Previous
Next

تابلو خطر

محصولات مرتبط

تابلو خطر

استفاده از تابلو های راهنمایی و رانندگی یکی از ضروریات به منظور ایجاد ایمنی و تردد صحیح میباشد. همچنین وجود برخی از تابلو ها و علائم هشدار دهنده در ماشین ها هنگام خرابی و هشدار دادن به دیگر راننده ها ضروری است. انواع مختلفی از تابلو های راهنمایی و رانندگی وجود دارد که هرکدام معنی و مفهوم خاصی را میرسانند. تابلو های اخطاری ، تابلو های منع کننده و تابلو های راهنمای مسیر از عمده ترین نوع تابلو های راهنمایی و رانندگی هستند که هرکدام به تعداد مشخص زیر مجموعه دارند. در ادامه به بررسی تابلو خطر ، قیمت تابلو خطر و همینطور راهنمایی برای خرید تابلو خطر میپردازیم.

تابلو خطر

تابلو خطر چیست ؟

همانطور که گفته شد تابلو های راهنمایی و رانندگی انواع مختلفی دارند که هر مدل ظاهر و شکل مخصوص به خود را دارد. تابلو خطر در درسته تابلو های اخطاری یا همان هشدار دهنده قرار میگیرد. شکل ظاهری تابلو خطر یک مثلت با ظاهر خوابیده بر روی قاعده میباشد. رنگ حاشیه تابلو خطر قرمز بوده و داخل آن یک بخش سفید رنگ و علامت ! به منظور هشدار وجود دارد. در هنگام انتخاب مدل های متفاوت و خرید تابلو خطر ، برخی از تابلو ها دارای یک متن زیر علامت نیز هستند.

نکات مهم در هنگام خرید تابلو خطر

در صورتی که قصد خرید تابلو خطر دارید باید نکات مهمی را هنگام انتخاب و خرید تابلو رعایت کنید. اولین مورد ابعاد تابلوی خطر میباشد. تابلوی خطر میتواند در سایز ها و اندازه های گوناگون وجود داشته باشد. برای استفاده تابلو در معابر و خیابان ها باید بزرگترین ابعاد تابلو خریداری شود. دومین نکته در هنگام خرید تابلو خطر ، جنس تابلو میباشد. بطور کلی دو مدل تابلو خطر وجود دارد ؛ تابلو خطر آهنی و تابلو خطر پلاستیکی . عموما تابلو های آهنی دارای طول عمر بیشتری بوده و در جاده ها و معابر استفاده میشود. سومین و اخرین نکته برای خرید تابلو خطر ، مشخصات ظاهری و وزنی آن میباشد. تابلو بدلیل داشتن سطح صاف و قرار گرفتن در مسیر باد باید بتواند تحمل کافی از خود نشان بدهد. همچنین گفته شد که در برخی از مدل های تابلو خطر متن خطر بصورت فارسی و یا انگلیسی نوشته میشود.

قیمت تابلو خطر

در صورتی که قصد خرید تابلو خطر دارید باید با قیمت تابلو خطر و همینطور مواردی که بر روی قیمت تابلو خطر تاثیر میگذارند آشنایی پیدا کنید. جنس تابلو ساخته شده اولین و تاثیر گذار ترین مورد در قیمت تابلو خطر است. تابلو های با اندازه کوچکتر دارای قیمت پایین تری نسبت به تابلو های بزرگ و جاده ای میباشد. همچنین استفاده از علائم و رنگ با قابلیت شبرنگ ترافیکی میتواند قیمت تابلو خطر را بیشتر کند.

خرید تابلو خطر

تا به اینجا با تابلو خطر و نکات مهم در هنگام خرید تابلو خطر آشنا شدیم. شما عزیزان میتوانید انواع تابلو راهنمایی و رانندگی از جمله تابلو خطر را از فروشگاه ترافیک کالا خریداری کنید. جهت دریافت مشاوره ، استعلام قیمت بروز تابلو خطر و همینطور راهنمایی در خرید با تیم پشتیبانی ترافیک کالا در ارتباط باشید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha