فیلترهای فعال

پایه و بست و لوازم تابلوها

پایه و بست و لوازم تابلوها

پایه و بست و لوازم تابلوها

ایمن نگه داشتن و اطلاع رسانی رانندگان در جاده ها، بزرگراه ها و خیابان ها نیاز به خرید و نصب چندین تابلو ترافیکی دارد. تابلو های ترافیکی را می توان بر روی پایه و یا بر روی دیوار نصب کرد. برای تهیه پایه و بست و لوازم تابلوها با کیفیت بسیار عالی ، همین امروز از طریق تلگرام ، اینستاگرام و یا واتساپ  و یا با شماره 09352621162 با ترافیک کالا ارتباط بگیرید.

از میان مجموعه وسیعی از پایه ، بست و لوازم تابلوها در ترافیک کالا که مطابق با استاندارد طراحی شده اند، انتخاب کنید. پایه و بست و لوازم تابلوها را می‌توانید بر روی پایه‌ها، برخی تجهیزات ایمنی و یا دیوار قرار دهید و نصب کنید.

ایمن نگه داشتن جاده ها برای رانندگان، دوچرخه سواران و عابران پیاده یک کار مداوم است که نیاز به علامت گذاری دارد. هنگامی که تابلوهای خیابان آسیب دیده، دزدیده می‌شوند، غیرقابل استفاده یا تخریب می‌شوند، یا زمانی که تغییرات ترافیکی نیاز به تابلوهای اصلاح‌شده دارد، نصب صحیح تابلوها بسیار مهم است.

پیچ‌ها و مهره‌های مقاوم در برابر خرابکاری بهترین گزینه برای تابلوهای نصب شده با دوام هستند که برای سال‌های آینده امن می‌مانند. استفاده از واشرهای نایلونی ساده و ارزان ما از علائم شما در برابر سایش ناشی از پیری و زنگ زدگی پیچ ها محافظت می کند.

پایه و بست و لوازم تابلوها

پایه مناسب تابلو های ترافیکی چیست؟

اگر پایه برای نصب تابلو ترافیکی وجود نداشت ، در این صورت ما میبایستی در هر جایی که لازم داریم تجهیزات ایمنی قرار دهیم تا بتوانیم این تابلو ها را بر روی آن نصب کنیم و یا دیوار بکشیم که غیر منطقی است. پایه ها ابزاری بسیار مهم و با ارزش برای نصب تابلوهای ترافیکی است. و ما به را حتی می توانیم در محلی که نیاز داریم تابلو های ترافیکی را بر روی پایه مناسب و با دوام نصب کنیم. استفاده از پایه در قسمت های مختلف جاده ها ضروری است.

پایه های ترافیکی از نظر شکل به سه دسته لوله ای، ورق های چند وجهی و یا مستطیل تقسیم می شوند. و از نظر کاربردی هم به سه دسته 

  • پایه به همراه کنسول یک طرفه
  • پایه به همراه کنسول دو طرفه و یا بیشتر
  • پایه بدون کنسول

تقسیم می شوند. از پایه های ترافیکی برای نصب چراغ راهنمایی و رانندگی و همچنین تابلو های ترافیکی استفاده می شود.

انواع پایه های تابلو ترافیکی

پایه های پایه صلیبی (دارای یک پایه و دو بازو می باشند) و پایه کنسولی (دارای یک پایه و یک بازو می باشند) دو نوع از پایه های تابلو ترافیکی هستند که در سایز های متنوع و با طول بازوی های متفاوت طراحی و تولید می شوند و به بازار عرضه می شوند. با توجه به تابلویی که می خواهیم با استفاده با بست به پایه متصل کنیم می توانیم سایز ها و طول بازو های مناسبی از پایه را تهی نماییم.

ویژگی ها و کاربردهای پایه های ترافیکی

جنس پایه برای نصب تابلو های ترافیکی باید بسیار مقاوم و ضد زنگ باشد تا در تمام شرایط جوی مقاومت های لازم را داشته باشندو بتوانند وزن تابلو های ترافیکی مختلف را تحمل نمایند.

تابلو های ترافیکی و پایه ها توسط بست های مختلف به هم متصل می شوند.

پایه و بست و لوازم تابلوها

بست چیست؟

بست یکی از عمومی ترین مهارکننده ها می باشد. بست یکی از لوازم جانبی پرکاربرد با تنوع بسیار زیاد است (بست کتابی ، بست گوشواره ای و...)  که در متصل کردن تابلو های ترافیکی و پایه به هم نقش موثری دارد.

بست در انواع صنایع و مشاغلی از قبیل ساختمان سازی، لوله کشی، بسته بندی و ... کاربرد گسترده ای دارد به طوری که خرید بست یکی از ضروریات مشاغل مختلف است.

بست ها باید از مقاومت بالایی در برابر شرایط مختلف جوی و زنگ زدگی داشته باشد از این رو ورق جنس گالوانیزه برای تولید آن استفاده می کنند.

برای بالابردن ایمنی جاده ها و راه ها از تابلو های ترافیکی استفاده می کنند. تابلو های ترافیکی در انواع و اشکال مختلف بنا بر نقشی که دارند در جاده ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای نصب تابلو های ترافیکی از بست های مقاوم و با دوام استفاده می کنند.

برای بالا بردن استحکام و مقاوم کردن آن در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی در بست ها برای رنگ آمیزی آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده می کنند.

ممکن است ساده به نظر برسد، اما سوالات زیادی در مورد نحوه نصب یک تابلو ترافیکی جدید داریم. وقتی مراحل زیر را دنبال کنید، تابلوی خیابان خود را در کمترین زمان نصب خواهید کرد و می توانید مطمئن باشید که همینطور خواهد ماند.

سخت افزار نصب تابلوها، کلید نصب صحیح تابلوهای ترافیکی است.

در حالی که سخت افزار نصب تابلو (پیچ و مهره و بست) از قطعات کوچک تشکیل شده است، مهم است که براکت ها و سخت افزارهای فلزی با بالاترین کیفیت را برای نصب تابلوهای خود انتخاب کنید. تابلوهای ترافیکی و تابلوهای پارکینگ با استفاده از براکت های سنگین با سوراخ های از پیش حفر شده به تابلوهای راهنما متصل می شوند.

پایه و بست و لوازم تابلوها

نحوه نصب تابلوهای ترافیکی

قبل از نصب تابلو های ترافیکی باید اقدامات ایمنی انجام شود. طبق آمار کارگران بسیاری در مناطق کار جاده ای کشته می شوند. از خود محافظت کنید:

  • وسایل نقلیه را تا حد امکان دورتر از جاده در جهت ترافیک پارک کنید.
  • پوشیدن جلیقه ایمنی و لباس ایمنی بازتابنده
  • نصب علائم هشدار دهنده ای که رانندگان قبل از رسیدن به شما می توانند آن ها را ببینند.

اکنون که نصب کننده تابلوها به درستی محافظت می شوند، بیایید تمرکز را به نصب معطوف کنیم.

مرحله 1. محل تابلوی خیابان را تعیین کنید.

هدف تابلو های ترافیکی بر جایی که باید قرار گیرد تأثیر می گذارد. اغلب تابلوهای ترافیکی باید در سمت راست جاده چند فوتی از شانه جاده و به اندازه کافی جلوتر قرار بگیرند که مردم زمان کافی برای پاسخگویی داشته باشند.

دقت نمایید : قبل از تصمیم گیری نهایی، مطمئن شوید که هیچ کابل یا خطی در زیر سطح وجود ندارد که در حین نصب آسیب ببیند.

مرحله 2. عمق مورد نیاز و نوع سطحی که تابلو ها را در آن نصب می کنید را تعیین کنید.

سطحی که تابلوها را در آن نصب خواهید کرد به احتمال زیاد خاک یا بتن است. این بر نوع عمق مورد نیاز برای نصب تأثیر می گذارد. یکی دیگر از عواملی که بر روی مقدار عمق تأثیر می گذارد، تابلوی ترافیکی در حال نصب است.

ایمنی باید دغدغه شماره یک برای انتخاب یک پایه باشد. در بیشتر موارد، یک پایه فلزی مانند یک پایه فولادی، گزینه ای مقرون به صرفه و ایمن است که سال ها دوام می آورد.

مرحله 3. عمق را اندازه بگیرید.

اگر تابلو تا 1.5 تا 3 فوت زیر سطح خاک قرار گیرد به تابلو حمایت کافی می دهد. عمق دقیق به اندازه تابلوی نصب شده بستگی دارد.

مرحله 4. سوراخی را در بالای تابلو دریل کنید.

سوراخی را در بالای تابلو دریل کنید تا با میله شما مناسب باشد. مگر اینکه تابلو از قبل سوراخ شده باشد، باید یک سوراخ در بالا و پایین علامت ایجاد کنید تا آن را به پایه بچسبانید. هنگام تعیین محل سوراخ کردن، ارتفاع علامت را در نظر داشته باشید.

مرحله 5. پیچ های مناسب را برای محکم کردن علامت روی تابلو اعمال کنید.

اکنون که علامت سوراخ شده است و سوراخ ها با هم تراز شده اند، می توان این دو را با استفاده از پیچ و مهره وصل کرد. پیچ و مهره های مختلفی وجود دارد که می توان از آنها برای نصب تابلوهای خیابانی مانند پیچ ​​های سر و پیچ و مهره های گوشه استفاده کرد. برای بهترین محافظت، پیچ‌های مقاوم در برابر خرابکاری را انتخاب کنید که برای کار با مهره‌های مخصوص طراحی شده‌اند که بدون آچار مخصوص جدا نمی‌شوند.

اقدامات احتیاطی ایمنی و تجهیزات مناسب نصب تابلو راهنمایی جدید را ساده می کند. اگر در مورد پایه ، بست و لوازم تابلوها سؤالی دارید با شماره 09352621162 تماس بگیرید و ما خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

پایه و بست و لوازم تابلوها

قیمت ، خرید و سفارش پایه و بست و لوازم تابلوها

به دلیل تنوع بالای پایه و بست و لوازم تابلوها و عدم ثبات مواد اولیه این محصولات برای اطلاع از قیمت پایه و بست و لوازم تابلوها از طریق شبکه های اجتماعی و یا با شماره 09352621162 تماس بگیرید .

اگر میخواهید تابلو های ترافیکی با کیفیت و با طول عمر بالا را از تولیدکننده آن خرید نمایید می توانند تابلوهای ترافیکی و با اندازه های استاندارد را از شرکت ترافیک کالا خریداری کنید. با خرید و نصب تجهیزات ایمنی راه ها و تابلو های ترافیکی در مکانی مناسب و به صورت صحیح ایمنی جاده ها را بالا ببرید و از بروز حوادث ناگوار و وارد شدن خسارات بسیار به افراد و جاده ها جلوگیری نمایید.

قیمت پایه تابلو ترافیکی | ترافیک کالا

ترافیک کالا با ارائه پایه‌های تابلو ترافیکی با کیفیت بالا و قیمت‌های رقابتی، به عنوان یکی از پیشروان در بازار تجهیزات ترافیکی شناخته می‌شود. پایه‌های تابلوهای ترافیکی ما از مواد اولیه مرغوب و مقاوم ساخته شده‌اند که در برابر شرایط جوی مختلف و سایش مقاومت بالایی دارند. با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و رعایت استانداردهای بین‌المللی، ما تضمین می‌کنیم که محصولات ما همواره از بالاترین کیفیت برخوردار باشند. قیمت‌های ما براساس نیازها و مشخصات فنی مختلف، متنوع و منعطف بوده و همواره سعی داریم تا بهترین ارزش را به مشتریان خود ارائه دهیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ترافیک کالا تماس بگیرید.

شرکت ترافیک کالا عرضه کننده محصولات بسیاری است از جمله :

لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد نحوه انتخاب پایه و بست و لوازم تابلوها با مشاوران ما از طریق شبکه های اجتماعی و یا با شماره تماس ما تماس گرفته و صحبت کنید و از آنها مشورت بگیرید.