زیرشاخه‌ها

 • حتی یک دست انداز کوچک می تواند راه را برای شما طولانی کند. سرعت گیرهای پلاستیکی ابزارهای موثری برای کاهش سرعت ترافیک و بهبود ایمنی در پارکینگ ها، گاراژها و سایر مناطق هستند. شما نمی‌توانید از رانندگی افراد جلوگیری کنید، اما می‌توانید با وسایل پارکینگ سنگین ، اقداماتی را انجام دهید تا آنها را از رانندگی بی‌احتیاطی توسط کسب‌وکارتان دور نگه دارید . به همین دلیل سرعت گیرهای پلاستیکی سرمایه گذاری خوبی برای کسب و کار شما هستند.

  چرا سرعت‌گیر پلاستیکی به کسب‌وکارها کمک می‌کنند؟

  به عبارت ساده تر، سرعت گیرها به حفظ امنیت مردم کمک می کند. بر اساس گزارش مرکز کنترل بیماری‌ها، هر دو ساعت یک عابر پیاده بر اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست می‌دهد . سالانه 150000 صدمات غیرمرگبار ناشی از تصادف به عابران پیاده را اضافه کنید و متوجه شوید که چرا ایمنی ترافیک می تواند برای مشاغل دارای پارکینگ یا گاراژ نگران کننده باشد. سلامت و ایمنی کارکنان، مشتریان و اموال شما یک معامله بزرگ است. سرعت‌گیرها رانندگان را مجبور می‌کنند سرعت خود را کم کنند و احتمال آسیب رساندن به اموال شما یا تصادف با شخصی را که به سمت ماشینشان می‌رود محدود می‌کند.

  سرعت گیر پلاستیکی

  هنگامی که روی سرعت گیرها سرمایه گذاری می کنید، دست اندازهاها بیشتر کار را انجام می دهند. سرعت گیرهای پلاستیکی به راحتی نصب می شوند و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند، به این معنی که وقتی آنها در زمین قرار می گیرند، شما برای سال ها آماده هستید. آنها حتی با وجود تماس شدید با وسایل نقلیه در حال حرکت و قرار گرفتن در معرض عناصر، رنگ خود را برای سالها حفظ خواهند کرد. درست مانند نصب، از بین بردن سرعت گیر پلاستیکی بازیافتی مشکلی نیست. ممکن است بخواهید پس از مدتی سرعت گیر را به مکان جدیدی منتقل کنید. سرعت گیرهای پلاستیکی را می توان جدا کرد و در جای دیگری نصب کرد. این بسیار ساده تر از بریدن یک تپه آسفالت و بازسازی آن در جای دیگر است.

  اطلاعات بیشتر در مورد سرعت گیر پلاستیکی

  پلاستیک یکی از محبوب ترین مواد سرعت گیر است. سرعت گیرهای پلاستیکی با اعمال محدودیت سرعت و وادار کردن دوچرخه سواران، رانندگان و رانندگان سایر وسایل نقلیه کمتر از 20 مایل در ساعت (مایل در ساعت) از برخورد وسایل نقلیه جلوگیری می کند.

  سرعت گیرهای پلاستیکی مزایای متعددی دارند. برخی از این مزایا عبارتند از:

  پلاستیک یک ماده سبک وزن است که نصب، حمل و نقل و جابجایی سرعت‌گیرها را برای جامعه مهندسی ترافیک آسان‌تر می‌کند. پلاستیک ماده ای بادوام و محکم است. سرعت گیر پلاستیکی را در تقاطع جاده قبل از پیاده رو، حاشیه، گذرگاه عابر پیاده، خط عابر پیاده، پیاده رو، علائم سرعت یا تابلوها نصب کنید و از مزایای آن برای چندین سال آینده بهره مند شوید. این یک ماده کم نگهداری و مقاوم در برابر مواد شیمیایی است. می تواند شرایط آب و هوایی مختلف را تحمل کند. رنگ سرعت گیر پلاستیکی نیز به راحتی محو نمی شود. شما مجبور نخواهید بود برای نگهداری آن سرمایه گذاری زیادی کنید. پلاستیک را می‌توان به اشکال مختلف قالب‌گیری کرد و این امر باعث می‌شود تولیدکنندگان دست انداز جاده‌ای طراحی سرعت‌گیر با اشکال مختلف مانند سرعت‌گیرهای دایره‌ای، مربعی و معمولی را آسان‌تر کنند. در مقایسه با بتن و آسفالت، تأثیر آسیب کمتری بر وسایل نقلیه، از جمله وسایل نقلیه اضطراری، اتوبوس‌ها، اتومبیل‌ها و غیره دارد. حتی قبل از اینکه وسیله نقلیه ترافیکی آسیب ببیند، آسیب می‌بیند. می توانید آن را در مکانی نصب کنید، اما به دلیل تغییر پلان ها، می توانید به راحتی آن را در هر جایی که دوست دارید جدا کرده و دوباره نصب کنید. برخی از سرعت گیرهای پلاستیکی برای کمک به زهکشی و محافظت از سیم ها طراحی شده اند. انواع مختلفی از پلاستیک وجود دارد که بر اساس ترکیب شیمیایی و ویژگی های فیزیکی با یکدیگر متفاوت هستند. بسته به نوع پلاستیک، سرعت گیرها به سه نوع سرعت گیر PVC، PU و PE طبقه بندی می شوند.

  اطلاعات بیشتر در مورد سرعت گیرها

  سرعت گیر نوعی وسیله کنترل سرعت است. دارای انحراف عمودی است که وسایل نقلیه سریع السیر را مجبور می کند تا سرعت خود را کاهش دهند تا ضربه دستگاه به وسیله نقلیه کاهش یابد. عمدتاً در جاده‌ها، پارکینگ‌ها و خیابان‌های شهر قبل از علائم توقف، گذرگاه‌ها و خط‌کشی‌های پیاده‌رو برای تأمین ایمنی عابر پیاده و ایمنی ترافیک استفاده می‌شود. ساختاری شبیه سرعت گیر گزارش شده است که برای اولین بار در نیوجرسی مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، در سال 1953 بود که آرتور هالی دستگاهی را اختراع کرد که نامش را «دست اندازهای کنترل ترافیک» گذاشت. او زمانی آن را اختراع کرد که متوجه سرعت بالای رانندگانی شد که از سالن بروکینگز عبور می کردند. اولین سرعت گیر در هر کشور اروپایی اولین بار در سال 1970 نصب شده است. از مواد مختلفی برای ساخت وسایل آرام بخش ترافیک استفاده می شود، مانند قوزهای سرعت، بالشتک ها و میزها. نمونه های محبوب این مواد شامل پلاستیک بازیافتی، لاستیک، آسفالت، بتن و فولاد است. هر ماده برای یک موقعیت یا مکان خاص مناسب در نظر گرفته می شود. شهرداری ها و اداره حمل و نقل معمولاً با توجه به حجم ترافیک و نیازهای ایمنی تصمیم می گیرند که در کجا سرعت گیر و سرعت گیر نصب کنند.

  3 نوع سرعت گیر پلاستیکی!

  سرعت گیرها ابزاری برای کاهش سرعت هستند که مردم در یک منطقه عابر پیاده و سایر مناطقی که وسایل نقلیه و عابران پیاده هر روز تعامل نزدیکی دارند استفاده می کنند. بسته به نیاز ایمنی شما می توانند در مکان های مختلفی نصب شوند. باید یک علامت محدودیت سرعت وجود داشته باشد که بتواند به راننده، مانند دوچرخه سوار، راننده و غیره، وجود سرعت گیر را نشان دهد. انواع مختلفی از مواد برای سرعت گیرها وجود دارد. سرعت گیرهای پلاستیکی در سرتاسر جهان رایج است. آنها معمولا از سه نوع پلاستیک معمولی ساخته می شوند: PVC، PU و PE. این مقاله تمام آنچه را که باید در مورد این اشکال سرعت گیر پلاستیکی بدانید را توضیح می دهد.

  حقایقی که باید در مورد سرعت گیر پی وی سی بدانید!

  پلاستیک پلی وینیل کلراید (PVC) سومین پلیمر پلاستیکی رایج تولید شده است. سالانه حدود 40 میلیون تن PVC برای ساخت محصولات پلاستیکی مختلف مانند لوله، اتصالات، لوله، کاشی سقف، شیلنگ، پوشش پلاستیکی کابل، سرعت گیر و غیره تولید می شود. این یک ماده متراکم است که دارای چگالی خاص 1.4 است. این بدان معناست که سرعت گیرهای پی وی سی بازیافتی می توانند وسایل نقلیه بزرگ مانند اتوبوس و کامیون را بدون آسیب تحمل کنند. پی وی سی دو شکل دارد یکی پی وی سی سخت و دیگری پی وی سی انعطاف پذیر. پی وی سی سفت و سخت باعث افزایش سرعت می شود و یک ماده بسیار محکم به حساب می آید. استحکام کششی بالای آن نیز باعث دوام بالا می شود. محدوده دمای قابل تحمل برای مواد PVC 20- تا 60 درجه سانتیگراد است. بنابراین، می‌توانید از سرعت‌گیرهای پی وی سی بازیافتی در انواع محیط‌ها بدون هیچ تردید یا دردسری استفاده کنید. مقاومت آن در برابر مواد اسیدی نشان می دهد که PVC می تواند در برابر اثرات بسیاری از مواد شیمیایی خطرناک آزاد شده توسط یک وسیله نقلیه موتوری مقاومت کند. سرعت گیرهای PVC معمولاً در مقایسه با سرعت گیرهای PU یا PE مقرون به صرفه تر هستند.

  چیزهایی که باید در مورد سرعت گیرهای PU بدانید!

  شکل رایج دیگر پلیمری که برای سنتز سرعت گیرها و سایر وسایل کنترل ترافیک استفاده می شود، پلاستیک پلی یورتان (PU) نامیده می شود. این ماده به دلیل خواص مختلف مقاوم خود مانند مقاومت در برابر دما، مقاومت در برابر سایش و مقاومت شیمیایی شناخته شده است. PU یک ماده همه کاره است که برای ساخت بسیاری از محصولات مختلف مانند سرعت گیرها، سرعت گیرها، بالشتک های سرعت، مخروط های ترافیکی، لوله ها، کابل ها و غیره استفاده می شود. می تواند دمای معتدل از -40 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد را تحمل کند. بنابراین نگران تاثیر دمای محیط بر عملکرد برجستگی ها نخواهید بود. سرعت گیرهای PU ابزارهای مدیریت ترافیک موثری هستند که می توانند سرعت خودروهای دارای سرعت را در مقابل علائم راهنمایی و رانندگی مانند چراغ قرمز، علائم راهنمایی و رانندگی و علائم پارک کاهش دهند تا رانندگان را وادار به رعایت این علائم کند. آنها همچنین شتاب خودروها را در یک منطقه کند، منطقه کاری، فضای پارکینگ یا محله‌ای که عابران پیاده و وسایل نقلیه نزدیک به یکدیگر پیدا می‌شوند، کاهش می‌دهند.

  رازهایی که باید در مورد سرعت گیرهای پلی اتیلن بدانید!

  پلاستیک پلی اتیلن (PE) پرکاربردترین شکل پلاستیک است. در درجه اول برای ساخت اقلام بسته بندی استفاده می شود. سرعت گیرهای پلی اتیلن معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند. مانند اشکال فوق الذکر سرعت گیرها، در برابر تغییرات دما، مواد شیمیایی، فشار و خراش نیز مقاوم هستند. بر اساس داده های ترافیکی ارائه شده توسط اداره بزرگراه فدرال، سرعت گیرها به کاهش برخورد بین وسایل نقلیه کمک می کند و به طور قابل توجهی تصادفات ترافیکی جاده را کاهش می دهد. به دلیل دوام بالای مواد پلی اتیلن، دست اندازهای جاده پلی اتیلن قبل از علامت توقف، علائم محدودیت سرعت و علائم راهنمایی و رانندگی در جاده هایی که حجم ترافیک بالایی دارند برای کاهش سرعت ترافیک یافت می شوند. برخی از سرعت گیرهای پلاستیکی دارای نوار بازتابنده هستند که باعث می شود در شرایط بد آب و هوا و در شب، حتی زمانی که نور خیابان وجود ندارد، قابل تشخیص و قابل مشاهده باشند. برخی از آنها تمام سطح خود را منعکس می کنند. این اقدامات آرام‌سازی ترافیک سالانه به نجات جان بسیاری کمک می‌کند.

  نتیجه

  سرعت گیرهای پلاستیکی در جاده ها پلیس خواب نامیده می شوند. آنها برای ایمنی خیابان و بزرگراه، ترافیک را در مسیرهای ورودی، جاده های بریده شده، دوربرگردان، موانع ترافیکی و کنار جاده آرام می کنند. آنها یک بخش برجسته دارند که وسایل نقلیه را مجبور می کند سرعت خود را کاهش دهند. قبل از آنها باید علائم راهنمایی و رانندگی وجود داشته باشد تا به عنوان علائم هشدار دهنده برای رانندگان عمل کند. سرعت گیر پلاستیکی در سه شکل مختلف موجود است. اینها شامل پلاستیک PVC، PU و PE است. آنها شباهت های زیادی دارند و همچنین تفاوت های کمی دارند. هر ماده دارای ویژگی های شیمیایی خاص خود است که آن را برای مکان خاصی مناسب می کند. سرعت گیرهای پلاستیکی همچنین می توانند به عنوان محافظ کابل عمل کنند، زیرا برخی از آنها دارای کانال های کابلی هستند. اگر می خواهید ایمنی را در راهرو، پارکینگ و خیابان خود افزایش دهید، باید سرعت گیر را در محل مناسب نصب کنید.

 • خیابان های شهر معمولاً ساکت هستند، به خصوص اگر در منطقه مسکونی قرار بگیرند. اما اغلب، چندین راننده می توانند با سرعت زیاد وسایل نقلیه موتوری خود در جاده ها، آرامش و آرامش را از بین ببرند، که می تواند باعث مزاحمت مالکان شود. سرعت گیر لاستیکی راه حل نهایی ایمنی ترافیک برای جلوگیری از چنین مشکلاتی با کاهش سرعت خودروها در مناطق کم سرعت است. با این حال، در حالی که مواد مختلفی برای دست اندازهاهای جاده وجود دارد، لاستیک در صنعت مدیریت ترافیک محبوبیت زیادی پیدا کرده است. آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چه چیزی لاستیک را به یکی از مناسب ترین مواد سرعت گیر جاده تبدیل می کند ؟

  سرعت گیر لاستیکی چیست؟

  سرعت گیر لاستیکی معمولاً در خطوط جاده‌ها، پارکینگ‌ها، فضاهای پارکینگ و مکان‌هایی که محدودیت‌های سرعت کمتر از 48 کیلومتر در ساعت است، یافت می‌شوند. آنها معمولاً نسبت به همتایان خود، سرعت گیرهای لاستیکی، کمتر تهاجمی هستند، که می توانند به عنوان رمپ های ناگهانی برای کاهش سرعت عمل کنند. با این وجود، سرعت گیر لاستیکی به دلیل خواص مواد، یعنی لاستیک بازیافتی، محبوب هستند.

  مزایای سرعت گیر لاستیکی

  1. سرعت گیر لاستیکی محکم هستند.
  2. آنها می توانند ثابت شوند و روی هر سطحی باقی بمانند. از این رو، نصب آنها را آسان تر می کند.
  3. خواه سطح کاشی یا هر جاده آسفالتی باشد، سرعت گیر لاستیکی می تواند روی هر سطحی ثابت بماند.
  4. لاستیک ولکانیزه استحکام و کشش باورنکردنی دارد. بنابراین، سرعت گیر های لاستیکی می توانند با وزن هر وسیله نقلیه اضطراری بزرگ مانند کامیون های آتش نشانی، آمبولانس ها و اتوبوس ها مقابله کنند.
  5. برخی از سرعت گیر های لاستیکی حتی دارای ویژگی مقاومت ضد لغزش هستند که ایمنی عابران پیاده را بهبود می بخشد. اگر عابر پیاده یا دوچرخه سواری از روی آنها عبور کند، احتمال سقوط وجود نخواهد داشت.
  6. ولکانیزاسیون لاستیک را قوی می کند و از تغییر شکل مواد جلوگیری می کند. بنابراین، می توانید انتظار داشته باشید که سرعت گیر لاستیکی شما برای مدت طولانی دوام بیاورد.
  7. سرعت گیر های لاستیکی همچنین در برابر سایش مقاوم هستند و مواد روی وسایل نقلیه نرم هستند. بنابراین، حتی اگر رانندگان نتوانند این سرعت‌شکن‌ها را تشخیص دهند و با سرعت از روی آن‌ها برانند، هیچ آسیبی به قسمت پایین بدنه خودروی آنها وارد نخواهد شد.
  8. افزایش سرعت یک راه عالی برای آرام کردن و کنترل ترافیک وسایل نقلیه در سایت شما است. آنها به تمرکز توجه راننده در مناطق بحرانی که به اقدامات ایمنی اضافی نیاز دارید کمک می کنند. قوزهایی وجود دارد که از مواد مختلفی مانند بتن، فلز، پلاستیک و آسفالت ساخته شده اند. ما شاهد بوده ایم که قوزهای سرعت لاستیکی در سال های اخیر به عنوان قوز سرعت انتخابی محبوبیت پیدا کرده اند. در این مقاله، ما به چهار مزیت انتخاب قوزهای لاستیکی به عنوان بخشی از استراتژی آرامش ترافیک شما خواهیم پرداخت.
  9. سرعت گیرهای لاستیکی ساخته شده از مواد دیگر می توانند حفره بزرگی در پروژه شما ایجاد کنند، زمانی که بر روی رویکردها و اطراف سایت شما نصب می شوند. یکی از عوامل کلیدی در قیمت تمام شده هر محصول، موادی است که از آن ساخته شده است. قوزهای سرعت لاستیکی از لاستیک های بازیافتی ساخته می شوند که خرید عمده آن بسیار ارزان است. به همین دلیل ممکن است از قیمت قوزهای لاستیکی نسبت به سایر گزینه ها متعجب شوید. آنها همچنین می توانند بر روی طیف گسترده ای از سطوح مختلف جاده، از جمله سطوح ناهموارتر، نصب شوند و این ممکن است نیاز به صاف کردن سطوح برای نصب را نفی کند.
  10. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، یک سرعت گیر لاستیکی از 100٪ لاستیک بازیافتی ساخته شده است. این لاستیک عمدتاً از لاستیک های مستعمل تهیه می شود. آنها آسیاب می شوند و سپس به شکل قوز در می آیند. این باعث می شود آنها در شرایط مختلف آب و هوایی مستحکم و بادوام باشند. سایر مواد کوهان به طور گسترده از محصولات شیمیایی از جمله نفت استفاده می کنند و با محیط زیست مهربان نیستند.
  11. یک سرعت گیر لاستیکی می‌تواند یک سری نوارهای بازتابنده داشته باشد که باعث می‌شود در شب یا در شرایط کم نور بیشتر قابل مشاهده باشند. این امر به ویژه برای سایت هایی که به صورت شبانه روزی کار می کنند مفید خواهد بود تا به رانندگان بالقوه خسته کمک کند تا بیشتر آگاه شوند. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، و مطمئناً درمان دید مناسب برای پروژه خاص خود را پیدا خواهید کرد.

  طراحی سرعت گیر لاستیکی

  سرعت گیر های لاستیکی دارای طراحی به هم پیوسته هستند که به شما امکان می دهد بخش های بیشتری را برای افزایش طول قوز اضافه کنید. همچنین می‌توانید آن را با درپوش‌های انتهایی ببندید تا به کوه‌های جاده زیبایی زیبایی ببخشید. معمولاً سرعت گیر های لاستیکی دارای رنگ های بازتابنده ای مانند قرمز، زرد و سیاه هستند. اما حتی اگر رنگ خیلی بازتابنده نباشد، بازتابنده ها یا نوارهای بازتابنده روی سرعت گیر وجود دارد. این بازتابنده‌ها کاملاً براق هستند و به رانندگان اجازه می‌دهند تا سرعت‌شکن‌ها را از فواصل دور تشخیص دهند، که در نهایت می‌تواند آنها را از رانندگی سریع منصرف کند. بنابراین، ممکن است تصادفات کاهش یابد که در غیر این صورت ممکن است فاجعه بار بوده باشند.

  نصب سرعت گیر لاستیکی

  نصب آنها نیز بسیار ساده  است. با چندین پیچ و یک دستگاه حفاری، همه شما آماده نصب هستید. حداکثر ظرف یک ساعت، می توانید مجموعه کاملی از سرعت گیر لاستیکی را در هر خیابان شهری نصب کنید. ویژگی های ذکر شده در بالا روشن می کند که سرعت گیر های لاستیکی بهترین هستند. آنها هدف خود را کاملاً انجام می دهند، یعنی ایجاد حداکثر ایمنی برای عابران پیاده. با این حال، آنها می توانند گران باشند، اما هزینه بالا با تمام آن مزایا قابل توجیه است. آنها به طور مستقیم با پیچ و مهره روی سطح ثابت می شوند. یک کارگر می تواند سرعت گیرها را در جای خود نصب کنند و سپس آنها را در جای خود ثابت کند. هیچ ابزار تخصصی مورد نیاز نیست، و اگر سایت شما نیاز به تغییر داشته باشد، سرعت گیر ها بعدا به راحتی قابل جابجایی هستند. این سهولت نصب به این معنی است که شما کارگران کمتری برای پرداخت دارید و این نیز هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این در مقایسه با سرعت گیرهای بتنی و فولاد بسیار سبک هستند. سرعت گیرهای بتنی و فولاد برای جابجایی سنگین هستند، نیاز به تیمی از پیمانکاران برای نصب دارند و بعدا نمی توان آنها را جابجا کرد.

  انواع دیگر سرعت گیر ها در جاده ها

  لاستیک در واقع یکی از موثرترین مواد برای تولید سرعت گیر جاده است. اما این تنها یکی نیست. مواد دیگری نیز وجود دارد، از جمله بتن، پلاستیک و فولاد. بیایید به طور خلاصه به آنها نگاه کنیم.

  بتن

  بتن یک ماده معمولی است که در تمام پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که سرعت شکن های بتن دائمی و قوی هستند، می توانند برای وسایل نقلیه شما سخت باشند. علاوه بر این، نصب آنها گران است زیرا شامل حفاری، سیمان کاری و نگهداری می شود. علاوه بر این، وسایل نقلیه ای که از روی آنها می رانند، می تواند باعث ایجاد صدای تردد خیز کننده شود که می تواند برای صاحبان املاک محلی آزاردهنده باشد. با این وجود، این یک ماده معمولی سرعت گیر است، اما سهم عادلانه ای از اشتباهات خود را دارد.

  پلاستیک

  بیایید به یکی دیگر از مواد محکم و قوی سرعت شکن، یعنی پلاستیک بازیافتی نگاه کنیم. پلاستیک، به ویژه PVC، می تواند برآمدگی های کششی جاده ایجاد کند، که حتی می تواند وزن وسایل نقلیه مانند تریلر و لیفتراک را تحمل کند. قوزهای سرعت پلاستیکی فرآیند نصب مشابه قوزهای لاستیکی دارند که سریع و آسان است. با این حال، رنگ آنها ماندگاری زیادی ندارد و ممکن است به دلیل قرار گرفتن در معرض عناصر در فضای باز کم رنگ شود. از این رو، آنها نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، اما سرعت شکن های پلاستیکی یک اقدام ارزان قیمت و آرام کننده ترافیک هستند.

  فولاد

  در اینجا یکی دیگر از مواد افزایش سرعت برای شما وجود دارد - فولاد. همانطور که از نام آن پیداست، این ماده ای قوی و تهاجمی است که می تواند بارهای سنگین تری را تحمل کند و شکل خود را برای مدت طولانی حفظ کند. اما در عین حال می تواند صدمات وحشتناکی به بدنه خودروها وارد کند. معمولا مکان های غیر مسکونی رایجی مانند بزرگراه ها و آزادراه ها وجود دارد.

  استانداردهای طراحی برای سرعت گیر لاستیکی

  پروتکل‌ها و قوانین خاصی توسط بزرگراه‌ها برای نصب سرعت گیر جاده وجود دارد. این قوانین در مورد ابعاد و طرح های اعلام شده سرعت گیر جاده ها برای اطمینان از کنترل سرعت و ایمنی ترافیک است. در اینجا برخی از قوانین وجود دارد: سرعت گبر باید حداقل 25 میلی متر ارتفاع داشته باشند و نمی توانند از 100 میلی متر تجاوز کنند. از طرف دیگر، همتایان آنها، سرعت گیرها، می توانند از 100 میلی متر در ارتفاع تجاوز کنند تا از کاهش ناگهانی سرعت اطمینان حاصل کنند . سرعت گیر باید حداقل 900 میلی متر طول داشته باشند زیرا این وسایل کنترل ترافیک یک خط جاده بزرگتر را پوشش می دهند. رانندگان پس از تعامل با این برآمدگی‌های سرعت کم ارتفاع و با فواصل مساوی، یک ضربه جزئی احساس خواهند کرد. اگر در حال نصب قوزهای سرعت موقت هستید، قطعات باید حداقل 250 میلی متر با فاصله حدود 10-150 میلی متر باشند. درپوش های انتهایی تنها استثنا هستند که می توانند 210 میلی متر طول داشته باشند.

  خرید و سفارش سرعت گیر لاستیکی

  اگر به دنبال افزایش سرعت لاستیکی هستید، در اینجا در ترافیک کالا با ما تماس بگیرید . ما می توانیم مجموعه ای فوق العاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی با کیفیت بالا، از جمله سرعت گیر ، تهیه و نصب کنیم. تمام خط تولید ما مطابق با استانداردهای دقیق ساخته شده است و آنها کاملاً مطابق با قوانین ایران هستند. تیم ما آماده است تا در مورد نیازهای پروژه شما با جزئیات بیشتر صحبت کند، و آنها خوشحال خواهند شد که به هر سؤال دیگری که ممکن است داشته باشید پاسخ دهند.

فیلترهای فعال

سرعتگیر ترافیکی

قیمت سرعت گیر ایمنی خرید انواع سرعتگیر ترافیکی در ترافیک کالا

ویدیو معرفی سرعت گیر های پلاستیکی

سرعتگیر یا سرعت شکن جزوی از دسته ای تجهیزات ایمنی راه ها هستند که به گونه ای طراحی شده است که سرعت خودروها را کاهش دهند.سرعتگیر ها در پایین نگه داشتن سرعت خودرو موثر هستند. سرعتگیر ها معمولاً از بتن، آسفالت، پلاستیک یا لاستیک ساخته می شود. و کمی بالاتر از سطح آسفالت نصب می شود. این سرعت گیر اغلب در جاده های خصوصی، کوچه ها و پارکینگ ها مشاهده می شوند.

ویدیو معرفی سرعت گیر لاستیکی

کاربرد سرعتگیر های ترافیکی

سرعتگیرها جزو دسته ی تجهیزات ایمنی راه ها و کنترل ترافیکی است که در جاده ها، خیابان های مسکونی، پارکینگ ها و سایر مناطق پرتردد نصب می شود.سرعتگیر ها عمدتاً برای افزایش ایمنی عابران پیاده با مجبور کردن رانندگان وسایل نقلیه به کاهش سرعت کمتر از 16 کیلومتر در ساعت طراحی شده است. در ادامه به بررسی کاربردهای سرعتگیر در جاده ها می پردازیم.

1- سرعتگیر ترافیکی ، کنترل کننده محدودیت سرعت برای ایمنی رانندگان و عابران پیاده

مزیت اصلی سرعتگیر ترافیکی این است که به تنظیم سرعت وسایل نقلیه ای که در بخش خاصی از جاده حرکت می‌کنند کمک می‌کنند. سرعت خودرو اغلب از حد مجاز فراتر می رود. بسیاری از رانندگان عمداً قانون را زیر پا می گذارند و ادعا می کنند که عجله دارند. برای جلوگیری از تصادفات و آسیب، از سرعتگیر ها برای کاهش سرعت خودرو استفاده می شود.

مزایای سرعتگیر :

 • احتمال تصادف را کاهش دهید.
 • به حداقل رساندن خطر ضرر مادی در نتیجه شکستگی اموال و خودرو.
 • تشویق به رعایت بیشتر علائم راهنمایی و رانندگی، یعنی علائم سرعت، علائم پارکینگ و علائم ایست.
 • از آنجایی که دیگر خودروهای پرسرعتی وجود ندارند، نیازی نیست که هنگام پیاده روی و دوچرخه سواری خود در پیاده رو
 • یا عبور از خط عابر پیاده نگران باشید.
 • احتمال برخورد را کاهش دهید و ایمنی عابر پیاده را رعایت کنید.

2-سرعتگیر ترافیکی ، کنترل کننده ترافیک و آرامش آن

با افزایش تعداد خودروها در مناطق شهری و روستایی، استفاده از Speed ​​Bump (سرعت گیر) به ویژه در تقاطع ها و گذرگاه های عابر پیاده رایج تر شده است. در حالی که تقاطع یک گذرگاه قانونی برای عبور عابر پیاده است. این یکی از مزایای سرعت گیرها، کنترل راننده برای کاهش سرعت و توجه بیشتر به علائم است.این سرعتگیر ها به راننده یادآوری می‌کند که باید برای شرایط ترافیکی پیش رو آماده باشد - راننده را مجبور می‌کند سرعتش را کم کند و محتاط تر شود. اگر جاده منهی به مدرسه دارای سرعتگیر باشد، رانندگان به احتمال زیاد به جای عبور از جاده ای که برای آنها نامناسب است، مسیر دیگری را انتخاب می کنند. بنابراین، این جاده نسبت به وسایل نقلیه عبوری آرام خواهد بود که می تواند ترافیک آرام و منطقه کند را نیز به طور قابل توجهی ایجاد کند. کاهش سر و صدای ترافیک محیط آموزشی مناسب و بدون وقفه را فراهم می کند و همچنین دانش آموزان را از خطرات تصادفات مصون می دارد. علاوه بر این، پیاده رو برای دوچرخه سواران و عابران پیاده دلپذیرتر می شود. اگر مسیری که پیموده می‌شود، مسیری را برای رسیدن به مقصد ایجاد می‌کند، اضافه کردن سرعت‌گیرهای اضافی به کاهش ازدحام ترافیکی ناشی از تعداد زیادی خودرو کمک می‌کند.

3- سرعتگیر ترافیکی ، تنظیم کننده پارکینگ

سرعتگیر ها ابزاری بسیار کاربردی در پارکینگ ها هستند. بدون توجه به بزرگ یا کوچک بودن فضای پارکینگ، ترافیک آهسته تر در پارکینگ ها لازم است. اگر شرکت شما پارکینگ دارد، باید این فناوری را در نظر بگیرید. بر اساس داده های ترافیکی، کاهش سرعت مجاز به 40 کیلومتر در ساعت می تواند تصادفات آسیب جدی را تا 95 درصد در آن محله کاهش دهد. چندین سرعتگیر در محل پارک مورد نیاز خواهد بود. محدودیت سرعت از طریق دست اندازهای جاده ای اعمال می شود. سرعتگیر ها برای به حداقل رساندن تعداد تصادفات وسیله نقلیه با خودرو و برخورد خودرو با عابر پیاده که اغلب در پارکینگ ها اتفاق می افتد، عمل می کنند.مخصوصا زمانی که پارکینگ ها شلوغ باشند.بر اساس این نظرسنجی، برخورد وسایل نقلیه با عابران پیاده در 22 درصد مواقع در فضای پارک اتفاق افتاده است.

4-سرعت گیر ترافیکی، نجات دهنده در زمستان لغزنده

امروزه وجود سرعتگیر ها برای کمک به رانندگان در جاده هایی که با یخ و برف پوشیده شده اند الزامی است. سرعت گیرها مانع از سر خوردن لاستیک ها از جاده می شوند. زیرا اگر این اتفاق بیفتد منجر به تصادفاتی می شود که منجر به فوت و احتمالاً مرگ می شود. برای این شرایط، سرعتگیر هایی  با لاستیک ساخته شده که قابل حمل نیز هست ترجیح داده می شوند. تا زمانی که به درستی و طبق مقررات نصب شده باشد، وجود آن خطری ندارد. برعکس، آنها برای همه، از جمله رانندگان، عابران پیاده، صاحبان املاک و همچنین موجودات زنده اطراف آنها، منافعی را به همراه خواهند داشت. انتخاب مصالح و انتخاب محل مناسب نیز یکی از شاخص های نصب موفق سرعت گیرها می باشد. در ابتدا، بتن و آسفالت مواد اصلی مورد استفاده برای ساخت سرعت گیر بودند. اما با ظهور تکنولوژی، اکنون از مواد دیگری مانند لاستیک، پلاستیک و فولاد نیز برای ساخت آنها استفاده می شود.

سرعتگیر بتنی

ماده دیگری که برای ایجاد سرعتگیر استفاده می شود بتن است. شما می توانید این سرعت گیرها را به تنهایی نصب کنید و اندازه آنها را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید (اگر دستورات محلی و مقامات محلی شما اجازه دهند). سرعتگیر های بتنی اشکالی کاملاً بادوام و بادوام از سرعت گیرها هستند. مقامات مدیریت ترافیک و شهرداری ها اغلب آنها را به عنوان اقدامات آرام کننده ترافیک در جاده هایی که شتاب بالای وسایل نقلیه مقصر اصلی تصادفات هستند نصب می کنند. به طور قابل توجهی به کاهش خطر یا خطر برخورد بین وسایل نقلیه کمک می کند. از آنجایی که بتن سخت تر از لاستیک و پلاستیک است، سرعت گیرهای آن باعث ایجاد صدای ترافیک و آسیب بیشتر به وسایل نقلیه می شود.

سرعتگیر پلاستیکی

پلاستیک یکی دیگر از مواد قابل اعتماد برای سرعت گیرها است. وسایل پلاستیکی محدود کننده سرعت مانند سرعتگیر و رمپ در کاهش سرعت تردد در اطراف پیاده رو، خط عابر پیاده، حاشیه، گذرگاه گورخر، علائم راهنمایی و رانندگی، علامت توقف و علائم سرعت بسیار موثر هستند. این ماده بادوام می تواند در برابر وسایل نقلیه سنگین مانند اتوبوس، کامیون و وسایل نقلیه اضطراری بدون آسیب مقاومت کند. سرعتگیر های پلاستیکی را برای جاده های اصلی و فضاهای پارکینگ مناسب می کند. آنها همچنین می توانند در انتهای خود کلاهک های انتهایی داشته باشند که وسایل نقلیه و همچنین محافظت در برابر ضربه های مورد نیاز آنها را فراهم می کند. سرعتگیر های پلاستیکی در طول های مختلفی تولید می شوند. آنها سرعت خودرو را به زیر 10 مایل در ساعت کاهش می دهند.

سرعتگیر لاستیکی

لاستیک یک ماده محبوب و مقرون به صرفه است که برای ساخت دستگاه های کنترل ترافیک مانند سرعت گیر، سرعت گیر، جدول سرعت، بالشتک سرعت و نوار رومبل استفاده می شود. سرعت گیرهای لاستیکی معمولاً از لاستیک های بازیافتی ساخته می شوند، به این معنی که دوستدار محیط زیست هستند و به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک می کنند. اکثر سرعت گیرهای لاستیکی دارای کانال هایی در پایین هستند. آنها به زهکشی کمک می کنند. سرعت گیر لاستیکی معمولاً در مناطق کم تردد مانند واحدهای توسعه مسکونی و غیره استفاده می شود. می‌توانید از آن‌ها در مکان‌های مختلفی مانند جلوی تابلوهای توقف، علائم محدودیت سرعت، علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوهای پارکینگ برای پشتیبانی بیشتر استفاده کنید.

سرعتگیر های آسفالتی

آسفالت یک ماده سرعتگیر قابل تنظیم است. سهولت سفارشی سازی را فراهم می کند. می‌توانید روی جاده آسفالت بریزید و طراحی سرعت‌گیرها را سفارشی کنید تا نیازهای کنترل ترافیک خود را در گذرگاه‌ها و خیابان‌ها برآورده کنید. داده های ترافیکی ارائه شده توسط اداره بزرگراه فدرال نشان می دهد که سرعت گیرها، مخروط های ترافیکی، رمپ ها و سایر وسایل کنترل ترافیک و سرعت ایمنی جاده ها را افزایش می دهند و از عابران پیاده محافظت می کنند. سرعتگیر های آسفالتی مانند لاستیک انعطاف پذیر نیستند، بنابراین می توانند زمان واکنش یک وسیله نقلیه اضطراری را بیشتر کاهش دهند. همچنین ممکن است هنگام ترمزگیری توسط وسایل نقلیه یا هنگام عبور وسایل نقلیه از دست اندازها، صدای بیشتری تولید کنند.

سرعتگیر های فولادی

از فولاد برای ساخت سرعت گیر نیز استفاده می شود. سرعت گیرهای فولادی شکل تهاجمی سرعت گیر هستند زیرا وسایل نقلیه را مجبور می کنند تا سرعت خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. آن سرعت گیرهای فلزی به اشکال مختلف مانند مربع و دایره وجود دارد. برای موقعیت های مختلف می توانید از اشکال مختلف استفاده کنید. سرعت گیرهای دایره ای فولادی معمولاً در راهرو و گاراژ به منظور کاهش سرعت خودرو و افزایش ایمنی ترافیک جاده یافت می شوند. سرعتگیر های فولادی تهاجمی تر از لاستیک و پلاستیک هستند، به این معنی که پتانسیل بالایی برای آسیب رساندن به خودرو دارند. نتیجه سرعتگیر ها تجهیزات ایمنی کارآمد برای استفاده در مناطق کند، محل کار و مدارس برای کاهش سرعت دوچرخه سوار یا هر راننده وسیله نقلیه دیگری است.اکنون از مواد مختلفی برای ساخت آنها استفاده می شود. هر ماده برای یک محیط خاص و شرایط ترافیکی مناسب است. سرعت گیرهای پلاستیکی و لاستیکی انتخاب های مقرون به صرفه ای هستند که بادوام و مناسب برای محیط های مختلف هستند.

سرعتگیر ها در اندازه ها و اشکال مختلف موجود هستند. هنگام خرید سرعتگیر برای گاراژ، پارکینگ، راهرو یا هر مکان دیگری، آنها را در نظر بگیرید.

خرید و سفارش سرعتگیر های ترافیکی

سرعتگیر ها از دسته تجهیزات ایمنی ترافیک جاده ای هستند که ایمنی عابران پیاده و وسایل نقلیه را تضمین می کنند. این تجهیزات کاربردهای متعددی دارند و در مکان های مختلف قابل نصب هستند.سرعتگیر های موجود در جاده ها بر اساس محل قرارگیری آنها کاربرد و مزایای خاص خود را دارد. اما وظیفه اصلی همه انواع کاهش سرعت وسایل نقلیه برای کاهش خطرات تصادف است. شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تجهیزات ایمنی راه ها با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد. شما می توانید انواع تابلو اطلاعاتی کلافی و ریلی را به صورت اینترنتی سفارش دهید و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظر از ترافیک کالا با مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.