Previous
Next

تابلو حداکثر سرعت در خط‌های عبور

تابلو حداکثر سرعت در خط عبور یک نشانه راهنمایی است که بر روی جاده‌ها و بزرگراه‌ها نصب می‌شود و هدف آن تنظیم حداکثر سرعتی است که رانندگان باید در آن محدوده رعایت کنند. این تابلوها معمولاً با علامت "حداکثر سرعت" و عددی که سرعت حداکثر مجاز را نشان می‌دهد، نمایش داده می‌شوند.

تابلو حداکثر سرعت در خط عبور نشان می‌دهد که رانندگان نباید با سرعت بیشتر از عددی که بر روی تابلو آمده است حرکت کنند. این سرعت حداکثر مجاز ممکن است بسته به شرایط جاده، نوع جاده و قوانین محلی متغیر باشد. به عنوان مثال، در برخی مناطق شهری حداکثر سرعت مجاز ممکن است 50 کیلومتر در ساعت باشد، در حالی که در بزرگراه‌ها ممکن است این سرعت به 120 کیلومتر در ساعت برسد.

محصولات مرتبط

تابلو حداکثر سرعت در خط عبور

تابلو‌های راهنمایی و رانندگی از جمله کالای ترافیکی هستند که دارای انواع مختلفی می‌باشند. این تابلو‌ها با آگاه‌‌سازی رانندگان و عابران با شرایط خیابان‌ها و جاده‌ها و خطرات احتمالی موجود‌ در محیط اطراف سبب کاهش تصادفات و آسیب‌های مالی و جانی به افراد می‌شود‌. تابلو حداکثر سرعت در خط عبور از جمله تابلوهای ترافیکی است که بی‌شک تاکنون با آن مواجه شده‌اید. در این مطلب با این تابلو راهنمایی و رانندگی بیشتر آشنا می‌شویم.

تابلو حداکثر سرعت در خط عبور

مشخصات تابلو حداکثر سرعت در خط عبور

تابلو حداکثر سرعت در خط عبور از جمله تابلوهای ترافیکی پرکاربرد است. این تابلو در خیابان‌ها و جاده‌های سه بانده مورد استفاده قرار می‌گیرد و بیشترین سرعتی که خودرو‌ها در هر لاین می‌توانند داشته باشند را اعلام می‌کند. این نوع از تابلوهای راهنمایی و رانندگی در سایز ۴۰×۱۰۰ تولید و عرضه می‌شود و رنگ زمینه تابلو حداکثر سرعت در خط‌های عبور، آبی می‌باشد. این تابلو‌ها از جنس گالوانیزه اصل و يا ورق آهني يكپارچه ساخته می‌شود. دلیل استفاده از این ابزار، افزایش استحکام، ماندگاری و طول عمر بیشتر تابلوهای ترافیکی می‌باشد. این نوع از مواد اولیه که در ساخت انواع تابلوهای جاده‌ای استفاده می‌شود، در طول زمان دچار زنگ‌زدگی، ترک یا شکستگی نشده و دارای ماندگاری مناسبی هستند. همچنین به منظور اینکه این تابلوها در شب نیز قابل دید باشند از شبرنگ استفاده می‌شود. شبرنگ‌ تابلوهای ترافیکی از نوع لانه زنبوري بوده و رده مهندسي باکیفیتی را دارا می‌باشند. رنگ تابلوهای راهنمایی و رانندگی دارای کیفیت مطلوبی بوده و در مقابل باران و برف یا تابش مستقیم نور خورشید آسیبی نمی‌بینند. همچنین این تابلوها گرد و غبار و آلاینده‌های خودرو‌ها و محیط اطراف را به‌عیچ عنوان جذب نمی‌کنند. ضمن اینکه درطول زمان نیز دچار پوسیدگی، رنگ پریدگی و هیچ آسیب دیگری نمی‌شوند.

مزایای استفاده از تابلو حداکثر سرعت در خط عبور

همانطور که گفته شد از تابلو حداکثر سرعت در خط عبور عموما در بزرگراه‌ها واتوبان‌ها استفاده می‌شود. استفاده از این تابلو سبب می‌شود تا نظم در بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها ایجاد شده و از تصادفات جلوگیری شود. رانندگان از طریق مشاهده این نوع از تابلوهای ترافیکی متوجه خواهند شد که باید از کدام لاین حرکت کرده تا اختلالی در رفت و آمد در گذرگاه‌ها به‌وجود نیاید.

خرید تابلو حداکثر سرعت در خط عبور

امروزه تولیدکنندگان کالای ترافیک بسیاری در اقصی نقاط کشور اعم از تهران، البرز، اصفهان، مشهد و… اقدام به تولید و فروش تابلو حداکثر سرعت در خط عبور کرده‌اند. هنگام خرید این تابلو توجه داشته باشید که در سایز استاندارد ۴۰×۱۰۰ تولید شده باشد. همچنین از مرغوبیت مواد اولیه مورد استفاده، رنگ و چاپ آن اطمینان کامل کسب کنید. تجهیزات مورد نیاز برای نصب این تابلو (میله، پیچ و رول پلاک) باید به همراه تابلو موجود باشد و شما نباید هیچ هزینه اضافی برای آن‌ها پرداخت نمایید. برند ترافیک کالا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع کالای ترافیک، آماده خدمت‌رسانی به هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران است. این برند با تولید انواع تابلوهای ترافیکی با کیفیت ممتاز، آماده است تا محصولات خود را به صورت حضوری یا آنلاین در فروشگاه ترافیک کالا به مشتریان عزیز عرضه کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha