Previous
Next

تابلو خیابان اصلی

تابلو خیابان اصلی یکی از تابلوهای راهنمایی و اطلاع‌رسانی در شبکه‌های جاده‌ای و شهری است که به رانندگان اعلام می‌کند که ورود به یک خیابان اصلی است که برای حرکت در آن نیاز به رعایت قوانین و مقررات خاصی دارید. این تابلو اهمیت و ویژگی خاصی را به خیابان اصلی نسبت می‌دهد و توجه رانندگان را به آن جلب می‌کند.

محصولات مرتبط

اهمیت استفاده از تابلو خیابان اصلی

تابلو خیابان اصلی یکی از مهمترین تابلوهای راهنمایی و رانندگی است که استفاده از آن در تقاطع ها بسیار مهم است. همانطور که می دانید رانندگان موظفند تا حق تقدم را رعایت کنند تا از بروز تصادفات و سوانح خطرآفرین جلوگیری شود. این تابلو به خوبی رانندگان را متوجه مسیرهای اصلی و فرعی می کند. بدین ترتیب رانندگان با دیدن تابلوهای خیابان اصلی متوجه می شوند که آیا حق تقدم عبور با آنها است یا خیر؟ نصب تابلوی خیابان اصلی در تقاطع ها، چهارراه ها و... کاملا ضروری است. خصوصا امروزه که تعداد وسایل نقلیه رو به افزایش است، باید از تابلوهای آگاهی دهنده و به طور کلی تابلوهای ترافیکی در خیابان ها به صورت استاندارد استفاده شود.

جنس تابلو خیابان اصلی

تابلو خیابان اصلی از جنس با کیفیتی ساخته می‌شود که در برابر شرایط جوی و عوامل محیطی مقاومت کند. این تابلوها از مواد مرغوب و مقاوم تولید می‌شوند تا بتوانند در طولانی‌مدت و با کیفیت خوبی خدمت کنند. همچنین، طرح و نشانه‌های روی تابلو با استفاده از رنگ‌های مشخص و با کیفیت اجرا می‌شوند تا قابلیت خوانایی و تشخیص آنها توسط رانندگان را بهبود بخشند.

کاربرد تابلو خیابان اصلی

تابلو خیابان اصلی به منظور اطلاع‌رسانی و راهنمایی رانندگان در ناحیه‌های شهری و جاده‌های اصلی نصب می‌شود. این تابلوها نشان می‌دهند که رانندگان وارد خیابان اصلی شده‌اند و باید مقررات و قوانین مربوط به آن را رعایت کنند. تابلو خیابان اصلی اهمیت ویژه‌ای به خیابان اصلی می‌دهد و به رانندگان یادآوری می‌کند که در این خیابان ممکن است محدودیت‌ها و مقررات خاصی وجود داشته باشد که باید آنها را رعایت کنند.

ویژگی‌های تابلو خیابان اصلی

- با کیفیت و مقاوم در برابر شرایط جوی و عوامل محیطی

- رنگ‌بندی مشخص و خوانا با استفاده از رنگ‌های زاهد و متناسب با استانداردهای راهنمایی و رانندگی

- طراحی مناسب و قابل تشخیص به منظور جذب توجه رانندگان

- نصب در محل‌های استراتژیک و قابل روشن‌بینی به منظور اطلاع‌رسانی موثر

تابلو خیابان اصلی با ترکیب این ویژگی‌ها، نقش مهمی در راهنمایی و ایجاد اطمینان در رانندگان در خیابان‌های اصلی و شبکه‌های جاده‌ای ایفا می‌کن

قیمت تابلو برای خیابان اصلی

آیا می دانید قیمت "تابلو خیابان اصلی" در فروشگاه ترافیک کالا به چه عواملی بستگی دارد؟ اگر به عکس تابلو خیابان اصلی توجه کنید می بینید که این تابلو شبرنگ است تا در تاریکی شب نیز دید کافی داشته باشد. همچنین تولید تابلوهای خیابان باید با کیفیت بالایی انجام شود. زیرا شرایط جوی و آب و هوایی روی کیفیت تابلوها تاثیر می گذارند. بنابراین اولین و مهمترین فاکتوری که در خرید تابلوی خیابان اصلی مورد توجه قرار می گیرد، کیفیت ساخت آن است.

به غیر از این مورد، برند تولیدکننده تابلو، متریال هایی که در ساخت تابلو به کار رفته اند، نوع شبرنگ ترافیکی که در ساخت تابلو استفاده شده است و... همگی بر قیمت تابلوها تاثیر می گذارند. خوب است تا بدانید رنگ تابلوی راهنمایی و رانندگی نیز یکی از فاکتورهای موثر بر قیمت تابلو است. با توجه به این موارد باید بگوییم تابلوهای درون شهری در مقایسه با تابلوهای برون شهری قیمت بالاتری دارند. زیرا تولیدکننده تابلو موظف به رعایت استانداردهای تولید تابلوهای راهنمایی و رانندگی است. همچنین می بایست این تابلوها در ابعاد و اندازه های استاندارد و همچنین رنگ و علائم منحصر به فرد خودشان تولید شوند.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha