Previous
Next

تابلو خیابان اصلی

اهمیت استفاده از تابلو خیابان اصلی

تابلو خیابان اصلی یکی از مهمترین تابلوهای راهنمایی و رانندگی است که استفاده از آن در تقاطع ها بسیار مهم است. همانطور که می دانید رانندگان موظفند تا حق تقدم را رعایت کنند تا از بروز تصادفات و سوانح خطرآفرین جلوگیری شود. این تابلو به خوبی رانندگان را متوجه مسیرهای اصلی و فرعی می کند. بدین ترتیب رانندگان با دیدن تابلوهای خیابان اصلی متوجه می شوند که آیا حق تقدم عبور با آنها است یا خیر؟ نصب تابلوی خیابان اصلی در تقاطع ها، چهارراه ها و... کاملا ضروری است. خصوصا امروزه که تعداد وسایل نقلیه رو به افزایش است، باید از تابلوهای آگاهی دهنده و به طور کلی تابلوهای ترافیکی در خیابان ها به صورت استاندارد استفاده شود.

عکس تابلو خیابان اصلی

قیمت تابلو برای خیابان اصلی

آیا می دانید قیمت تابلو خیابان اصلی به چه عواملی بستگی دارد؟ اگر به عکس تابلو خیابان اصلی توجه کنید می بینید که این تابلو شبرنگ است تا در تاریکی شب نیز دید کافی داشته باشد. همچنین تولید تابلوهای خیابان باید با کیفیت بالایی انجام شود. زیرا شرایط جوی و آب و هوایی روی کیفیت تابلوها تاثیر می گذارند. بنابراین اولین و مهمترین فاکتوری که در خرید تابلوی خیابان اصلی مورد توجه قرار می گیرد، کیفیت ساخت آن است.

به غیر از این مورد، برند تولیدکننده تابلو، متریال هایی که در ساخت تابلو به کار رفته اند، نوع شبرنگ ترافیکی که در ساخت تابلو استفاده شده است و... همگی بر قیمت تابلوها تاثیر می گذارند. خوب است تا بدانید رنگ تابلوی راهنمایی و رانندگی نیز یکی از فاکتورهای موثر بر قیمت تابلو است. با توجه به این موارد باید بگوییم تابلوهای درون شهری در مقایسه با تابلوهای برون شهری قیمت بالاتری دارند. زیرا تولیدکننده تابلو موظف به رعایت استانداردهای تولید تابلوهای راهنمایی و رانندگی است. همچنین می بایست این تابلوها در ابعاد و اندازه های استاندارد و همچنین رنگ و علائم منحصر به فرد خودشان تولید شوند.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha

محصولات مرتبط