Previous
Next

تابلو محدوده پارک آزاد

نیاز به تابلو محدوده پارک آزاد در همه جا وجود دارد از جمله برای شرکت ها ، انجمن ها ، فروشگاه ها ، تارلارهای پذیرایی و ... تابلو محدوده پارک آزاد به وضوح نشان می دهد که مشتریان ، مهمان ها و کارمندان کجا می توانند خودروهای خود را پارک نمایند.استفاده از این تابلو در جای مناسب باعث ایجاد نظم در پارکینگ محدوده مورد نظر می شود.

محصولات مرتبط

بی توجهی به علائم پارک و تابلو ایست یکی از حادترین مشکلاتی است که رانندگان را نگران می کند. پارک کردن خودرو یک رویداد نسبتاً پیچیده است که نه تنها به مهارت های رانندگی بلکه به دانش بخش تئوری نیز نیاز دارد تا با سایر شرکت کنندگان در ترافیک تداخل نداشته باشد و قوانین تعیین شده را نقض نکند. به همین دلیل است که داشتن ایده ای در مورد اینکه علامت پارکینگ و پارکینگ چیست، چه ویژگی هایی دارند و چه تفاوتی دارند، مهم است.

شکل ظاهری تابلو محدوده پارک آزاد

همانطور که در تصویر پایین می بینید شکل ظاهری این تابلو به صورت مستطیل شکل است که در پس زمینه ای با رنگ سفید کلمه محدوده خود نمایی می کند و  در پایین آن علامت با حرف انگلیسی " P " با پس زمینه آبی نمایش داده شده است.

تابلو محدوده پارک آزاد

تابلو محدوده پارک آزاد اجازه پاک خودرو و یا هر وسیله نقلیه دیگر را در یک محدوده می دهد. خودرو های پارک شده در جای غیرمناسب آزاردهنده هستند و می توانند یک خطر ایمنی باشند. با در نظر گرفتن جای پارک مناسب برای مشتریان ، کارکنان و یا اشخاص و خودروهای مورد نظر خودتان و راهنمایی کردن آنها به سمت آن پارکینگ با استفاده از تابلو محدوده پارک آزاد نظم و امنیت را در محل شرکت، پارکینگ مشتری یا پارکینگ بازدیدکنندگان تضمین کنید. تابلو محدوده پارک آزاد در یک نگاه نشان می‌دهد که خودرو ها در چه مکانی می‌توانند پارک شوند.

پارامترهای فنی تابلو محدوده پارک آزاد:

تابلو محدوده پارک آزاد از ورق فولادی بادوام و گالوانیزه ساخته شده است.

در طی فرآیند گالوانیزه کردن، این ماده نسبت به واکنش با عوامل خارجی کاملاً غیر حساس می شود و در برابر اثرات مضر خوردگی مقاوم می شود.

ورق فلزی در برابر آسیب های مکانیکی مقاوم است.

لبه های تیز تابلو به گونه ای خم شده و گرد شده است تا ایمنی کافی برای نصاب ها در هنگام نصب تضمین شود.

امکان ایجاد سوراخ برای نصب تابلو روی سطوح صاف (نصب مستقیم روی دیوار)

تفاوت تابلوی ایست با تابلوی پارکینگ

ابتدا باید بدانید که تابلوی ایست و تابلوی پارکینگ دو علامت کاملاً متفاوت هستند. تفاوت اصلی در مدت زمان توقف خودرو است :

توقف یک مانور کوتاه مدت است که چند دقیقه طول می کشد.

از سوی دیگر، پارکینگ یک مانور طولانی است و فرض می‌کند که خودرو برای مدت طولانی منطقه خاصی را اشغال خواهد کرد.

قوانین راهنمایی و رانندگی به ما می گوید که توقف عبارت است از توقف عمدی حرکت وسیله نقلیه که زمان آن از 5 دقیقه تجاوز نمی کند، در حالی که پارک کردن توقف حرکت بیش از 5 دقیقه است، به دلایل مختلف. برای بارگیری، تخلیه، خرید و ...

تفاوت تابلوی ایست با تابلو پارکینگ

در چه مکان هایی میتوان از این تابلو استفاده کرد؟

تابلو محدوده پارک آزاد را میتوان در بیرون ( محوطه باز ) نصب کرد.

می توان این تابلو را بر روی پایه و یا لوله ویا بر روی دیوار نصب کرد.

این تابلو را میتوان در داخل سوله و کارخانه ها و یا شرکت ها و یا محل های دیگر مانند اطراف فروشگاه های بزرگ ، تالارها و یا سینما ها ، شهربازی ها ، اطراف مترو و ... استفاده نمود. به طور کلی هر مکان مناسبی که برای پارک خودرو ها در نظر گرفته شده است.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha