Previous
Next

تابلو آهسته برانید

  • جنس تابلو ترافیکی : ورق گالوانیزه یا ورق روغنی و یا ورق pvc
  • جنس رنگ : رنگ الكترواستاتيك
  • دارای طول عمر بالا
  • مقاوم در برابر زنگ زدگی ، پوسیدگی ، محو شدگی
  • مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید ، اشعه UV ، رطوبت ، بارندگی و تمامی شرایط آب و هوایی 
  • حمل و نصب اسان 

محصولات مرتبط

سرعت بیش از حد علت اصلی کشته شدن یا مجروح شدن شدید مردم در جاده ها است. با تابلو آهسته برانید از رانندگان و سواران خواسته می شود سرعت خود را کاهش دهند.

مشخصات و ویژگی های تابلو آهسته برانید

تابلو آهسته برانید یکی از تابلوهای انتظامی می باشد که با ورق های گالوانیزه ، روغنی و یا پی وی سی تولید می شود. این تابلو به شکل دایره ای با پس زمینه سبز است که کلمه "آهسته" با رنگ سفید درون آن درج شده است. این تابلو را میتوان بر روی میله و یا دیوار نصب کرد.

تابلو ترافیکی آهسته برانید ممکن است در مناطقی نصب شود که رانندگان باید هوشیار و مراقب باشند. نصب تابلو آهسته برانید می‌تواند ایمنی جاده‌ها را در اطراف گذرگاه‌های عابر پیاده، مدارس و زمین‌های بازی، مناطق مسکونی، پیچ‌ها و پیچ‌های تند و سایر مناطق حساس/خطر تصادف افزایش دهد. بنابراین با مشاهده تابلو آهسته برانید ، از سرعت وسیله ی نقلیه خود بکاهید زیرا ممکن است سرعت بالا در ادامه مسیر موجب رخ دادن تصادفات جبران ناپذیری شود.

به طور کلی، کاهش سرعت به شما کمک می‌کند تصمیم‌های بهتری بگیرید، با مردم ارتباط عمیق‌تری داشته باشید، تجربیات معنادارتری داشته باشید، همه اینها در حالی که با اجتناب از فرسودگی، بهزیستی ذهنی‌تان را بهبود می‌بخشد . ممکن است آهسته تر پیش بروید، اما جلوتر خواهید رفت.

تابلو آهسته برانید با کیفیت و با طول عمر بالا را از شرکت ترافیک کالا (تولید کنندهانواع تجهیزات ایمنی راه ها) به صورت آنلاین خریداری کنید.

تابلو آهسته برانید

مزایای کاهش سرعت

وقتی روی سرعت تمرکز می‌کنیم، ممکن است کورکورانه مسیری را دنبال کنیم که ممکن است کارآمدترین مسیر برای رسیدن به اهداف ما نباشد ، چه مسیری باشد که دیگران دیکته می‌کنند یا راهی که واضح‌ترین به نظر می‌رسد. کاهش سرعت به ما این امکان را می دهد که در هنگام تصمیم گیری و اجرای برنامه های خود، هدفمندتر باشیم.

سریع بودن به ما امکان می دهد کارهای بیشتری انجام دهیم. اما «انجام بیشتر» مساوی «انجام بهترین کار» نیست. 

سرعت خود را کم کنید و در جاده ایمن تر بمانید

رانندگی با سرعت زیاد تصادفی نیست، بلکه تصمیمی است برای رانندگی سریعتر از شرایط جاده و ترافیک. همچنین تصمیمی است که فراتر از توانایی های خود رانندگی کنید.

متأسفانه اگر هنگام رانندگی با سرعت بالا تصادف کنید، احتمال اینکه بدون آسیب از آن نجات یابید بسیار کم است.

هرکسی مسئولیت شخصی دارد که طوری رانندگی کند که امنیت خود و دیگران را حفظ کند.

همه مسئولیت پیشگیری از مرگ و میر و جراحات را دارند. رانندگی با سرعت کم موجب می شود تا رانندگان بیشتر به اطراف خود دقت کنند و بر کیفیت رانندگی افزوده می شود.

شرایطی را ارزیابی کنید که ممکن است رانندگی سریعتر را خطرناک کند. رانندگی آهسته در صورت لغزنده بودن جاده ها توقف را آسان تر می کند و در صورت کاهش دید زمان پاسخگویی بیشتری به شما می دهد.

تابلو آهسته برانید

در چه زمان و مکان هایی باید آهسته برانیم؟

برخی از شرایط رانندگی با سرعت کم عبارتند از:

یخ یا برف : سر خوردن در امتداد جاده، سر خوردن از لبه‌ها و چرخیدن خارج از کنترل برخی از خطرات کاهش سرعت در شرایط برف و یخ است.

باران : زمانی که باران شدید و بی امان باشد، دید تا حد زیادی کاهش می یابد. موضوع دیگر آب‌شویی در جاده‌ها است که می‌تواند به طور ناگهانی و بدون هشدار رخ دهد و همچنین رانش زمین .

مه یا مه : وقتی مه غلیظ، غبار یا ابر کم در اطراف وجود دارد، دید کاهش می یابد و در برخی موارد به شدت محدود می شود. نمی توان تشخیص داد که آیا حیوانی ممکن است در جاده باشد یا حتی در مسیر اشتباه تردد کند، بنابراین کاهش سرعت منطقی است.

تاریکی : بدون دید خوب در شب ، انسان ها در رانندگی خوب در شب مشکل دارند. خستگی و کاهش ادراک نیز بر رانندگی در شب تأثیر می گذارد و کاهش سرعت هنگام رانندگی در شب، به ویژه در مسافت های طولانی را بسیار ایمن تر می کند.

جاده های پر پیچ و خم : پیچ های تنگ می تواند به خوبی اجرا نشود مگر اینکه سرعت خود را کم کنید.

گوشه‌های کور : گوشه‌هایی هستند که نمی‌توانید ترافیک روبرو را ببینید. هر زمان که نمی توانید آنچه را که در راه است ببینید، ایده خوبی است که سرعت خود را کم کنید.

 

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha