Previous
Next

تابلو خطر ریزش کوه

 • جنس بدنه : ورق گالوانيزه
 • رنگ به کار رفته : رنگ الكترواستاتيك 
 • ديد بهتر به دلیل وجود شبرنگ
 • مقاومت بالا در برابر شرايط جوی مختلف
 • عمر بالا
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی
 • نصب آسان

محصولات مرتبط

تابلو خطر ریزش کوه ممکن است یکی از شناخته شده‌ترین علائم در بزرگراه‌ها و جاده‌ها باشد. سوال اصلی رانندگان این است که به چه معناست؟ این علائم خطر چقدر رایج است؟ چگونه به رانندگان برای سفر ایمن کمک می کند؟

تابلو خطر ریزش کوه به چه معناست؟

تابلوی هشدار خطر ریزش کوه یا سنگ در مورد احتمال سقوط تخته سنگ ها روی مسیر راننده هشدار می دهد. در یک دره یا کوه، که در آن صخره‌ها به طور تصادفی در مسیر شما سقوط می‌کنند، استفاده از این علائم هشداردهنده برای جلوگیری از خطرات مفید است.

تابلو خطر ریزش سنگ یک تابلوی هشدار دهنده و معمولا به شکل مثلث با حاشیه قرمز است. تابلو خطر ریزش کوه، با یک کوه سیاه که یک صورت صخره ای را نشان می داد و تعدادی حباب سیاه با شکل نامنظم (نشان دهنده سنگ) که فضای سفیدها را در کنار آن پر می کند در پس زمینه سفید قرار دارند . بسته به اینکه کدام سمت جاده در معرض خطر است، تابلو را می توان معکوس کرد، و معمولاً یک پلاک در زیر نشان می دهد که فاصله ای را نشان می دهد که احتمال خطر وجود دارد.

تابلو خطر ریزش کوه

تابلو خطر ریزش سنگ چقدر رایج است؟

جاده ها، بزرگراه های نزدیک کوه ها مستعد ریزش سنگ هستند. با تهیه و نصب تابلو خطر ریزش کوه باکیفیت از ترافیک کالا رانندگان، کمپینگ ها و خدمه را در مورد خطرات قریب الوقوع با علائم سقوط سنگ ها آگاه کنید.

در حین حرکت در امتداد بزرگراهی با کوه، ممکن است با تعدادی سنگ در حال سقوط روبرو شوید که ممکن است مسیر را مسدود کند. شما همچنین ممکن است در یک بزرگراه یا در یک مکان آسیب پذیر در برابر ریزش سنگ سفر کنید. اینجاست که این علائم هشدار دهنده نقش خود را ایفا می کنند.

چرا یک تابلو هشدار دهنده است؟

اگر صخره‌ها سنگ‌های عظیمی باشند که مسیر را مسدود می‌کنند یا حتی سنگ‌های کوچک‌تر در طول مسیر سقوط می‌کنند، بسیار خطرناک خواهد بود. به خاطر داشته باشید که سنگ ها ممکن است بزرگ یا کوچک باشند. به جز بعد از شب، تخته سنگ های عظیم تری باید برای شما قابل مشاهده باشند، اما سنگ های ریز ممکن است لاستیک های شما را سوراخ کرده و باعث تصادف شوند.

تابلو ریزش سنگ

تابلو خطر ریزش کوه را در چه مکان هایی بیشتر می بینید؟

 • بزرگراه های نزدیک دریاچه ها و پشته ها.
 • مکان های دورافتاده با جاده های آسفالت نشده.
 • مسیرهایی در کنار دریا، در کوه ها و از میان جنگل.
 • جاهایی که نشت نفت قابل توجهی بوده است.
 • در مناطقی که باران یا برف زیاد می بارد، مناطقی که گوشه های پرخطر دارند.

مزایای تابلو خطر ریزش سنگ

تابلو خطر ریزش سنگ دارای بدنه  ای از جنس ورق گالوانیزه می باشد به همین دلیل در برابر هر گونه شرايط جوی ، بارندگي و برف و... مقاوم است . قبل از رنگ آمیزی این تابلو سطح آن تمیز می شود تا رنگ آمیزی آن با کیفیت انجام شود و برای رنگ آمیزی تابلو خطر ریزش کوه از رنگ لكترواستاتيك استفاده شده است به همین دلیل تابلو دارای عمر بالايی است و در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاوم است. برای دید بهتر این تابلو مهم از شبرنگ (شبرنگ 3 ساله ، 7 ساله و شبرنگ 10 ساله) استفاده می شود . این تابلو سبک بوده و حمل و نصب آن آسان است.

نکته : تابلو خطر ریزش کوه ، خطر سقوط یا سقوط سنگ ها را از هر طرف روی تقاطع نشان می دهد، انواع آن نشان می دهد که ممکن است از سمت راست یا چپ سقوط کنند. اگر ممکن است سنگ ها از هر طرف مانند دره سقوط کنند، باید از نوع سمت چپ استفاده شود.

خرید و سفارش تابلو خطر ریزش سنگ

شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تابلوهای ترافیکی با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد. شما می توانید تابلو خطر ریزش کوه و انواع دیگر تابلوهای ترافیکی (تابلو کارگران مشغول کارند ، تابلو ایست، تابلو توقف ممنوع و... ) و سایر تجهیزات ترافیکی (چراغ راهنمایی سولار ، کاشن تانک ، مخروطی ترافیکی ، بشکه ایمنی، شبرنگ و...) را که با کیفیت بالا و قیمتی مناسب توسط شرکت ترافیک کالا عرضه می شود را به صورت اینترنتی سفارش دهید . و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظربا مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha