Previous
Next

آینه محدب شیشه ای

آینه محدب شیشه ای به واسطه کاربرد و ویژگی هایی که دارد امروزه بر سر پیچ ها و جاده های پر پیچ و خم مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات مرتبط

فروش آینه محدب شیشه ای امروزه با افزایش چشمگیری تبدیل شده است. به طور کلی امروزه ایمنی جاده ها و راه ها اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. به گونه ای که اکثر جوامع به دنبال آن هستند تا تجهیزاتی را تولید کنند که از تصادفات جاده ای و خسارات به وجود آمده جلوگیری کند. از جمله این تجهیزات می توان به آینه های محدب اشاره کرد. به طور کلی آینه های محدب یا کوژ قادر هستند تا پرتو های نوری ساطع شده از جسم را به صورت واگرا توزیع کنند. این عمل سبب می شود تا حد قابل توجهی دامنه دید افزایش پیدا کند. به طور کلی این آینه ها در سایز های گوناگونی تولید می شود. هر چه قطر این آینه ها افزایش پیدا کند، دامنه دید افزایش پیدا خواهد کرد.

آینه محدب شیشه ای

ویژگی ها و مشخصات آینه محدب شیشه ای

همانطور که گفته شد، خرید آینه محدب شیشه ای امروزه در دستور کار بسیاری از مردم قرار گرفته است. این آینه ها به سبب خصوصیاتی که دارند، می توانند مشکلات ناشی از تصادفات جاده ای را کاهش دهند. از جمله ویژگی های این دسته از تجهیزات ایمنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش دید

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، یکی از مزایای استفاده از آینه های محدب، افزایش دید است. این آینه ها قادر هستند تا پرتو های نوری را به صورت واگرا ساطع کنند. از همین رو نصب این آینه ها در پیچ و خم جاده ها سبب می شود تا دید رانندگان افزایش پیدا کرده و نقاط کور حذف گردد. به طور کلی رانندگان با گسترش دامنه دید خود زمان بیشتری را برای تصمیم گیری در اختیار خواهند داشت.

کیفیت بالا

عموما در فرآیند تولید آینه محدب شیشه ای از بهترین و با کیفیت ترین متریال استفاده شده است. از همین رو این آینه ها از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار هستند. به طور کلی این آینه ها در برابر شرایط نامناسب جوی از خود مقاومت نشان می دهند. از طرفی شیشه این آینه ها به گونه ای طراحی و تولید شده است که انعکاس نور را به درستی بازتاب کند. به این ترتیب راننده ها قادر خواهند بود با وضوح بیشتری تصاویر سایر خودرو ها را ببینند.

قیمت مناسب آینه محدب

قیمت آینه محدب شیشه ای در مقایسه با سایر آینه های موجود در بازار بسیار مناسب تر است. به طور کلی در فرآیند تولید آینه های محدب عموما از متریال های گوناگون استفاده می شود. از جمله این متریال ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شیشه
  • پلی کربنات
  • استیل

قیمت آینه محدب شیشه ای

پلی کربنات و استیل به واسطه قابلیت ها و ویژگی های ساختاری که دارند، در برابر نیرو های خارجی و همچنین حرارت از خود مقاومت بیشتری نشان می دهند. به همین دلیل از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. اما عموما توصیه می شود اگر احتمال برخورد اجسام خارجی به آینه کم است، از آینه های شیشه ای استفاده شود. عموما این آینه ها از قیمت کمتری برخوردار هستند.

ترافیک کالا مجموعه گسترده ای از آینه های ایمنی محدب قابل اعتماد و بادوام را برای مرور شما داریم. اکنون برای محافظت از خود و دیگران در برابر هر گونه حادثه ناخواسته اقدام کنید. کافیست در تلگرام ، اینستا گرام و یا واتس آپ پیام دهید و یا با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخ گوی شما باشیم .

مشخصات

نام محصولاینه محدب ترافیکی شیشه ای

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha