فیلترهای فعال

بشکه ترافیکی

انواع بشکه های ترافیکی به همراه قیمت خرید بشکه ایمنی

بشکه ایمنی چیست؟

ما چه در حال رانندگی در خیابان های داخل شهر باشیم و چه در حال رانندگی در خارج از شهر بشکه های ایمنی را در هر اندازه و نوع که به طور منظم قرار گرفته اند را می بینیم.  چه کسی اولین بشکه ایمنی را اختراع کرد؟ چه زمانی بشکه های ایمنی تا این حد رایج شدند؟ بشکه‌ های ایمنی ترافیکی برای اولین بار در ایالات متحده با نام درام مورد استفاده قرار گرفتند . در ابتدای استفاده از این محصول به دلیل اندازه بزرگ و مقاومت بالای آن از بشکه‌ ترافیکی به‌ جای مخروط‌ های ترافیکی استفاده می‌کردند. بشکه‌ های ایمنی در زمان گذشته از جنس فلز بود و این موضوع سبب سنگین بودن این بشکه ها و نیز آسیب به وسایل نقلیه ای می‌شد که به این بشکه‌ ها برخورد می‌کردند. این ایرادات باعث شد که در اواسط دهه 90 میلادی بشکه‌ های پلاستیکی ایمنی تولید و جایگزین بشکه‌ های فلزی شوند. بشکه ایمنی به عنوان درام کانالیزر نیز شناخته می شوند.

بشکه ایمنی

در چه زمان و مکان هایی از بشکه های ایمنی استفاده می شود؟

بشکه‌ های ایمنی انعکاس تغییر جهت را برای بسته شدن خطوط نشان می دهد و می تواند برای جداسازی و محل عبور از جاده ها یا خطوط در طول ساخت و ساز یا تعمیر استفاده شود. این وسایل ایمنی ترافیکی هم برای عابران پیاده و هم برای وسایل نقلیه به دلیل دید و دوامشان عالی هستند. بشکه های ایمنی یا درام های کانالیزر ما دارای نوارهای بازتابنده زرد و مشکی رنگ هستند .برای دید بیشتر، می توان چراغ های راهرو در بالا آن متصل کرد. برای کنترل ترافیک در جاده هایی که معمولا دارای ترافیک سنگینی هستند بسیار کارامد و مناسب می باشد.از آن در معابر شهری و  نیز جهت ایمن سازی محیط کارخانه‌ها و انبارها استفاده می شود . در ضمن بشکه های ایمنی ترافیکی علاوه بر کنترل ترافیک در راه ها و معابر شهری در کارگاه های ساختمانی نیز کاربردی هستند.

چرا این بشکه های ایمنی برای شما مناسب هستند؟

اگر زمان، کارآیی و ایمنی بالاترین اولویت شما هستند، پس به بشکه های ایمنی ترافیکی نیاز دارید . بشکه‌ های ایمنی کنترل ترافیک ما با در نظر گرفتن پروژه‌های سخت شما ساخته شده‌اند و کارشناسان فروشگاه ترافیک کالا سخت تلاش کرده‌اند تا اطمینان حاصل کنند که هر یک از جنبه‌ ها متناسب با نیازهای شما باشند.

مشخصات بشکه ایمنی

 • این محصولات معمولاً دارای قطرهای یکسان و در ارتفاع های مختلف هستند.برای کاربرد در مکان های مختلف.
 • این بشکه‌ های ایمنی باکیفیت، دسته‌های حمل/کششی داخلی بزرگ‌شده را به نمایش می‌گذارند که کار با دستکش را برای کارگران با دستکش آسان می‌کند، و بشکه‌های ایمنی دارای دو سوراخ نصب نور یا پرچم از پیش ساخته شده برای اندازه‌های پیچ معمولی هستند.
 • طراحی مخروطی امکان انباشتن شن و ماسه و یا آب را در صورت نیاز به شما می دهد و مدیریت آسان آن را فراهم می کند.
 • بشکه های ایمنی سبک هستند و ما در صورت لزوم برای‌ بیشتر شدن وزنشان می توانیم آن‌‌ ها را با شن و ماسه و یا آب پر کنیم. با این کار بشکه ها تبدیل به بلوک سنگین می شوند. و در صورت لزوم می‌توان به راحتی شن ، ماسه و یا آب درون بشکه ها را خالی کنیم .نکته : پر‌کردن این بشکه ترافیکی قوانینی دارد که باید با توجه به شرایط جاده و مکانی که می خواهد در آن استفاده شود انجام شود.
 • بشکه و فونداسیون تا زمانی که ضربه خورده یا برای انتقال و ذخیره سازی جدا شوند، به هم چسبیده می مانند.
 • منحنی های شیب دار در سرتاسر درام، گوشه ها یا لبه های تیز را که در اثر آسیب ترک خورده و می شکنند، از بین می برد.
 • تعبیه شده دسته برای کشیدن و حمل.
 • دو سوراخ نصب برای چراغ های مانع انتخابی.
 • رنگ زرد روشن در سرتاسر بشکه ایمنی قالب گیری شده است که بازدارنده های UV محو شدن را به حداقل می رساند.
 • بشکه ها با دستگیره های قالب گیری شده و نوارهای بازتابنده با شدت بالا همراه هستند. این تضمین می کند که خدمه شما می توانند درام های کانالیزر ترافیک شما را به راحتی حمل و ذخیره کنند. دستگیره با کاربری آسان در بالای هر بشکه ترافیکی اجازه می دهد تا بشکه ها به طور موثر جابجا شوند.
 • مواد پلی اتیلن در تولید آن موجب مقاوم شدن آن در برابر محو شدن شده است.
 • بشکه های ایمنی ما در شرایط آب و هوایی مختلف بسیار بادوام هستند .
 • نصب بشکه ترافیکی کار پیچیده ای نیست و با پر کردن شن و ماسه و یا آب داخل آنها می توانید آنها را در جای مورد نظرتان محکم کنید.توجه کنید: بشکه ها را در مکان مورد نظر خود قرار دهید و سپس داخل آن را با شن و ماسه و یا پر کنید . برای جابجایی بشکه های ایمنی ، به دلیل وارد نشدن آسیب به بشکه های ترافیکی بهتر است محتویات آن را خالی و سپس جا به جا کنید.

بشکه ایمنی در جاده ها

بشکه ایمنی چگونه ایمنی جاده ها را بالا می برد؟

بشکه های ایمنی با مشخص کردن مرز جاده ها و به دلیل دید بالایی که در شب و در جاده هایی نور کم دارند و همچنین در نقاط کور و یا جاده هایی با شرایط جوی خاص که موجب می شود راننده مرز جاده را تشخیص ندهد و از جاده خارج شود به دید راننده کمک میکنند و از حوادث ناشی از دید کم راننده رخ می دهد جلوگیری می کند. یکی دیگر از دلایل اینکه بشکه ایمنی ، ایمنی راه ها را بالا می برد کاربرد آن در هشدار دادن و راهنمایی در‌جاده ها‌ است. بنابراین اگر این بشکه ها را در جاده و یا ‌خیابان مشاهده کردید باید بدانید یک خطری در پیش رو است و باید احتیاط کنید. این بشکه ها نشان دهنده ترافیک هستند. به عنوان مثال اگر در خیابانی ساخت و سازی مانند ساخت کارخانه و یا خانه باشد ، در نزدیکی آن منطقه از این بشکه های ترافیکی برای هشدار دادن به رانندگان استفاده می کنند بنابراین رانندگان باید در آن منطقه سرعت وسیله نقلیه ی خود را کاهش دهند تا با سرعت بالا موجب تصادفات و به وجود آمدن خسارات جانی و مالی برای سرنشینان ، خودرو و جاده نشوند. از این محصول در نزدیکی عملیات عمرانی جاده ها نیز استفاده می کنند تا به راننده هشدار دهند و مسیر آنها را منحرف کنند. با این کار از جان کارگران محافظت می شود.

بشکه ایمنی

انواع بشکه های ایمنی

بشکه ایمنی در انواع و سایزهای مختلف تولید و عرضه می گردد. در ادامه دو نوع آن را بررسی کرده ایم. با ما همراه باشید.

انواع بشکه ایمنی

بشکه ترافیکی

این محصول در سایزهای 85 و 105 سانتی متری وجود دارند. که هر کدام کاربردهای منحصر به فرد خود را دارند.

بشکه ترافیکی 85 سانتی متری

این محصول از جنس پلی اتیلن است .

 • جهت ایمن سازی راهبند های عمرانی بسیار مناسب می باشد .
 • در معابر شهری و جهت ایمن سازی محیط کارخانه‌ها و انبارها مورد استفاده قرار می گیرد .
 • بشکه ایمنی با ارتفاع 85 سانتی متر بدون درب و دارای شبرنگ است و قابل نصب در خروجی‌های پرخطر است .

بشکه ترافیکی 105 سانتی متری

بشکه ترافیکی 105 سانتی متری از جنس مواد پلی اتیلن فوق العاده با کیفیت است . این محصول دارای قابلیت ضربه ‌پذیری بالایی است و با پر کردن شن و ماسه یا آب داخل آن مقاومتش چندین برابر می شود . بشکه ترافیکی با ارتفاع 105 سانتی متر در برابر افزایش و کاهش دما بدلیل خاصیت آنتی یووی که دارد مقاوم است. دارای دسته در بالای بشکه برای جابه جایی آسان توسط کاربر می باشد. نصب و نگهداری آن به آسانی انجام می شود . در بیشتر عملیات عمرانی و در امور راه ها به منظور مشخص کردن محدوه خطر و تعیین مسیر خودروها استفاده می شود .

بشکه پرتابل ترافیکی

 • اين محصول از مواد پلی اتیلن درجه یک و مواد انتی یووی که در برابر تابش آفتاب مقاوم هستند و رنگ خود را از دست نمی دهند تولید شده اند.
 • قابلیت نگه داری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند که این امر نقش به سزایی در امور راه ها و عملیات های عمرانی را ایفا میکند .
 • دارای پایه لاستیکی می باشد که وزن این بشکه را سنگین تر می کند تا در مقابل باد شدید و ضربه مقاوم باشد.
 • دارای 4 ردیف جهت نصب شبرنگ با بازتابش نور برای آگاه سازی رانندگان و کاربران در شب و توانایی جدا سازی مسیر های طولانی را با رعایت نکات ایمنی را دارند .
 • همچنین دارای دسته در بالای بشکه برای جابه جایی آسان توسط کاربر می باشد.
 • جدا سازی مسیرها در خیابان ها و اتوبان ها  و در ما بین ورودی ها و خروجی ها یا در ابتدا و انتهای گارد ریل ها جهت جلوگیری از برخورد خودروها نصب می شود.
 • در عملیات های عمرانی اعم از ساختمان سازی و انجام پروژه های مختلف جهت جداسازی محل خطر با عبور ماشین ها و عابران پیاده هم استفاده می شود.
 • از این محصول ایمنی برای کنترل عبور و مرور و همچنین هشدار برای انجام عملیات بازسازی جاده ها نیز استفاده می شود.

مشتریان ما بشکه های ایمنی تولیدی ما را دوست دارند زیرا آنها مزایای پیشرو در صنعت را برای تمام نیازهای کنترل ترافیک شما ارائه می دهند، زیرا بشکه های ایمنی ما خدمات طولانی تری ارائه می دهند و با چگالی کم عرضه می شوند. با بسیاری از کاربردهای صنعتی برای بشکه های ایمنی ، درک نوع بشکه ترافیکی که برای پروژه خود نیاز دارید دشوار است. فروشگاه ترافیک کالا سالها تجربه در کمک به مشتریان دارد، درست مانند شما که چگونه بشکه ایمنی عالی را برای هر پروژه یا برنامه ی مورد نظر انتخاب کنید.

بشکه ایمنی

خرید و سفارش بشکه ایمنی

بشکه های ایمنی برای حفط امنیت در جاده ها ، مشخص کردن حد و مرز جاده ها ، حفاظت جان کارگران جاده و… کمک بسزایی می کند . بنابراین با خرید این محصول به بالابردن امنیت در جاده ها ، کاهش حوادث ناگوار کمک کنید. با کارشناسان مورد اعتماد ما تماس بگیرید. تیم ما برای یافتن بهترین راه حل ها برای مشکل شما با شما همکاری خواهد کرد و تعهد ما به تحویل سریع باعث می شود محصولات ترافیکی شما در کمترین زمان به شما تحویل داده شود. شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تجهیزات ایمنی ترافیکی با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد.  شما می توانید انواع بشکه ترافیکی را به صورت اینترنتی سفارش دهید و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظر از ترافیک کالا با مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.