Previous
Next

تابلو تقاطع فرعی و اصلی

محصولات مرتبط

تابلو تقاطع اصلی و فرعی

استفاده از تابلو های راهنمایی و رانندگی در تقاطع ها و مسیر های پر مرور بسیار اهمیت دارد. تابلو های استفاده شده در تقاطع ها از بسیاری تصادف ها و همینطور خطاهای انسانی جلوگیری میکند. یکی از این تابلو های پر استفاده، تابلو تقاصع اصلی و فرعی میباشد. در ادامه به معرفی تابلو تابلو تقاصع اصلی و فرعی، ویژگی های این تابلو، قیمت تابلو تقاصع اصلی و فرعی و همینطور راهنمایی برای خرید آن میپردازیم. پس با ما همراه باشید.

تابلو تقاطع اصلی و فرعی

تابلو تقاطع اصلی و فرعی

تقاطع ها یکی از خطرناک ترین بخش ها در جاده ها و مسیر های سواره رو هستند. تمامی خودرو هایی که به تقاطع نزدیک میشوند باید اصول ایمنی را رعایت کرده و سرعت مناسب را در نظر داشته باشند. تابلو تقاطع اصلی و فرعی نیز برای هشدار رسیدن به تقاطع است. شکل ظاهری تابلو تقاصع اصلی و فرعی یک مثلث با حاشیه قرمز رنگ است که پس زمینه سفید دارد. تصویر وسط تابلو با توجه به شکل و نوع تقاطع میتواند متفاوت باشد. در ادامه به مهم ترین حالت های تابلو تقاصع اصلی و فرعی میپردازیم.

تقاطع اصلی به فرعی

در این حالت راننده در مسیر اصلی قرار داشته و در ادامه مسیر با یک راه فرعی تقاطع پیدا میکند. تابلو تقاصع اصلی و فرعی نیز با همین شکل و به منظور هشدار نصب میشود. راننده وظیفه دارد که سرعت خود را کم کرده و با احتیاط کامل در صورت نبودن چراغ راهنمایی و رانندگی عبور کند. عموما در این حالت در کنار تابلو تقاصع اصلی و فرعی یک چراغ چشمک زن زرد نیز قرار دارد.

تقاطع فرعی به اصلی

در این حالت راننده در مسیر فرعی قرار داشته و باید پس از رسیدن به تقاطع توقف کرده و پس از اطمینان از امنیت و نبودن هیچ خطری عبور کند. معمولا در کنار تابلو تقاصع اصلی و فرعی در این حالت از چراغ چشمک زن قرمز استفاده میشود.

ویژگی تابلو تقاصع اصلی و فرعی

تابلو تقاطع اصلی و فرعی از جنس فلز گالوانیزه با پایه فولادی ساخته میشود. طرح و نقش روی تابلو از رنگ الکترواستاتیک بوده که مقاومت بالایی در برابر آب و گرد و غبار دارد. به منظور افزایش طول عمر نیز از انواع روکش های پلاستیکی بر روی تابلو استفاده میشود. در مدل های دیگر تابلو تقاطع اصلی و فرعی از مواد دیگر مانند چوب و یا PVC ساخته میشود که طول عمر کمتری نسبت به آهن گالوانیزه دارد. همچنین بسیاری از تابلو ها قابلیت منعکس کردن نور و ویژگی شبرنگ دارند.

قیمت تابلو تقاصع اصلی و فرعی

قیمت تابلو تقاصع اصلی و فرعی بر اساس مواد اولیه سازنده تابلو، ابعاد تابلو و همینطور استفاده از لوازم جانبی هشدار دهنده مانند لامپ های نصب شده داخل تابلو میتواند متغیر باشد.

خرید تابلو تقاصع اصلی و فرعی

در این مقاله با تابلو تقاطع اصلی و فرعی و اهمیت زیاد آن در جلوگیری از تصادفات آشنا شدیم. شما عزیزان میتوانید انواع تابلو های راهنمایی و رانندگی از جمله تابلو تقاصع اصلی و فرعی را از فروشگاه ترافیک کالا تهیه فرمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ترافیک کالا در تماس باشید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha