Previous
Next

آینه محدب استیل

آینه محدب استیل علاوه بر افزایش دامنه دید قادر است در برابر نیروهای خارجی نیز از خود مقاومت نشان دهد.

محصولات مرتبط

آینه محدب استیل از جمله پرفروش ترین محصولات ایمنی موجود در بازار است. این آینه ها به سبب ویژگی ها و خصوصیاتی که دارند، توانسته اند طرفداران بسیاری را به خود جذب کنند. آینه های محدب به واسطه هندسه ای که دارند، قادر هستند تا شعاع دید را افزایش دهند. این آینه ها به صورت واگرا بوده و عموما نقطه کانونی آن ها در پشت آینه قرار داشته و تصویر مجازی آن ها در فاصله ای در پشت آینه تشکیل می شود. این ویژگی های آینه محدب بسیاری از افراد را مجاب کرده که به منظور افزایش دید رانندگان از آن ها استفاده کنند. عموما رانندگان در مسیر های پر پیچ و خم با زاویه های ۷۰ الی ۸۰ درجه دید کافی ندارند. از همین رو احتمال تصادفات آن ها در پیچ ها بسیار بالا است. قرار گیری آینه محدب یا کوژ در مسیر های پر پیچ و خم می تواند دید آن ها را افزایش دهد.

خرید آینه محدب استیل

ویژگی ها و مشخصات فنی آینه محدب استیل

تولید آینه محدب استیل سبب شده تا بسیاری از مشکلات رانندگان مبنی بر نداشتن دید کافی در جاده ها برطرف گردد. عموما آینه های محدب زیادی در بازار وجود دارند اما این آینه ها به سبب خصوصیات و ویژگی هایی که دارند توانسته اند طرفداران بسیاری را به خود جذب کنند. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش دید

از جمله عواملی که سبب شده تا فروش آینه محدب استیل با افزایش چشمگیری روبرو شود، دامنه دید آن است. همانطور که گفته شد، این آینه ها قادر هستند پرتو های نوری را به صورت واگرا از خود ساطع کنند‌. این عمل سبب می شود که خودرو هایی که در پیچ ها قرار دارند، بتوانند به راحتی تمام جاده را ببینند.

مقاومت در برابر شرایط جوی

از دیگر عواملی که سبب شده تا این دسته از تجهیزات ایمنی طرفداران زیادی پیدا کند، مقاومت آن ها در برابر شرایط جوی است. به طور کلی در ساختار این دسته از تجهیزات از ورق استیل ۳۰۴ استفاده شده است. این ورق به طور ذاتی مقاومت زیادی از خود در برابر نیروهای خارجی نشان می دهد. از طرفی این نوع از ورق استیل تا حد زیادی در برابر رطوبت و دما از خود مقاومت نشان داده و به همین دلیل از طول عمر بسیار مناسبی برخوردار است.

قیمت آینه محدب استیل

قیمت آینه محدب استیل در مقایسه با ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد، بسیار مناسب است. از آنجایی که در ساختار این آینه ها از ورق استیل استفاده شده است، عموما این دسته از تجهیزات ایمنی از قیمت بالاتری در مقایسه با سایر آینه های محدب برخوردار هستند. از همین رو توصیه می شود از آینه های محدب تولید شده با ورق استیل در شرایطی استفاده شود که احتمال برخورد اجسام با آن ها زیاد باشد.

مشخصات

نام محصولآینه محدب استیل
جنساستیل

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha