Previous
Next

سرعت گیر لاستیکی 90*33

سرعت گیر لاستیکی 90در33

  • توانایی تحمل وزن بالا
  • دارای رنگ های هشدار دهنده توانایی
  • مقاومت در شرایط جوی مختلف
  • سایزهای ابعاد 90*33
  • جنس لاستیکی

محصولات مرتبط

سرعت گیر لاستیکی 33*90

سرعت گیر لاستیکی 33 در 90 سانتی متر ، انقلابی در عرصه راهنمایی و رانندگی به وجود آورده است و یکی از کاربردی ترین تجهیزاتی ایمنی و ترافیکی است که در این زمینه ارائه می شود. تولید و آماده سازی هر یک از دسته بندی های این محصولات از اهمیت بسیار زیادی در کشور ما برخوردار است و هر یک در بخش های مهمی از جاده ها و خیابان ها نصب می شوند.

قیمت سرعت گیر لاستیکی 90 سانتی متر در 33 سانتی متر

ویژگی های سرعت گیرهای لاستیکی

سرعت گیر لاستیکی 33در90 با بهترین متریال صنعتی تولید می شوند و به همین خاطر نیز کیفیت آن ها مورد تایید قرار می گیرد. شما می توانید هر یک از دسته بندی های این سرعت گیرها را با در نظر گرفتن نیازهای خود خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. از ویژگی های مهم این محصولات می توان به استحکام بالا و کیفیت و کارایی هر یک در طول دوران استفاده اشاره کرد که سبب افزایش مصارف آن ها در این عرصه های صنعتی شده است.

هر یک از مدل های سرعت گیر لاستیکی 33*50 از جنس بادوامی برخوردار بوده و در برابر فشار بالا و وزن سنگین اتومبیل ها استحکام اولیه خود را حفظ می کنند. استفاده از رنگ های شب نما در ساخت و آماده سازی این محصولات نیز از دیگر ویژگی های مهم آن ها به شمار می رود. هر یک از آن ها به صورت کاربردی طراحی شده اند و در بخش های پر تردد شهری نیز قابل نصب می باشند.

مزایا و معایب استفاده از سرعت گیرهای لاستیکی

سرعت گیر لاستیکی 35*25 مزیت های بی شماری دارد. از جمله آن ها می توان به ایجاد دقت عمل بیشتر در عملکرد رانندگان اشاره کرد که سبب جلوگیری از بسیاری از سوانح رانندگی خواهد شد. هر یک از آن ها در کنار مزیت های فراوان، معایبی نیز در استفاده دارند که از جمله آن ها می توان به کاهش استحکام جلوبندی خودرو اشاره کرد. این اقلام گاها سبب ناراحتی سرنشینان در اتومبیل های قدیمی و فرسوده می شوند. به دلیل عدم رعایت استانداردهای کیفی در بخش اتاق این خودروها، با برخورد با هر سرعت گیر، سرنشینان اذیت می شوند.

نحوه تولید انواع سرعت گیر

برای ساخت و آماده سازی هر یک از این محصولات ابتدا به نیازهای هر یک از شهرها توجه می کنند و سپس طراحی اولیه ساختار آن ها را انجام می دهند. در مرحله بعدی نوبت به رنگ آمیزی آن ها می رسد که با استفاده از رنگ های شب نما ساختار مناسبی برای افزایش دید رانندگان در شب در این محصولات ایجاد می شود. انواع دسته بندی های این محصولات به صورت کاربردی در دسترس مشتریان قرار می گیرند. در بازارهای فروش ابعاد متعددی از این محصولات ارائه می شوند.

قیمت‌ سرعت گیر لاستیکی 90*33: کیفیت و ایمنی در یک جا!

به دنبال راهی ایمن و مقرون به صرفه برای کنترل ترافیک هستید؟ سرعت گیر لاستیکی 90*33 با قیمت‌های شگفت‌انگیز بهترین گزینه است. با مواد با کیفیت و طراحی فوق‌العاده، این سرعت گیرها ضمن حفظ ایمنی، به شما کمک می‌کنند هزینه‌ها را پایین بیاورید.

خرید سرعت گیر لاستیکی 90*33 از ترافیک کالا: انتخاب هوشمندانه برای مدیریت ترافیک!

ترافیک کالا به عنوان یکی از پیشروهای بازار ارائه‌دهنده سرعت گیر لاستیکی 90*33 است. با خرید از ما، نه تنها از کیفیت برتر بهره‌مند می‌شوید، بلکه با انتخاب هوشمندانه‌ای جهت مدیریت بهتر ترافیک نیز خواهید بود.

جمع بندی

شما می توانید هر یک از این اقلام را به صورت تخصصی برای جاده ها و خیابان های مختلف به کار می برند و از کیفیت بی نظیر آن ها برای ایجاد ایمنی بیشتر در سطوح بالاتر استفاده می کنند. قیمت این محصولات نیز بسیار به صرفه تعیین شده است و این مسئله مزایای قابل توجهی به همراه می آورد.

مشخصات

نام محصولسرعتگیر لاستیکی 90 در 33
جنسلاستیکی
طول90 سانتی متر
عرض33 سانتی متر

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha