Previous
Next

مخروط پایه دار در سایزهای مختلف 75،65،60

مخروط پایه دار در سایزهای 75،65،60 نقش بسزایی در ایجاد نظم و ایمنی خیابان‌ها ایفا می‌کند. تعبیه زیره و حلقه در این مخروط‌ها، کارایی آن‌ها را افزایش می‌دهد.

محصولات مرتبط

مخروط پایه دار در سایزهای 75، 65 ، 60 به دلیل ارتفاع مناسب و ساختار منحصربفرد جزء بهترین تجهیزات ترافیکی محسوب می‌شود‌. این کله قندی ترافیکی علی‌رغم ظاهر ساده و معمولی که دارند نقش بسزایی در تأمین ایمنی و ایجاد هشدار ایفا می‌کنند. مخروط پایه دار در سایزهای مختلف از جنس پلی‌اتیلن مرغوب با خاصیت نشکن تهیه می‌شود. در واقع این محصول دارای خواصی منحصربفرد است که موجب جلب‌توجه کاربران می‌شود. قیمت این محصول کاربردی در وهله اول بر اساس کیفیت آن و در نهایت باتوجه‌به فروشگاه تأمین‌کننده تعیین می‌شود.

مخروط ترافیکی در سایزهای 75،65،60 سانتی

مخروط پایه دار در سایزهای 75،65،60 سانتی

مخروط پایه دار در سایزهای 75،65،60 همان مخروط‌های ترافیکی کله‌قندی هستند که در طیف رنگی نارنجی و قرمز تولید می‌شوند. ویژگی‌ بارز مخروط‌های پایه‌دار، زیره پلاستیکی مربعی آن‌هاست که سبب ایستایی و ثبات آن‌ها می‌شود. از سوی دیگر استفاده از مواد نو و مرغوب پلی‌اتیلنی سبب تولید مخروط‌های محکم و درعین‌حال منعطف می‌شود.

همه مخروط‌های مذکور دارای ساختاری متناسب با محیط باز هستند که کارایی آن‌ها را افزایش می‌دهد. در واقع استفاده از متریال دارای خاصیت آنتی UV و نصب شبرنگ ترافیکی سبب سازگاری محصول با محیط می‌شود. از سوی دیگر تنوع سایز این مخروط‌‌ها، امکان خرید مخروط پایه دار در سایزهای دلخواه را برای خریداران فراهم می‌کند.

ویژگی‌های بارز سایزهای مختلف  مخروط پایه دار کله‌قندی

مخروط پایه دار در سایزهای 75،65،60 به طور معمول طبق ارگونومی خاصی طراحی می‌شوند که علاوه بر جلوه مطلوب، ایستایی مناسب داشته باشند. تعبیه زیره پلاستیکی پهن در زیر این مخروط‌ها، بر نیروی باد غلبه کرده و سبب ثبات مکان مخروط می‌شود. از سوی دیگر، نوک مخروط‌ها به‌گونه‌ای است که امکان نصب تابلو‌های ترافیکی و یا اتصال مخروط‌ها از طریق طناب و زنجیر وجود دارد. ویژگی‌های زیر تنها بخشی از خصوصیات مخروط‌های سانتی هستند:

  • قابلیت دید بالا به دلیل نصب شبرنگ درجه یک
  • رنگ براق و درخشان
  • ثبات رنگ
  • مقاوم در برابر شکستگی، ترک‌خوردگی و پوسته‌پوسته شدن
  • مقاوم به فشار و ضربه
  • عدم خسارت به وسایل نقلیه در صورت برخورد و تصادف

مخروط ترافیکی در سایزهای 75،65،60

کاربرد مخروط پایه دار در سایزهای 75،65،60

انواع مخروط پایه دار در سایزهای 75،65،60 به دلیل ارتفاع مناسب بیش از سایر مخروط‌های ترافیکی کاربرد دارند. ساختار این مخروط‌‌ها به‌گونه‌ای است که انتخابی ویژه برای جداکردن مسیرهای فرعی از اصلی، بستن موقت جاده و مسیر، اعلان هشدار خطر و ... محسوب می‌شوند.

استفاده از مخروط‌های پایه‌دار در پلیس‌راه‌ها، ورودی و خروجی شهرها و محوطه‌های امنیتی نیز رایج است. مخروط‌های زیر یک مترعلاوه بر موارد مذکور در ورزشگاه‌ها، مسابقات ورزشی، مدارس، پارکینگ‌های دولتی و خصوصی و حتی جلو گاراژ منازل  کاربرد دارند.

قیمت مخروط پایه دار در سایزهای 75،65،60

قیمت مخروط پایه دار در سایزهای 75،65،60 باتوجه‌به تفاوت سایز آن‌ها تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد. در واقع کیفیت و مقاومت محصول بیش از اندازه آن در قیمت نهایی مؤثر است. ازاین‌رو مجموعه ترافیک کالا به‌عنوان فروشگاه مجهز تجهیزات ترافیکی، انواع مخروط‌های مرغوب و مقاوم را به خریداران ارائه می‌دهد. قیمت خرید مخروط پایه دار در سایزهای مختلف از ترافیک کالا به دلیل حذف واسطه، رقمی بسیار منصفانه و مقبول مشتریان است.

مشخصات

نام محصولکله قندی سایز های مختلف

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha