Previous
Next

تابلو ایستگاه اتوبوس

تابلو ایستگاه اتوبوس یک تابلوی اخباری و اطلاع‌رسانی در ایستگاه‌های اتوبوس است که به مسافران اطلاعاتی راجع به خطوط و ایستگاه‌های مرتبط با آن خط‌ها ارائه می‌دهد. بر روی این تابلوها، نام خطوط، نام ایستگاه‌هایی که خطوط مرتبط با آن از آن عبور می‌کنند، و زمان تقریبی رسیدن اتوبوس‌های مختلف به آن ایستگاه نمایش داده می‌شود.  

محصولات مرتبط

اهمیت وجود علائم راهنمایی و رانندگی:

تابلو ایستگاه اتوبوس یکی از مهمترین علائم راهنمایی و رانندگی است. وجود همه ی علائم راهنمایی و رانندگی در فرهنگ ترافیک شهری یا برون شهری اهمیت بسیار زیادی دارد. این تابلو ها می توانند رانندگان را در انتخاب بهترین وضعیت ممکن راهنمایی کنند.

بسیاری از علائم راهنمایی و رانندگی شامل تابلو های هشدار، خطر و ایمنی می باشند. جنس تابلو های علائم راهنمایی و رانندگی باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد تا در طی سالیان دراز و در شرایط جوی نامساعد مقاومت کند. عکس تابلو ایستگاه اتوبوس می تواند روی پایه ی فلزی تابلو چاپ شود یا اینکه ایستگاه اتوبوس تابلو از جنس پلاستیکی تولید شود.

کاربرد تابلوی ایستگاه اتوبوس:

این تابلو باعث می شود تا رانندگان از فاصله ای نسبتاً دور متوجه محل ایستگاه اتوبوس شوند. اتوبوس های بین شهری به دلیل وزن بالایی که دارند، نمی توانند در لحظه متوقف شده و مسافر را پیاده کنند. دفعات زیاد متوقف شدن و شروع به حرکت کردن اتوبوس موجب استهلاک و هدر رفتن سوخت خواهد شد. این کار فشار زیادی را به موتور و ترمز این وسیله وارد می کند. برای همین ایستگاه های اتوبوس به همراه تابلو ایستگاه اتوبوس در مناسب ترین مکان های ممکن قرار می گیرند تا مسافران از جایگاه توقف سرویس های بین شهری اطلاع پیدا کنند.

سفارش خرید تابلو ایستگاه اتوبوس

تولید انواع تابلوی هشدار و علائم ایمنی:

شرکت ترافیک کالا با تولید انواع علائم تابلو ایستگاه اتوبوس و سایر تابلو های هشدار و ایمنی، خدمت ارزنده ای را به صنعت ساخت و ساز و فرهنگ ترافیک کشور ارائه داده است. ابعاد تابلو ایستگاه اتوبوس و سایر تابلو ها با توجه به سفارش خریداران و استاندارد های جهانی در نظر گرفته می شود. تابلو ایستگاه اتوبوس یکی از پر فروش ترین محصولات این شرکت بوده و در مرغوب ترین کیفیت بازار تولید و عرضه می شود.

شما می توانید با مراجعه به وبسایت این شرکت به آدرس اینترنتی traffickala.com با انواع محصولات: شبرنگ ترافیکی، انواع چراغ راهنمایی ، تجهیزات ایمنی جاده ، انواع تابلو و علائم شهری و جاده ای، انواع تابلو های هشدار کلافی و ریلی و انواع تابلو و برچسب های ایمنی کارگاهی آشنا شوید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha