Previous
Next

تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست

تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست نوعی تابلوی راهنمایی و تابلو خبری است که در نزدیکی پیچ و میدان‌های جاده‌ها قرار داده می‌شود. هدف از استفاده این تابلو، هشدار دادن به رانندگان برای کمک به کاهش سرعت و افزایش ایمنی در نزدیکی پیچ و میدان‌های جاده است. این تابلو به دلیل طراحی خاص و قابل توجه، در اکثر جاده‌ها و محیط‌های شهری و روستایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محصولات مرتبط

تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست

"تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست"، یکی از انواع تابلوهای ترافیکی است که در جاده ها و خیابان ها برای راهنمایی رانندگان و جلوگیری از وقوع تصادفات استفاده می‌شود. این تابلوها به شکل یک پیچ در پی طراحی شده‌اند که با نمایش فرم شیب دار، به رانندگان اعلام می‌کنند که در این جایی نخستین پیچ در پی به راست قرار دارد. این تابلوها به‌صورت استاندارد در بسیاری از جاده‌ها و خیابان‌های کشورهای مختلف نصب می‌شوند و در ترافیک شهری و بزرگراه‌ها به‌خصوص در محل‌های پیچیده و خطرناک استفاده می‌شوند.

تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست

با استفاده از تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست از شر ترافیک سنگین و بلوغ شهری خلاص شوید. این تابلو با ویژگی‌های فراوان، جنس با کیفیت و ظاهری زیبا و جذاب به شما کمک می‌کند تا در جاده‌ها و خیابان‌ها به راحتی و با اطمینان حرکت کنید.

جنس تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست

"تابلوهای پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست" عموما از جنس فلزی یا پلاستیکی ساخته می‌شوند. جنس تابلو به دو عامل مهمی که می‌توانند روی عمر و کیفیت آن تاثیر بگذارند وابسته است:

الف- شرایط آب و هوایی

ب- محیط نصب

تابلوهای ساخته شده از مواد با کیفیت مقاوم در برابر آب و هوا و تغییرات دمایی به طول عمر بیشتری دارند و برای محیط‌هایی که به شدت در معرض بارش و آفتاب قرار دارند، پیشنهاد می‌شوند. همچنین، تابلوهای پلاستیکی بسیار سبک هستند و به راحتی نصب می‌شوند، در حالی که تابلوهای فلزی معمولا از جنس آلومینیوم یا فولاد ساخته شده‌اند و برای محیط‌هایی با امنیت بیشتر مناسب هستند.

ویژگی های تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست

- طراحی زیبا و جذاب

- نصب آسان و سریع

- مقاوم در برابر شرایط جوی سخت- قابلیت تنظیم زاویه دید بالا

- قابل استفاده در شب و روز با قابلیت شبرنگ 

- ابعاد مناسب برای مشاهده آسان توسط رانندگان

- وزن سبک و حمل آسان

- قیمت مناسب

ویژگی های تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست

جنس"تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست"

تابلوی "پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست" یک نوع تابلوی راهنمایی و اطلاع‌رسانی است که برای نشان دادن نخستین پیچ به راست در جاده‌ها و محیط‌هایی با پیچیدگی بالا استفاده می‌شود. این تابلو از مواد مرغوبی ساخته می‌شود که مقاومت و دوام بالایی دارد و در برابر شرایط جوی و تغییرات دمایی مقاوم است. از جمله مواد استفاده شده در ساخت این تابلو می‌توان به پلاستیک، فلز و همچنین سایر مواد مقاوم در برابر رطوبت و خوردگی اشاره کرد. به دلیل قابلیت مقاومت و دوام بالایی که در این تابلوها وجود دارد، از آنها برای نشان دادن پیچیدگی جاده‌ها و تنوع در محیط‌های شهری و روستایی استفاده می‌شود.

قیمت تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست

قیمت "تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست"، با توجه به سایز و جنس تابلو، متفاوت است. اما باید گفت که این تابلوها با وجود کیفیت بالا و مقاومت فوق‌العاده، با قیمتی بسیار مناسب عرضه می‌شوند. در صورتی که بخواهید بیشتر در مورد قیمت تابلو پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست مطلع شوید، می‌توانید به فروشگاه ترافیک کالا مراجعه کنید.

در سایت ترافیک کالامی‌توانید به سادگی تابلوی پیچ‌های پی در پی نخستین پیچ به راست را با قیمت مناسب خریداری کنید و از زیبایی و کیفیت بالای آن بهره‌مند شوید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha