Previous
Next

جداکننده ترافیکی 50 سانتی متری

جداکننده ترافیکی 50 سانتی متر، قطعه‌ای پلی‌اتیلنی است که مسیرهای رفت‌وآمد خیابان‌ها را از یکدیگر تفکیک می‌کند. این محصول زردرنگ در برابر فشار و ضربه مقاوم است.

محصولات مرتبط

جداکننده ترافیکی 50 سانتی متر به‌واسطه طول مطلوب، کاربردی‌ترین جداکننده ترافیکی مورداستفاده در خیابان‌های اصلی است. ابعاد مناسب این جداکننده سبب اشغال فضای کمی از محیط و ایجاد نظم مطلوب می‌شوند. این مانع پلی‌اتیلنی همان گونه که از ظاهرش پیداست، در برابر فشار، ضربه و اصطکاک مقاومت چشمگیر دارد. به‌طوری که در برابر فشار لاستیک وسایل نقلیه آسیب نمی‌بیند.

تعبیه زبانه در جداکننده ترافیکی نیم‌ متری سبب امکان اتصال چند جداکننده و افزایش کاربرد آن شده است. البته که استفاده از جداکننده ترافیکی تنها به خیابان‌های درون‌شهری محدود نمی‌شود. ازاین‌رو میزان تقاضا برای خرید جداکننده 50 سانتی همواره بالا است. قیمت خرید این محصول در برابر کارایی و مقاومت آن، رقمی ناچیز است که رضایت خریداران را جلب می‌‌کند.

جداکننده ترافیکی 50 سانتی متر

جداکننده ترافیکی 50 سانتی متر

جداکننده ترافیکی 50 سانتی یکی از تجهیزات ترافیکی پلاستیکی است که به‌عنوان مانع و جداکننده در مسیر‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول مستطیلی زردرنگ، همان جداکننده قابل‌مشاهده در خیابان‌ها و میدان‌هاست. جداکننده نیم متری همچون سایر محصولات ترافیکی از پلی‌اتیلن مرغوب تهیه می‌شود. بهره‌گیری از مواد نو در تولید جداکننده‌‌های ترافیکی، کیفیت و ماندگاری آن‌ها را افزایش می‌دهد.

طراحی منحصربه‌فرد این محصول، شکل فضایی و قابلیت‌های خاصی به آن بخشیده است. در واقع کفه مسطح و سطح خمیده، ایستایی و ثبات جداکننده ترافیکی نیم متری را افزایش می‌دهد. رنگ زرد و ارتفاع مناسب این محصول سبب جلب‌توجه رانندگان و رعایت نظم در عبور و مرور می‌شود.

ویژگی‌های بارز جداکننده ترافیکی نیم متری

جداکننده ترافیکی 50 سانتی متر همان‌طور که از نامش پیداست دارای ابعاد 50*20*13 سانتی متری است. این محصول در ارتفاع‌های 13 الی 20 سانتی متر نیز قابل تهیه است. جداکننده ترافیکی پلی‌اتیلنی از وزنی نسبتاً سبک برخوردار است که جابه‌جایی را تسهیل می‌بخشد. جداکننده ترافیکی به لطف تعبیه زبانه و محل پیچ‌ومهره به دو صورت موقت و دائم در محل قابل‌نصب است. برخی دیگر از ویژگی‌های مهم و مؤثر جداکننده ترافیکی به شرح ذیل هستند:

 • ساختار نشکن و مستحکم
 • قابلیت نصب استوانه ترافیکی
 • رنگ ثابت و ماندگار
 • مقاوم به ضربه و فشار
 • مقاومت در برابر پوسته‌پوسته شدن و ترک‌خوردگی
 • مقاوم در برابر سرما و گرما
 • مقاوم به رطوبت و آلودگی‌های محیطی
 • قابلیت بازیافت

جداکننده ترافیکی 50 سانتی در خیابان

کاربرد جداکننده ترافیکی 50 سانتی متر

هدف اصلی خرید جداکننده 50 سانتی، جداسازی مسیرهای رفت‌وآمد در خیابان‌ها، میدان‌ها و حتی جاده‌های برون‌شهری است. این محصول در واقع باتوجه‌به اسمی که دارد مسیرهای تردد را به‌منظور بهبود رفت‌وآمد از هم تفکیک می‌کند. به طور مثال جداکننده ترافیکی نیم متری در تفکیک خطوط تاکسی از سایر وسایل نقلیه مورداستفاده قرار می‌گیرد. البته که استفاده از این محصول تنها به این موارد محدود نمی‌شود. برخی دیگر از کاربردهای جداکننده پلاستیکی شامل موارد ذیل هستند:

 • تعیین پارکینگ وسایل نقلیه
 • تقسیم‌بندی فضای پارکینگ‌ها
 • تعیین محدوده‌های ترافیکی مختلف
 • مسدودکردن مسیرها
 • در مجتمع‌های تجاری
 • تفکیک فضا در حیاط‌ مدارس و سالن‌های ورزشی

قیمت جداکننده ترافیکی 50 سانتی متر

قیمت جداکننده ترافیکی 50 سانتی باتوجه‌به کیفیت، ساختار و جنس آن تعیین می‌شود. قیمت این محصول در برابر کاربرد و ماندگاری آن، مبلغی بسیار مناسب است. البته که تعیین قیمت خرید جداکننده ترافیکی 50 سانتی متر به فروشنده نیز بستگی دارد. ترافیک کالا به‌عنوان مجموعه تأمین تجهیزات ترافیکی و انواع تابلو های ترافیکی بدون واسطه، قیمت‌ فوق‌العاده مطلوب روی محصولات می‌گذارد. این مجموعه با سفارش مستقیم محصول به کارخانه، محصولات مرغوب و باکیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد.

مشخصات

نام محصول50-cm-traffic-separator

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha