Previous
Next

آینه محدب شیشه ای قطر ۳۰ سانتی متر

آینه محدب شیشه ای قطر ۳۰ سانتی متر به گونه ای طراحی شده است که دامنه دید رانندگان را در پارکینگ‌ها و مسیر های پر پیچ و خم افزایش دهد.

انواع آینه محدب ترافیکی

محصولات مرتبط

آینه محدب شیشه ای قطر ۳۰ سانتی متر از جمله تجهیزات ایمنی پر کاربرد است. این آینه ها عموما به واسطه قطر نسبتا کمی که دارند بیشتر در پارکینگ ها و بزرگراه ها مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی این آینه ها قادر هستند سطح دید رانندگان را افزایش دهند. در واقع این آینه ها سر پیچ ها و مناطقی که نقاط کور وجود دارد نصب می شوند. به این ترتیب رانندگان می توانند در هنگام عبور از این پیچ ها وضعیت لاین مقابل خود را مشاهده کرده و خود را برای آن آماده کنند. به طور کلی این آینه ها در سایز های گوناگون تولید می شوند  اما سایز ۳۰ یکی از پرکاربردترین سایز ها به شمار می رود.

آینه محدب شیشه ای قطر 30 سانتی متر

ویژگی ها و مشخصات فنی آینه محدب شیشه ای قطر ۳۰ 

امروزه خرید آینه محدب شیشه ای قطر ۳۰ سانتی متر به علت ویژگی های آن در دستور کار بسیاری از مردم قرار گرفته است. از جمله ویژگی های این محصول ایمنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پهنای دید مناسب 

از جمله ویژگی های این آینه ها می توان به پهنای دید مناسب آن ها اشاره کرد. به طور کلی هر چه قطر این آینه ها بیشتر باشد، دامنه دید آن ها نیز افزایش پیدا می کند.

مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون 

آینه محدب شیشه ای به گونه ای طراحی شده اند که در برابر رطوبت و گرد و غبار از خود مقاومت نشان دهند. عمدتا در پشت این آینه ها از یک ورق فلزی مستحکم استفاده شده است تا به این ترتیب امکان استفاده از این آینه ها در بدترین شرایط آب و هوایی وجود داشته باشد.

امکان نصب در هر موقعیتی 

از دیگر ویژگی های این دسته از تجهیزات ایمنی می توان به قابلیت نصب آن در هر موقعیتی اشاره کرد. به طور کلی در پشت این آینه ها دو پایه L شکل تعبیه شده است. این قابلیت این امکان را فراهم می کند که  آینه ها را بتوان روی دیوار نصب نمود. این آینه ها قابلیت نصب پایه را داشته و می توان آن ها را با استفاده از یک پایه در کنار جاده نصب نمود.

قیمت آینه محدب شیشه ای قطر 30 سانتی متر

قیمت مناسب

قیمت آینه محدب شیشه ای قطر ۳۰ سانتی متری متناسب با ویژگی های آن تعیین شده و بسیار مناسب است. از آنجایی که این آینه ها از جنس شیشه هستند، از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند. عموما آینه های پلی کربنات و استیل به دلیل آنکه در برابر نیروهای خارجی از خود مقاومت نشان می دهند، از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. بنابراین توصیه می شود تنها در صورتی از آینه های محدب شیشه ای استفاده کنید که احتمال برخورد و یا ضربه به آن بسیار پایین باشد.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha