Previous
Next

مخروطی ترافیکی 80 سانت

مخروط 80 سانتی متری محصولی مقاوم و ماندگار است که در موقعیت‌های ترافیکی متفاوت کاربرد دارد. نصب شبرنگ و زیره محکم میزان کارایی این محصول را افزایش می‌دهد.

محصولات مرتبط

مخروط 80 سانتی متری از سری مخروط‌های ترافیکی قرمزرنگ مورداستفاده در موقعیت‌های ترافیکی مختلف است. این محصول به علت ارتفاع مناسب، رنگ قرمز و شبرنگی که دارد، کارایی خاصی در موقعیت‌های مختلف دارد. طراحی خاص و متریال مرغوب به‌کاررفته در مخروط ترافیکی 80 سانتی مواد نو، مقاومت و ماندگاری آن را تضمین می‌کند.

مخروط 80 سانتی متری

مخروط 80 سانتی متری

مخروط 80 سانتی متری، مخروط ترافیکی تهیه شده از پلی‌اتیلن باکیفیت است که در عین انعطاف مطلوب، استحکام مناسبی هم دارد. متریال استفاده شده در تولید مخروط ترافیکی 80 سانتی کاملاً متناسب با محل استفاده از این محصول انتخاب شده است. به‌طوری که مخروط مذکور در برابر سرما و گرما هیچ آسیبی نمی‌بیند.

نصب شبرنگ نقره‌ای در وسط ارتفاع مخروط سبب تکمیل کارایی آن و جلب‌توجه بیشتر می‌شود‌. پایه پلاستیکی پهن مخروط سبب ایستادگی مطلوب آن در محل استقرار و غلبه بر نیروی وزش باد می‌شود. ساختار این محصول موجب ایستایی آن در سطوح نسبتاً شیب‌دار نیز می‌شود. از سوی دیگر تعبیه حلقه در قسمت بالایی مخروط، امکان اتصال چندین مخروط ترافیکی را به‌راحتی میسر می‌کند.

ویژگی‌های مخروط ترافیکی 80 سانتی

استفاده از مواد نو حاوی آنتی UV برای تولید مخروط ترافیکی 80 سانتی، سبب خواص منحصربفرد در آن شده است. این محصول به دلیل ساختار خاصی که دارد در تمام فصول سال و در هر آب‌وهوایی قابل‌استفاده است. برخی از ویژگی‌های قابل‌توجه این مخروط شامل موارد ذیل هستند:

  • رنگ ثابت
  • مقاوم به ضربه، فشار و حرارت
  • ساختار مستحکم و منعطف
  • دارای خاصیت UV که سبب مقاومت در برابر تابش نور خورشید می‌شود.
  • قابلیت حمل و نصب آسان
  • قابل شستشو
  • قابل بازیافت
  • سبک و پایدار

مخروط 80 سانتی در خیابان

کاربرد مخروط 80 سانتی از هشدار تصادف تا جاده مسدود

خرید مخروط ترافیکی 80 سانتی بیشتر با هدف ایجاد نظم در امور ترافیکی و ایجاد موانع موقت در جاده و خیابان صورت می‌گیرد. جداسازی مسیرهای لاین‌های مختلف جاده، اتوبان و بزرگراه‌ها به‌راحتی به‌وسیله این اقلام انجام می‌شود. ارتفاع مناسب مخروط 80 سانتی سبب ایجاد حفاظی محکم‌ و قابل رویت می‌شود.

مخروط‌های ترافیکی 80 سانتی متری در پلیس‌راه‌ها، بازدیدی‌ها و محوطه‌های امنیتی نیز کاربرد قابل‌توجه دارند. استفاده از این مخروط‌ها در ورودی درب پارکینگ‌ها، در سالن‌های ورزشی، استادیوم‌ها و ... برای تعیین محدودیت رایج است. علاوه بر این از مخروط‌های 80 سانتی در تصادفات جاده‌ای، ریزش کوه و رخدادهای ترافیکی برای ایجاد هشدار استفاده می‌کنند.

قیمت مخروط ترافیکی 80 سانتی

قیمت مخروط ترافیکی 80 سانتی بر اساس کیفیت ساخت و ویژگی‌های ظاهری آن تعیین می‌شود. در واقع کیفیت شبرنگ، انعطاف و استحکام محصول از همه مهم‌تر جنس زیره مخروط در قیمت و ماندگاری محصول مؤثر هستند. البته که قیمت مخروط مذکور در فروشگاه‌های مختلف متفاوت است. اما مجموعه ترافیک کالا انواع تجهیزات ترافیکی باکیفیت را با قیمتی منصفانه به مشتریان ارائه می‌دهد.

مشخصات

نام محصولکله قندی 80 سانتی
ارتفاع80 سانتی متر

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha