Previous
Next

جداکننده ترافیکی 100سانتی متری

جداکننده لاستیکی ترافیکی یک متری یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در تفکیک مسیر و فضا است که ماندگاری قابل توجهی دارد.

محصولات مرتبط

جداکننده لاستیکی ترافیکی یک متری، محصولی خاص جهت تعیین مرز مسیرهای تردد وسایل نقلیه از یکدیگر است. این جداکننده لاستیکی مشکی به‌موجب طول و ارتفاع مطلوب، مانعی فوق‌العاده کاربردی محسوب می‌شود. دورتادور جداکننده لاستیکی ترافیکی یک متری، شبرنگ زرد رنگ نصب شده که میزان بازتاب نور و کارایی محصول را افزایش می‌دهد.

جنس متفاوت و طراحی خاص این محصول سبب کارایی بی‌نظیر آن شده است. به‌طوری‌که جداکننده لاستیکی یک متری علاوه بر خیابان و  جاده برون‌شهری در محوطه مناطق امنیتی، پارکینگ‌های عمومی و شخصی و... کاربرد دارد. ویژگی‌های بارزی چون کیفیت، جنس شبرنگ و استحکام، تعیین‌کننده قیمت جداکننده لاستیکی ترافیکی یک متری هستند.

جداکننده لاستیکی ترافیکی یک متری

جداکننده لاستیکی ترافیکی یک متری

جداکننده لاستیکی ترافیکی یک متری، یکی از تجهیزات ترافیکی کاربردی است که به‌واسطه ساختار منحصربفرد، قابلیت‌های خاصی دارد. این محصول لاستیکی مشکی طی فرایندی  خاص  از لاستیک مرغوب و قابل بازیافت تولید می‌شود. ابعاد استاندارد جداکننده لاستیکی، 100*17*12 سانتی‌متر هستند که کارایی محصول را افزایش می‌دهند.

ارتفاع جداکننده لاستیکی ترافیکی 100 سانتی متر، حدود 12 سانتی‌متر است که عبور وسایل نقلیه را به طور چشمگیر کاهش می‌دهد. علاوه بر این طراحی ارگونومی این محصول به‌گونه‌ای است که سبب مقاومت در برابر فشار و ضربه احتمالی لاستیک وسایل نقلیه می‌شود.

ویژگی‌های خاص جداکننده لاستیکی ترافیکی 1 متری

هرچند که نام جداکننده لاستیکی یک متری خود گویای جنس و اندازه آن است. اما این محصول علاوه بر جنس مقاوم و مرغوب، ویژگی‌های قابل‌توجهی دارد. رنگ مشکی این محصول علاوه بر جلوه خاصی که به آن بخشیده در برابر آلودگی و تابش نور خورشید تغییری نمی‌کند. کفه نسبتاً پهن و سطح باریک محصول مذکور نیز بر زیبایی آن افزوده است.

تعبیه محل نصب استوانه ترافیکی کوچک در سطح جداکننده لاستیکی ترافیکی یک متری، جزء ویژگی‌های بارز محصول محسوب می‌شود. از سوی دیگر، نصب شبرنگ براق روی جداکننده سطح جلب‌توجه را افزایش می‌دهد. برخی دیگر از ویژگی‌های این جداکننده شامل موارد ذیل هستند:

  • مقاوم به فشار، اصطکاک و ضربه
  • وزن سبک و قابلیت حمل آسان
  • قابلیت نصب به‌وسیله پیچ و رول‌پلاک
  • مقاوم به خط‌وخش و شکستگی

جداکننده لاستیکی یک متری

 کاربرد جداکننده لاستیکی از خیابان تا پارکینگ

هدف اصلی خرید جدا کننده ترافیکی لاستیکی یک متری به طور معمول جداسازی لاین‌های رفت‌وبرگشت از یکدیگر است. علاوه بر این، جداکننده لاستیکی به‌موجب ارتفاع قابل‌توجهی که دارد از عبور وسایل نقلیه پیشگیری می‌کند؛ بنابراین انتخابی مناسب برای مسدودکردن برخی مسیرها و ورودی‌ها محسوب می‌شود.

کاربرد و وظیفه اصلی این محصول تفکیک فضا است. خواه فضای مدنظر پارکینگ باشد، خواه خیابان و میدان باشد. با این اوصاف جداکننده لاستیکی ترافیکی 1 متری، انتخابی مناسب برای تقسیم فضای پارکینگ، ایجاد محوطه امن در اطراف سازمان‌ها و نهادهای مختلف و ... است.

قیمت جداکننده لاستیکی یک متری

قیمت جداکننده لاستیکی ترافیکی یک متری باتوجه‌ به مرغوبیت و ویژگی‌هایی چون استحکام و ظاهر مطلوب تعیین می‌شود. قیمت این محصول در مقایسه با کارایی و ماندگاری آن، رقمی مناسب است. البته که فروشنده در تعیین قیمت محصولات ترافیکی نقش قابل‌توجهی دارد. مجموعه ترافیک کالا به‌عنوان فروشگاهی مجهز به تجهیزات ترافیکی، محصولات بسیاری را با قیمت منصفانه به کاربران ارائه می‌دهد. البته که کیفیت و دوام محصولات ترافیک کالا با سایر محصولات قابل‌مقایسه نیست.

مشخصات

نام محصولجداکننده ترافیکی 1 متری

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha