Previous
Next

آینه محدب ترافیکی 60 سانتی متر

آینه محدب 60 سانتی از جمله پر فروش ترین تجهیزات ایمنی موجود در بازار است. این آینه ها قادر هستند دامنه دید را تا حد قابل توجهی افزایش دهند.

محصولات مرتبط

آینه محدب 60 سانتی متری از جمله تجهیزات ایمنی لازم و ضروری در مسیر جاده ها به شمار می رود. به طور کلی امروزه امنیت جاده ها و پارکینگ ها به یکی از مهمترین مسائل تبدیل شده است. در حال حاضر بسیاری از هموطنان جان خود را در مسیر های جاده ای در اثر عوامل گوناگون مانند نداشتن دید کافی، خستگی و... از دست می دهند. به همین دلیل عموما در مسیرهای پر پیچ و خم جاده ای از آینه های محدب استفاده شود. این آینه ها به گونه ای طراحی شده اند که با افزایش دامنه دید تا حد قابل توجهی از تصادفات جاده ای ناشی از نداشتن دید کافی جلوگیری شود. این آینه ها عموما در سر پیچ ها و در زاویه ای قرار می گیرند که خودرو ها از هر طرفی که می آیند بتوانند دید کافی را در اختیار داشته باشند. در ادامه به بیان ویژگی ها و قابلیت های این آینه های محدب ترافیکی خواهیم پرداخت.

آینه محدب 60 سانتی

ویژگی ها و مشخصات آینه محدب 60 سانتی متری

به طور کلی ویژگی ها و قابلیت های این آینه ها سبب شده تا بسیاری از مردم خرید آینه محدب 60 سانتی متری را در دستور کار خود قرار دهند‌. از جمله ویژگی ها و قابلیت های این دسته از آینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تنوع گوناگون

از جمله مهمترین ویژگی های این دسته از آینه های محدب می توان به تنوع آن ها اشاره کرد. به طور کلی در ساختار این دسته از تجهیزات ایمنی عموما سه متریال شیشه، پلی کربنات و استیل به کار گرفته می شود. همانطور که مشخص است، شیشه به خودی خود در برابر ضربه مقاومتی نشان نمی دهد‌. این در حالی است که آینه های پلی کربنات و استیل به واسطه استحکامی که دارند قادر هستند در برابر ضربات خارجی از خود مقاومت نشان دهند.

مقاومت در برابر حرارت

به طور کلی متریال سازنده این دسته از تجهیزات امنیتی می تواند تا حد قابل توجهی در میزان تحمل آن ها در برابر گرما تاثیر گذار باشد. از بین متریال های نام برده در بالا عموما استیل و پلی کربنات آستانه تحمل بیشتری از خود نشان می دهند.

قیمت آینه محدب 60 سانتی

قیمت آینه محدب

قیمت آینه محدب 60 سانتی متری عموما به فاکتور های گوناگونی بستگی دارد. از جمله مهمترین فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت این دسته از تجهیزات ایمنی می توان به قیمت آن ها اشاره کرد. به طور کلی پلی کربنات و استیل اگرچه آستانه تحمل بیشتری در برابر حرارت و نیروهای خارجی از خود نشان می دهند، اما از قیمت بسیار بالاتری برخوردار هستند. این در حالی است که شیشه ها عموما از قیمت پایین تری برخوردار هستند. این عامل سبب شده تا بسیاری از مردم خرید این تجهیزات را در دستور کار خود قرار دهند.

مشخصات

نام محصولآینه محدب ترافیکی 60 سانتی متر

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha