Previous
Next

چراغ معکوس شمار سه رقمی

دسته بندی: چراغ راهنمایی

محصولات مرتبط

چراغ راهنمایی معکوس شمار

سیستم های حمل و نقل هوشمند، یک جزء اساسی از تکامل مداوم شهرهای هوشمند، با هدف کامل کردن تصمیم گیری در برنامه ریزی ترافیک و مدیریت ترافیک است. ماشین‌ها، چراغ‌های راهنمایی، رانندگان، حسگرها، واحدهای کنار جاده‌ای و سایر زیرساخت‌های عمومی یک سیستم شبکه‌ای پیچیده از سیستم‌ها را تشکیل می‌دهند. این تحول کیفیت زندگی شهروندان را با معرفی بسیاری از برنامه‌های کاربردی مبتکرانه، مانند چراغ معکوس شمار تقاطع ایمن، و اعلان‌های هشدار اضطراری، با اهداف افزایش کارایی سفری ایمن، واکنش اضطراری و حتی بازیابی بلایا بهبود بخشیده است. چراغ های راهنمایی هوشمند نقش مهمی را در مدیریت ترافیک ایفا می کنند. امروزه سیستم‌های چراغ راهنمایی شبکه‌ای می‌توانند برای بهینه‌سازی «زمان سبز» برای ایجاد جریان ترافیک روان در سراسر مسیر و کاهش آلودگی، هماهنگ شوند.

چراغ شمارش معکوس یک حالت کنترل نسبتاً جدید است که می تواند راننده را از قبل در مورد زمان باقی مانده برای عبور از تقاطع ها یا زمان مورد نیاز برای منتظر ماندن سایر رانندگان و عابران پیاده مطلع کند. هدف کار روشن کردن تأثیر چراغ شمارش معکوس بر روان‌شناسی و رفتارهای رانندگی در سطح شناختی است. در یک تحقیق انجام شده، نتایج اصلی داده‌ها و تجزیه و تحلیل نشان داد که اکثر رانندگان چراغ معکوس شمار را ترجیح می‌دهند و فکر می‌کنند که چنین کنترل‌هایی می‌توانند نه تنها ایمنی ترافیک، بلکه کارایی عملیاتی ترافیک را نیز بهبود بخشند. 

تجزیه و تحلیل تأثیر تایمرهای معکوس شمار بر رانندگی و رفتار و ایمنی راه

این دستگاه ها در بسیاری از کشورهای جهان مورد استفاده قرار می گیرند. تاثیر این دستگاه ها در مورد ایمنی جاده ها و اثربخشی چراغ های راهنمایی محسوس است. 

در ابتدا و پایان چراغ سبز برای وسایل نقلیه، تصادفات وسایل نقلیه عبوری پس از پایان علامت سبز و تخلفات چراغ قرمز مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل مصرف سوخت و مورد بررسی قرار گرفت.

تایمرهای شمارش معکوس که به رانندگان اطلاع می دهند که چه زمانی چراغ راهنمایی از سبز به زرد تبدیل می شود، منجر به پاسخ های ایمن تر از سوی رانندگان می شود.

این یافته‌ها به دلیل اشتباهاتی هستند که در آن چیزی که مهندسان ترافیک آن را «منطقه معضل» می‌نامند، مهم هستند - منطقه‌ای که راننده مطمئن نیست که در هنگام زرد شدن چراغ متوقف شود یا ادامه دهد.

تایمر شمارش معکوس، ساعتی است که به صورت دیجیتال زمان باقیمانده برای نشانگر فعلی چراغ توقف - یعنی قرمز، زرد یا سبز را نشان می دهد.

درصد قابل توجهی از معکوس شمارها دارای زمان ثابت هستند که در مناطقی با سرعت خودرو کم و ترافیک سنگین عابران پیاده توصیه می شود.

مدیریت ترافیک در شهرهای هوشمند

در شهرهای هوشمند، کنترل استراتژیک تقاطع ها با تنظیم علائم ترافیکی مرتبط تحقق می یابد. علائم راهنمایی و رانندگی در یک تقاطع توسط یک سیستم چراغ راهنمایی و رانندگی تحت مقررات و قوانین خاصی هماهنگ می شود.  شکل 1 کنترل تقاطع را توسط علائم راهنمایی چهار زمانه را نشان می دهد. در این تقاطع دو جاده از روی یکدیگر عبور می کنند و هر جاده دارای دو خط در جهت مخالف است. سه نوع حرکت در نظر گرفته شده است (یعنی مستقیم رفتن، چرخش به راست و گردش به چپ) و فقط حرکت در جهت های تنظیم شده (که به عنوان خطوط جهت دار مشخص می شوند) در هر فاز مجاز است.

علائم راهنمایی و رانندگی در یک تقاطع علامت دار

تنظیمات سیگنال ترافیک در واقع بر انتخاب مسیر رانندگان تأثیر می گذارد. به طور مستقیم، علائم راهنمایی و رانندگی زمان انتظار در تقاطع ها را تعیین می کند، و به طور غیرمستقیم، زمان سفر در جاده ها تحت تأثیر ازدحام احتمالی ناشی از تنظیمات غیربهینه سیگنال ترافیک رخ میدهد. 

چرا تایمر شمارش معکوس؟

تایمر چراغ راهنمایی، دستگاهی است که به منظور افزایش ایمنی در ترافیک با نمایش زمان باقیمانده چراغ قرمز یا سبز ساخته و تولید شده است. برای عبور روان از شهر، ترافیک امن، راه سریعتر به خانه

- صرفه جویی در مصرف سوخت، روان شدن جریان ترافیک و کاهش استرس راننده.

- آلودگی و مصرف سوخت کمتر - رانندگان می توانند در حالی که منتظر چراغ سبز هستند، وسایل نقلیه خود را خاموش کنند.

- رانندگان می توانند بر اساس زمان باقی مانده از چراغ سبز یا قرمز، تصمیمات ترافیکی بهتر و ایمن را اتخاذ کنند.

ناگفته نماند اضطراب و استرس انباشته شده به دلیل تعداد بی پایان تقاطع های ترافیکی - با تایمر شمارش معکوس می توانید به ذهن خود اجازه دهید در حالی که منتظر ظاهر شدن چراغ سبز هستید استراحت کند و کارهای دیگری مانند چک کردن فرزندتان یا تغییر ایستگاه رادیویی را انجام دهید. به جای اینکه خود را برای پریدن روی پدال گاز آماده کنید.

چراغ شمارش معکوس چراغ راهنمایی وسیله ای است که به منظور افزایش ایمنی در تردد با نمایش زمان باقی مانده چراغ قرمز یا سبز ساخته و تولید شده است.

در مصرف سوخت صرفه جویی کنید ، جریان ترافیک را هموار کنید و استرس راننده را کاهش دهید. به طور جدی.

آلودگی کمتر و مصرف سوخت - رانندگان می توانند وسایل نقلیه خود را هنگام انتظار چراغ سبز خاموش کنند.

رانندگان می توانند با توجه به زمان باقیمانده چراغ سبز یا قرمز ، تصمیمات ترافیکی بهتر و مطمئن تری بگیرند.

نگران اضطراب و استرس انباشته شده به دلیل تعداد بی پایان تقاطع های ترافیکی نباشید - با چراغ معکوس شمار می توانید به ذهن خود اجازه دهید در حالی که منتظر ظاهر شدن چراغ سبز هستید استراحت کنید و به کارهای دیگری مانند بررسی مسائل فرزند خود یا تغییر ایستگاه رادیویی رسیدگی کنید. به جای اینکه خود را برای پرش روی شتاب آماده کنید.

یکسال ضمانت و همچنین خدمات پس از فروش و پشتیبانی تضمین می کند که با انتخاب محصول ما ، خود و جامعه خود را در امنیت ترافیک شریک قابل اطمینان می دانید.

 

چراغ معکوس شمار به رانندگان اطلاع می دهد که چراغ راهنمایی از سبز به زرد می رود ، و منجر به پاسخ ایمن تر از سوی رانندگان می شود. این یافته ها به دلیل اشتباهاتی است که مهندسان ترافیک آن را "منطقه معضل" می نامند - منطقه ای که در آن راننده مطمئن نیست هنگام متوقف شدن چراغ متوقف می شود یا به حرکت خود ادامه میدهد. 

چراغ معکوس شمار، یک ساعت است که زمان باقی مانده برای نشانگر چراغ راهنمای فعلی را نشان می دهد - قرمز ، زرد یا سبز. 

چراغ های شمارش معکوس نشان می دهد که هنگام روشن شدن چراغ در تقاطع ها با تایمر شمارش معکوس قرمز، رانندگان آمادگی بیشتری برای رفتن دارند که نشان می دهد چقدر زمان باقی می ماند تا چراغ از قرمز به سبز تغییر کند. 

چراغ معکوس شمار یک حالت کنترل نسبتاً جدید است که می تواند راننده را از زمان باقیمانده برای عبور از تقاطع ها یا زمان مورد نیاز برای انتظار برای سایر رانندگان و عابران پیاده مطلع کند. در حال حاضر ، تعداد کمی از کشورها از چراغ شمارش معکوس استفاده می کنند. نتایج نشان می دهد که اکثر رانندگان، چراغ معکوس شمار را ترجیح می دهند و فکر می کنند که چنین کنترل هایی می تواند نه تنها ایمنی ترافیک بلکه کارایی عملیاتی ترافیک را نیز بهبود بخشد. رانندگان مورد بررسی همچنین تصور می کنند که چراغ معکوس شمار بر روانشناسی و رفتارهای رانندگی تأثیر می گذارد و نتایج نظرسنجی نشان داده است که رفتارهای رانندگی رانندگان در شرایط وجود چراغ معکوس شمار سبز محافظه کارانه نیست.

 در حالی که تقاطع ها بخشی از سیستم راه هستند ، اما پیچیده تر از بخشهایی هستند که آنها را به هم متصل می کنند. روانشناسی و رفتارهای رانندگی در تقاطع های جاده ای در مقایسه با مقاطع جاده ای بسیار متفاوت است. با توجه به حالت کنترل ، دو نوع تقاطع جاده وجود دارد: بدون علامت و علامت دار. در سال های اخیر ، چراغ معکوس شمار تقاطع های سیگنال شده در برخی از کشورها یا مناطق ظاهر شده است. در مقایسه با سیگنال های سنتی غیر شمارش معکوس ، سیگنال های شمارش معکوس می توانند راننده را از زمان باقیمانده برای عبور از تقاطع ها یا زمان مورد نیاز برای انتظار برای سایر رانندگان و عابران پیاده مطلع کنند. چراغ معکوس شمار را می توان به سیگنال های شمارش معکوس وسایل نقلیه و سیگنال های شمارش معکوس عابران پیاده تقسیم کرد. سیگنال های شمارش معکوس خودرو بیشتر شامل سیگنال های شمارش معکوس سبز ، قرمز و زرد است.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha