Previous
Next

آینه محدب ترافیکی شیشه ای ۱۰۰

آینه محدب ترافیکی شیشه ای ۱۰۰ به واسطه قطر بسیار زیاد خود قادر است دامنه دید را به طور قابل توجهی افزایش دهد

محصولات مرتبط

آینه محدب ترافیکی شیشه ای ۱۰۰ سانتی متری از جمله پر کاربرد ترین آینه های محدب موجود در بازار است. عدم وجود دید کافی در جاده ها و بزرگراه ها سبب شده تا آمار تصادفات به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. عموما در پیچ هایی که رانندگان دید کافی ندارد، احتمال تصادف آن ها بسیار زیاد است. چرا که مدت زمان واکنش رانندگان نسبت به وقایع پیش رو به طور قابل توجهی کاهش می یابد. به طور کلی این آینه ها در پیچ هایی که دید کافی وجود ندارد نصب می شوند و تصاویری گسترده را در اختیار رانندگان قرار می دهند.

آینه محدب ترافیکی شیشه ای ۱۰۰

عموما آینه محدب جاده ای یا بزرگراه قادر است پرتو های نوری را از یک جسم به صورت واگرا توزیع کند. این عمل سبب می شود تا حد قابل توجهی دامنه دید افزایش پیدا کند.

ویژگی ها و مشخصات فنی آینه محدب ترافیکی شیشه ای ۱۰۰

عموما این آینه ها به واسطه قطر بیشتری که دارند، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده اند. از جمله ویژگی ها و مشخصات فنی این آینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دامنه دید زیاد

از جمله مهمترین ویژگی های آینه های محدب ترافیکی می توان به دامنه دید زیاد آن ها اشاره کرد. به طور کلی هر چه قطر آینه مورد نظر بیشتر باشد، پهنای دید قابل پوشش نیز بیشتر خواهد بود. عموما قطر ۱۰۰ سانتی متری این آینه ها سبب می شود تا دید وسیع تری  در اختیار رانندگان قرار گیرد. به این ترتیب رانندگان زمان کافی برای واکنش نشان دادن نسبت به وقایع پیش رو را خواهند داشت.

مقاومت در برابر شرایط جوی

از دیگر ویژگی های مهم این آینه ها می توان به مقاومت آن در برابر شرایط جوی اشاره کرد. تمامی تجهیزات و قطعات به کار رفته در این آینه ها از قبیل آینه، پشتی آینه، براکت و حلقه محافظ از متریال هایی ساخته شده اند که در برابر شرایط نامناسب آب و هوایی از خود مقاومت نشان می دهند.

به کار گیری شیشه مناسب

به طور کلی در ساختار این آینه ها از شیشه اپتیکی کراون استفاده شده است. این شیشه ها عموما برای نمایش تصاویر واید مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی این شیشه ها همگن بوده و تصاویر را بدون هیچ اشکالی منعکس می کند. از طرفی این شیشه ها به راحتی برش خورده و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارد.

قیمت آینه محدب ترافیکی شیشه ای ۱۰۰

قیمت مناسب

قیمت آینه محدب ترافیکی شیشه ای ۱۰۰ در مقایسه با سایر آینه های موجود در بازار از قبیل آینه های پلی کربنات و یا استیل بسیار پایین تر است. آینه های پلی کربنات و استیل به خودی خود در برابر نیروهای خارجی از مقاومت بیشتری نشان می دهند. همین امر موجب شده تا از قیمت بالاتری در مقایسه با آینه های شیشه ای برخوردار باشند. بنابراین در مناطقی که احتمال ضربه به آینه بسیار کم است، توصیه می شود از آینه های شیشه ای استفاده شود. چرا که از قیمت مناسب تری برخوردار هستند.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha