این موانع پلاستیکی معمولاً پس از قرار دادن در محل با آب پر می‌شوند تا سطح متوسطی از محافظت در برابر تصادف را فراهم کنند، سپس قبل از برداشتن تخلیه می‌شوند. آنها برای منحرف کردن وسایل نقلیه طراحی نشده اند، بنابراین وسایل نقلیه ممکن است به موانع نفوذ کنند. این موانع را نیز می توان با شن و ماسه پر کرد که به قیمت کاهش قابلیت حمل و نقل انجام می شود.

در کنار جاده ها و خیابان ها قرار دارد و دارای کاربرد ها و استفاده های بسیاری می باشد. از کاربرد های این بلوک ها می توان به جداسازی مسیر ها و راه ها و مسدود کردن جاده ها، اشاره کرد. این کالا که با نام نیوجرسی شناخته می شود، از جنس پلاستیک سخت و مقاوم است و در ابعاد و رنگ های متنوع تولید می شود. و همچنین از این محصول برای آگاهی دادن تغییر مسیر در جاده ها و خیابان ها به رانندگان از شدت تصادفات و اتفاقات ناگوار جلوگیری می شود.

مانع نیوجرسی پلاستیکی

مزایای مانع پلاستیکی نیوجرسی

قابلیت حمل : راه اندازی و جابجایی مانع پلاستیکی آسان است.

دید : موانع پلاستیکی نیوجرسی در مناطق ساخت و ساز معمولاً با استفاده از پلاستیک نارنجی روشن و/یا سفید تولید می‌شوند و باعث می‌شوند که بسیار قابل مشاهده باشند.

خطوط واضح : موانع در هم تنیده که یک خط پیوسته را تشکیل می دهند برای رانندگان به راحتی قابل تشخیص و واکنش مناسب است.

تطبیق پذیری : با گسترش نیازها و کاربردها، مانع های مدرن نیوجرسی دارای ویژگی های اضافی متنوعی است. موانع پلاستیکی را می توان به گونه ای ساخت که به راحتی در فضاهای مختلف به هم متصل شوند یا منحنی ها را در خود جای دهند. پانل های حصار را می توان به بالای موانع پلاستیکی اضافه کرد و به محافظت از سایت در مناطق ساخت و ساز کمک می کند. صفحه نمایش های اضافه شده در این پانل ها، حریم خصوصی، زیباسازی سایت و فرصت های بازاریابی را با علائم مارک دار اضافه می کند.

مزایای دیگر

  • قابلیت پر شدن با آب و ماسه
  • داشتن ورودی و خروجی آب و ماسه،
  • تنوع در تولید در رنگ های مختلف
  • جایگزینی برای قطعات بتنی
  • قابلیت بازیافت در صورت شکسته شدن
  • داشتن اتصال نری و مادگی برای استفاده در مسیرهای طولانی و کمترین امکان آسیب‌پذیری برای افرادی که آن ها را
  • جابجا می کنند، از مزیت های استفاده از نیوجرسی پلاستیکی می باشد.

مقایسه مانع های نیوجرسی بتنی و پلاستیکی

مقایسه در مانع نیوجرسی

تفاوت مانع های پلاستیکی پر از آب و مانع های بتنی:

1. موانع پلاستیکی پر از آب برای استفاده موقت بهینه شده اند.

مانع نیوجرسی بتنی معمولاً به طور دائم نصب می شوند در حالی که مانع نیوجرسی پلاستیکی به راحتی از مکانی به مکان دیگر جا به جا می شوند . آنها را برای استفاده های موقتی مانند تغییر مسیر ترافیک برای ساخت و ساز ایده آل می کند.

2. موانع پلاستیکی پر از آب، موانع برخورد نیستند.

ویژگی هایی که این مانع نیوجرسی پلاستیکی را سبک وزن و جابجایی آسان می کند، همچنین باعث نفوذ بیشتر آن می شود. موانع بتنی جرسی به اندازه کافی محکم هستند تا از شکستن خودروها جلوگیری کنند و یک طراحی شیب دار جزئی در پایه حتی می تواند به تغییر مسیر تایرهای خودرو به سمت جاده کمک کند.

3. موانع پلاستیکی پر از آب برای دید بالا طراحی شده اند.

در حالی که این موانع پلاستیکی توخالی را می توان در طیف گسترده ای از رنگ ها ساخت، رایج ترین رنگ ها نارنجی و سفید هستند. این رنگ‌های روشن حتی در نور کم نیز به خوبی قابل مشاهده هستند و رانندگی با احتیاط و دقت را در مناطق پرخطر تشویق می‌کنند. این آنها را به موانعی ایده آل برای سایت های ساختمانی ، مناطق کاری یا فرودگاه تبدیل می کند.

شباهت این موانع :

1. موانع پلاستیکی پر از آب برای ایجاد دیوارهای مانع بدون وقفه به هم متصل می شوند.

مانند نمونه‌های اصلی بتنی، موانع پلاستیکی پر از آب عملکرد مناسب در هم قفل شدن را حفظ می‌کنند به طوری که می‌توان موانع را به هر طول یا شکلی بدون شکاف ایجاد کرد.

2. هر دو مانع محکم و در برابر آب و هوا و باد بادوام هستند.

با حدود 8000 پوند، یک مانع 12 فوتی جرسی بتنی مطمئناً سنگین تر از یک مانع پلاستیکی پر از آب است. اما ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که دو مانع 6 فوتی پر از آب جرسی می توانند به 2666 پوند وزن داشته باشند (زمانی که با آب یا ماسه پر شوند). این باعث می شود که آنها حتی در بادهای شدید به اندازه کافی پایدار باشند.

یک مانع نیوجرسی پلاستیکی به چند دلیل بهتر از یک مانع بتنی است. اولاً، موانع بتنی سنگین هستند و در صورت کوبیدن سطوح، می توانند به سطوح آسیب برسانند. دوم، نصب و برداشتن موانع بتنی دشوار است . شما باید از ابزارهای خاصی استفاده کنید و ممکن است ساعت ها یا روزها طول بکشد تا یک مانع بتنی را نصب کنید یا از بین ببرید. از سوی دیگر، موانع پلاستیکی سبک وزن هستند و به راحتی قابل جابجایی هستند. و به علاوه، موانع پلاستیکی مقرون به صرفه هستند، بنابراین نیازی به صرف هزینه زیادی برای تمیز و منظم نگه داشتن آن نخواهید داشت.

طراحی مانع نیوجرسی

طراحی مانع جرسی به طور خاص برای به حداقل رساندن آسیب در تصادفات اتفاقی و کاهش احتمال عبور خودرو به خطوط مقابل در صورت برخورد در نظر گرفته شده است.

شکل زاویه دار یک مانع نیوجرسی پلاستیکی یا بتنی نتیجه متفاوتی را ممکن می سازد. در صورت برخورد ، لاستیک که به سمت مانع حرکت می کند، فضای کافی برای سوار شدن به دیواره مانع زاویه دار را دارد. این زمان را برای راننده فراهم می کند تا قبل از وقوع هر گونه تصادف، وسیله نقلیه را در مسیر مناسب به عقب هدایت کند.

اما هدف از شیب دوم که تندتر است چیست؟

در حالی که زاویه اول به لاستیک مقابل اجازه می دهد تا زمانی که راننده کنترل را به دست آورد، به سمت بالا حرکت کند، شیب دوم زمانی مفید است که خودروی مقابل زاویه نزدیک تری داشته باشد. در چنین حالتی، شیب بالایی به سپر اجازه می دهد تا خودرو را بلند کند تا زمانی که لاستیک بتواند به شیب پایینی متصل شود و به سمت بالا حرکت کند تا زمانی که راننده کنترل را دوباره به دست بیاورد و ماشین را تغییر مسیر دهد. این اثر بالابرنده همچنین مقدار زیاد اصطکاک بین لاستیک و روسازی را کاهش می دهد. اصطکاک زیاد می تواند باعث رفتار نامنظم خودرو شود، بنابراین کاهش آن برای به حداقل رساندن آسیب مهم است.

خرید و سفارش مانع نیوجرسی

مانع های نیوجرسی در کشورهای مختلف مزایا و کاربردهای گسترده ای بنا به نیاز آن جامعه دارند. این محصول پرکاربرد و با اهمیت در ایجاد ایمنی جاده ها ، بزرگراه ها و…. بسیار موثر است.

نحوه ی تولید این محصول بسیار حائز اهمیت است و ترافیک کالا دلسوزانه در ساخت نیوجرسی کار کرده و همه استانداردها را رعایت می کند تا جان اشخاص در جاده ها حفظ شود.

شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تجهیزات ایمنی ترافیکی جاده ای با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد. شما می توانید مانع های نیوجرسی را به صورت اینترنتی سفارش دهید و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظر از ترافیک کالا با مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.