Previous
Next

مخروط ترافیکی 1 متری

مخروط ترافیکی 1 متری همان مخروط‌ قرمز رنگی است که در جاده‌ها، خیابان‌ها، کنار پروژه‌های در حال احداث و هنگام حوادث جاده‌ای در محل مدنظر قرار داده می‌شود.

محصولات مرتبط

مخروط ترافیکی 1 متری از تجهیزات ایمنی ترافیکی کاربردی در جداسازی فضا، اخطار به رانندگان و نظم‌دهی مسیر است. این محصول به دلیل ارتفاع مناسبی که دارد موردتوجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است. علاوه بر این، زیره پلاستیکی پهن، ثبات رنگ و شبرنگ براق از ویژگی‌های بارز مخروط ترافیکی ۱۰۰ سانتی‌متری هستند. قیمت خرید مخروط ترافیکی 1 متری  ترافیک کالا در برابر کارایی و ماندگاری که دارد، رقمی بسیار به‌صرفه است.

مخروط ترافیکی 1 متری در خیابان

مخروط ترافیکی 1 متری

مخروط ترافیکی 1 متری یکی از انواع مخروط‌های ترافیکی پلاستیکی مورد تأیید وزارت راه و شهرسازی کشور است. این مخروط قرمزرنگ با استفاده از پلی‌اتیلن درجه یک طبق استانداردهای جهانی طراحی و تولید می‌شود. ساختار مخروطی این محصول در کنار زیره پلاستیکی سبب ثابت ماندن مخروط در محل استقرار می‌شود.

چسباندن شبرنگ رده مهندسی براق در میانه مخروط، علاوه بر جلوه بصری سبب افزایش انعکاس نور و در نتیجه بهبود دید رانندگان می‌شود. در قسمت فوقانی این مخروط‌ها، حلقه‌هایی تعبیه شده‌اند که اتصال آن‌ها به طناب و زنجیر را آسان می‌کنند.

ویژگی‌های مخروط ترافیکی 1 متری

استفاده از متریال اولیه مرغوب ویژگی‌های منحصربفردی در مخروط ترافیکی 1 متری ایجاد کرده‌اند. این مخروط دارای بدنه‌ای محکم و درعین‌حال انعطاف‌پذیر است که در برابر فشار، ضربه و تصادف نیز مقاومت خاصی نشان می‌دهد. برخی دیگر از ویژگی‌های موردتوجه مخروط یک‌متری شامل موارد ذیل هستند:

  • ثبات رنگ و ساختار
  • مقاوم به تغییرات دمایی در فصول مختلف سال
  • دارای آنتی UV و مقاوم به تابش مستقیم نور خورشید
  • مقاوم در برابر باد
  • قابلیت جابه‌جایی آسان
  • زیره پلاستیکی محکم
  • منعطف و نشکن
  • قابل بازیافت

کاربرد‌های بی‌نظیر مخروط ترافیکی

خرید مخروط ترافیکی 1 متری با هدف مدیریت ترافیک و نظم‌دهی مسیرهای رفت‌‌‌وآمد وسایل نقلیه صورت می‌گیرد. این محصول کاربردی در واقع در خیابان‌ها و جاده‌ها نقشی پررنگ در نشان‌دادن مسیر امن، هشدار درمورد وجود خطر در مسیر و همچنین جداسازی مسیرهای رفت و برگشتی ایفا می‌کند. مسدودکردن مسیر رفت‌وآمد و یا هشدار درمورد مسدود بودن مسیر هم از کاربردهای مخروط 1 متری هستند.

مخروط 1 متری قرمزرنگ علاوه بر خیابان و جاده، در ورزشگاه‌ها، پارکینگ‌های روباز و سرپوشیده و همچنین نزدیک پروژه‌های عمرانی استفاده گسترده دارند. مخروط‌های ترافیکی را می‌‌توان به‌عنوان مانع و محدودکننده در سالن‌های ورزشی و زمین‌بازی استفاده کرد.

قیمت مخروط ترافیکی 1 متری

قیمت مخروط ترافیکی 1 متری همچون سایر تجهیزات ترافیکی به کیفیت و ماندگاری آن بستگی دارد. قیمت این محصول نسبت به مخروط‌های کوچک‌تر، کمی بالاتر است. خرید مخروط باکیفیت ارزان‌قیمت نزد کاربران اهمیت بسزایی دارد. از‌این‌رو ترافیک کالا به‌عنوان فروشگاه ارائه انواع تجهیزات ترافیکی مرغوب، محصولی استاندارد و مطلوب را به خریداران در سراسر کشور ارائه می‌دهد. حذف واسطه و خرید مستقیم از ترافیک کالا، امکان خریدی مقرون‌به‌صرفه را برایتان فراهم می‌کند.

مشخصات

نام محصولکله قندی یک متری
ارتفاع100 سانتی متر

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha