Previous
Next

تابلو خروجی از آزادراه - خروجی از آزادراه 1000 متر

 • مقاومت زیاد را در برابر شرایط جوی خاص
 • مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی
 • دید بالا به دلیل استفاده از شبرنگ
 • ماندگاري و عمر بالا
 • نصب اسان

محصولات مرتبط

تابلو خروجی از آزادراه 1000 متر

خروجی از آزادراه 1000 متر یکی از تجهیزات ترافیکی است که به شما اطلاع می دهد که 1000 متر با خروجی ازاد راه فاصله دارید . شما مدت زمان خوبی را برای تصمیم گیری برای اینکه که آیا می خواهید از این خروجی خارج شوید یا نه دارید. اگر تصمیم به خروج از خروجی پیش رو دارید بهتر است اقدامات لازم برای خروج ار آزادراه را انجام دهید . در ادامه به اقدامات لازم برای خروج از خروجی ازادراه را بیان کرده ایم. بهتر است بدانیم آزادراه چیست.

آزادراه چیست؟

آزادراه به انگلیسی Freeway راهی است که خطوط رفت و برگشت آن از یکدیگر جداست، هیچگونه تقاطع همسطح ندارد، ورود و خروج از آن محدود است، غالباً با پرداخت عوارض همراه است و معمولاً در خارج از شهرها احداث می‌گردد. در واقع آزادراه، گونه‌ای راه بزرگ و با پهنای زیاد است که بین شهرها ساخته می‌شود و در فاصله دو شهر بریدگی برای دور زدن در جدول وسط ندارد. 

تابلو خروجی از آزادراه 300 متر

خروجی از آزادراه 300 متر یکی به شما اطلاع می دهد که 300 متر با خروجی ازاد راه فاصله دارید .باید تا الان این تصمیم را گرفته باشید که میخواهید از آزادراه خارج شوید یانه . اگر قصد خروج از آزادراه را دارید از راهنما برای نشان دادن قصد خود به وسایل نقلیه دیگر استفاده کنید. دقت کنید که اگر پشت شما خودرویی است از سرعت خود نکاهید . زیرا ممکن ات موجب تصادفات جاده ای و یا شاد تصادفات زنجیره ای شود.

تابلو خروجی آزادراه 300 متر

تابلو خروجی از آزادراه 200 متر

خروجی از آزادراه 200 متر به شما اطلاع می دهد که 200 متر با خروجی ازادراه فاصله دارید و خروجی در نزدیکی شماست و اگر دیر تر تصمیم بگیرید امکان دارد که خروجی را از دست بدهید . در صورتی که میخواهید از خروجی پیش رو خارج شوید آهسته به لاین مورد نظر نزدیک شوید و اقدامات لازمه را انجام دهید. اگر وسایل نقلیه در پشت سر شما در حال حرکت هستند، نباید سرعت خود را کاهش دهید. در همه محورها به علامت خروج سمت راست راه و علائم گردش توجه کنید.زمانیکه به خط خروجی نزدیک می‌شوید، در سمت راست شما خطی به نام کاهش سرعت وجود دارد. سعی کنید جهت کاهش سرعت و خروج از آزادراه خط کاهش سرعت استفاده کنید.

چرا تابلو خروجی از آزادراه 200 متر مورد نیاز است؟

این تابلو به رانندگان اطلاع می دهند که خروجی آزادراه نزدیک است و چه فاصله ای با آن دارند . بنابراین زمان لازم را به راننده را میدهد تا تصمیمات خود را بگیرند و اگر قصد خروج از آزادراه را دارند اقدامات لازم را انجام دهند تا به طور ناگهانی در آزاد راه نپیچند و موجب تصادفات جاده ای و وارد آمدن خسارات ناگوار هم به انسان ها ، وسایل نقلیه و آزاد راه بشوند. به همین دلیل وجود تابلو خروجی از آزادراه 200 متر برای بالا بردن ایمنی راه ها ضروری می باشد.

تابلو خروجی آزادراه 200 متر

تابلو خروجی از آزادراه 100 متر

خروجی از آزادراه 100 متر یکی از تجهیزات ترافیکی است که به شما اطلاع می دهد که 100 متر با خروجی ازاد راه فاصله دارید و این خیلی نزدیک است . مراقب باشید تا خروجی پیش رو را ازدست ندهید و از راهنما برای نشان دادن قصد خود به خودروهای دیگر استفاده کنید. هنگام آماده شدن برای خروج از آزادراه، باید حداقل 5 ثانیه قبل از رسیدن به خروجی علامت دهید. هنگام پشتیبان گیری بدون چرخش کامل به چپ یا راست، از فرمان یک دست استفاده می شود. وقتی جاده مملو از برف است باید سرعت خود را به نصف کاهش دهید.

چرا تابلو خروجی از آزادراه 100 متر مورد نیاز است؟

این تابلو به رانندگان اطلاع می دهند که خروجی آزادراه خیلی نزدیک است و 100 متر بیشتر با آن فاصله ندارند و حواستان را جمع کنید تا خروجی را از دست ندهید . زودتر اقدامات لازم را انجام دهند و به طور ناگهانی در آزادراه نپیچید که خیلی خطرناک و خطر افرین است. نگران نباشید اگر خروجی خود را از دست دهید دوباره شانس بازگشت به خروجی در راه پیش رو به شما داده می شود.

اگر خروجی خود را در آزادراه از دست داده اید چه باید بکنید؟

اگر خروجی خود را از دست دادید، توقف نکنید، پشتیبان نگیرید، یا سعی نکنید در آزادراه بپیچید . در خروجی بعدی باید از آزادراه خارج شوید و به خروجی که از دست داده اید بازگردید.

نکته : هنگام خروج از آزاد راه، از کاهش سرعت در خود آزاد راه خودداری کنید. صبر کنید تا در لاین کاهش سرعت قرار بگیرید و سپس سرعت خودرو را کم کنید تا سرعت شما با سرعت رمپ خروجی اعلام شده مطابقت داشته باشد. اگر خطری پیش روی خود دیدید یا در مواقع اضطراری، با روشن کردن چراغ خطر با راننده پشت سر خود ارتباط برقرار کنید.

تابلو خروجی آزادراه 100 متر

اقدامات لازم برای خارج شدن از خروجی آزادراه

مراحل خروج از آزاد راه به شرح زیر می‌باشد:

 • هنگام وارد شدن به خط کاهش سرعت از سرعت خود بکاهید.
 • زمانیکه وارد مسیر رمپ خروجی شدید به علائم و محدودیتهای سرعت توجه کنید.
 • همیشه هنگامی که پیچ یا مسیر دایره شکلی در خروجی قرار دارد مطمئن شوید که به اندازه کافی سرعت خود را کاهش داده و کنترل وسیله نقلیه در اختیار شما می‌باشد.

مسیر رمپ چیست؟

محل اتصال رمپ‌ها ، که شامل محل اتصال رمپ‌های ورودی و خروجی به آزاد راه‌ها هستند. در این نقاط از آزاد راه به دلیل حرکت‌های ورودی و خروجی در جریان وسایل نقلیه آشفتگی روی می‌دهد.

اقدامات ایمنی در نزدیکی خروجی آزادراه

علاوه بر نصب تابلو خروجی از آزادراه 1000 متر ، 300متر ، 200 متر و 100متر در نزدیکی خروجی برای اطلاع رسانی به رانندگان می توانید از موانع ایمنی برای جداسازی خروجی آزاد راه استفاده کنند. مانند: موانع نیوجچرسی ، بشکه ترافیکی ، کاشن تانک ، استوانه و مخروط های ترافیکی و... زیرا به رانندگی دقیق‌تر کمک می‌کنند.

با نصب تابلوی خروجی از آزادراه در فواصل مناسب و نزدیک به خروجی ، جان بسیاری از افراد نجات می یابد و علاوه بر آن به حفظ و ایمنی آزادراه کمک بسزایی می کند.

خروجی آزادراه

مزایای تابلو های خروجی از آزادراه

 • داراي بدنه اي از جنس گالوانيزه است .
 • مقاومت بالايي در برابر هر گونه شرايط اب و هوایی و بارندگي و برف دارد.
 • رنگ آن از جنس الكترواستاتيك است كه باعث ماندگاري و عمر بالاي تابلو مي شود.
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی.
 • در اين تابلو براي ديد بهتر از شبرنگ استفاده می شود.
 • نصب ان نیز راحت است.

خرید و سفارش تابلو های خروجی از آزادراه (1000 متر ، 300 متر ، 200 متر و 100 متر)

برای آشنایی با تابلوهای ترافیکی و خرید آن‌ ها، فروشگاه‌­ های معتبر و تحت نظارت راهنمایی و رانندگی بهترین انتخاب هستند. این مراکز با دارا بودن انواع تابلوهای مختلف ترافیکی در طرح‌­­ها و مدل­‌های متفاوت در آشنایی شما با تابلوها جاده‌­ای بسیار تاثیرگذار هستند. قیمت تابلوهای ترافیکی جاده ای براساس نوع کاربرد و مشخصات فنی آن تعیین می­‌شود.

شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تابلوهای ترافیکی با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد.  شما می توانید انواع تابلوهای ترافیکی و تجهیزات ایمنی راه ها و..  با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را به صورت اینترنتی سفارش دهید . و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظر از ترافیک کالا با مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha