نیوجرسی بتنی - مینی نیوجرسی

نمایش 1 تا 4 از 4 مورد

فیلترهای فعال

نیوجرسی بتنی - مینی نیوجرسی

نیوجرسی بتنی و مینی نیوجرسی بتنی به همراه لیست قیمت خرید

نیوجرسی بتنی و انواع آن با توضیحات کامل

سوالات متداول در مورد خرید نیوجرسی بتنی

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ویدیو نیوجرسی بتنی

به زودی

تولید و فروش نیوجرسی بتنی 

مجموعه ترافیک کالا تامین کننده انواع نیوجرسی بتنی در ابعادهای مختلف ، طبق استاندارد وزارت راه سازی می باشد ، برای سفارش انواع نیوجرسی طبق سفارش شما مشتری گرامی در ابعاد مورد نظر انجام می گردد . همچنین ترافیک کالا تمامی نیوجرسی های بتنی را در سراسر کشور ارسال می کند . 

تکمیل مراحل ساخت نیوجرسی بتنی
مرحله نهایی ساخت نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی چیست ؟

نیوجرسی بتنی از جمله تجهیزات و مصالح بتنی است که برای جلوگیری از تصادفات، در جاده و بزرگراه ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این می توان گفت، به این نوع تجهیزات ایمنی به دلیل اینکه مواد و مصالحی همانند بلوک سیمانی دارند، بلوک بتنی نیز می گویند. بلوک بتنی نیوجرسی برای جدا کردن مسیرهای ترافیک در جاده و بزرگراه ها مورد استفاده قرار می گیرد. لذا امروزه در تمامی خیابان و جاده ‌ها، این محصولات و تجهیزات به چشم می‌ آیند. علاوه بر این ،نیوجرسی بتن به دلیل تولید از مصالح مختلفی از جمله سیمان، بتن، پلاستیک و.....، برای مسدود سازی راه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال شهرداری برای مسدود کردن خطوط عابر پیاده و برخی از جاده ها از این نوع مصالح و بلوک های بتنی پر کاربرد استفاده می کند.

دسته بندی این محصولات از نظر کاربرد

امروزه در اکثر مسیر ها برای جلوگیری از تصادف و خسارت های ناشی از آن، از مانع بتنی استفاده می کنند. به عبارت دیگر می توان گفت مانع نیوجرسی بتنی سبب حرکت صحیح ماشین ها و وسایل نقلیه می شود. از طرف دیگر، ماشین ها هنگام تصادف به مسیر روبرویی عبور نمی کنند. همچنین آن ها هنگام تصادف علاوه بر عبور نکردن از مسیر اصلی خود، آسیب کمتری می بینند. بنابراین نیوجرسی بتن دارای مشخصات فنی، کاربردها و مزایای بسیاری می باشد. از مانع بتنی اولین بار برای تفکیک مسیرهای ترافیک و عبور عابران پیاده استفاده شده است. اما اکنون کاربردهای آن متنوع و گسترده تر می باشند. چرا که علاوه بر جلوگیری از تصادفات و خسارت های ناشی از آن، به عنوان حفاظ برای عابران پیاده مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین در ادامه با مزایا، ویژگی ها و مشخصات فنی این نوع مصالح پر کاربرد بیشتر آشنا می شویم‌.

نیوجرسی بتنی

 مشخصات فنی نیوجرسی بتنی

همان طور که می دانیم، یکی از مهم ترین قسمت های ساخت، طراحی و استفاده از بزرگراه و جاده ها، ایمنی آن ها می باشد. چراکه طراحان شهرداری برای بهره برداری بهتر از جاده ها می بایستی قدرت تحمل فشار آن ها را بررسی کنند. سپس به ساخت و طراحی نیوجرسی بتنی برای تفکیک سازی مسیر جاده ها و ترافیک بپردازند. از طرف دیگر آن ها می توانند با توجه به توانایی و قدرت یک جاده از نیوجرسی های بتنی برای جدا کردن مسیر های عابر پیاده و.... بهره مند شوند.

این تجهیزات جاده ای، از مشخصات فنی بسیاری برخوردار هستتد. همچنین این مصالح و تجهیزات در اندازه و ابعاد مختلفی طراحی می شوند. اما هر یک از این محصولات به عنوان مثال نیوجرسی بتنی کوچک، کاربرد و مشخصات فنی مخصوص به خود را دارند. همچنین در جاده ها متناسب با کاربرد و مشخصاتی که دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

دسته بندی این محصولات نیوجرسی از نظر مشخصات فنی:

به همین منظور از مشخصات فنی نیوجرسی بتنی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • در تولید این مصالح و تجهیزات از میلگرد های مقاوم و کششی، با کیفیت بسیار بالا استفاده می شود.
  • برای ساخت نیوجرسی بتنی نیاز به استفاده از آب با مواد آلی و اسیدی می باشد.
  • استفاده از مواد افزودنی مایع در تولید و طراحی این تجهیزات از اهمیت بسیاری برخوردار است. علاوه بر مواد افزودنی مایع، استفاده از مواد و تجهیزات پودری در تولید این نوع محصولات نیز ضروری و لازم است.
  • معمولاً سنگ دانه هایی که در طراحی و تولید مانع نیوجرسی بتنی یا همان بلوک بتنی نیوجرسی مورد استفاده قرار می گیرند، مخلوطی از شن و ماسه هستند.

علاوه بر این موارد، نیوجرسی بتن با توجه به کاربرد و انواع مختلفی که دارد، از ارتفاع، طول و وزن متفاوت نیز برخوردار  که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

مشخصات مانع بتنی

نحوه ساخت نیوجرسی بتنی

از آنجایی که این تجهیزات و مصالح جدا کننده در جلوگیری از آسیب رسیدن به افراد هنگام تصادف جلوگیری می کنند. روش های ساخت و تولید آن ها متفاوت و متغیر می باشد. اما یکی از نکات مهم در تولید نیوجرسی بتنی، استفاده از تجهیزات میکسر تمام مکانیزه می باشد.

نحوه ساخت نیوجرسی بتنی به گونه ای است که قبل از ریختن بتن و سیمان، قالب این تجهیزات طراحی و ساخته می ‌شود. پس از ساخت قالب مناسب با ابعاد استاندارد، آرماتور ها در قالب های روغن کاری شده قرار می گیرند. سپس از میلگرد های مقاوم و کششی برای حفظ آرماتور ها، در این محصولات استفاده می شود. پس از گذراندن این مراحل، بتن ریزی محصولات انجام می شود. همچنین بعد از بتن ریزی این تجهیزات جدا کننده، مرحله عمل آوری هر یک از قطعات استفاده شده در آن، انجام می شود.

پس از اتمام تمامی مراحل ساخت و تولید نیوجرسی بتنی، این محصولات آماده و سپس وارد کارخانه و شرکت های فروش می شوند. در نتیجه در شرکت ها با توجه به نیاز مشتریان به فروش می رسند. همان طور که می دانیم این محصولات جدا کننده در ابعاد و سایز های مختلف، تولید و طراحی می شوند. همچنین در تولید آن ها از مواد و مصالح با کیفیت و متغیر استفاده می شود. بنابراین افراد با توجه به نیاز خود می بایستی این محصولات را با برترین کیفیت و خدمات خریداری کنند. علاوه بر این، به نحوه تولید و ساخت بلوک بتنی نیوجرسی توجه بسیاری داشته باشند. چرا که روش تولید و ساخت این محصولات پر کاربرد، در استفاده طولانی مدت از آن ها نقش گسترده دارد.

نحوه ساخت نیوجرسی بتنی

دسته بندی نیوجرسی بتنی از نظر وزن

 این محصولات با توجه به موارد استفاده، در ابعاد و سایز های مختلف طراحی و تولید می شوند. اما تولید کنندگان و طراحان با در نظر گرفتن ابعاد استاندارد نیوجرسی بتنی، این محصولات را با برترین کیفیت می سازند.

معمولاً ابعاد نیوجرسی بتنی با توجه به ارتفاع، طول و وزن آن ها محاسبه و  انتخاب می شود. از طرف دیگر می توان گفت، وزن نیوجرسی بتنی با ابعاد آن رابطه هماهنگ و مستقیم دارد. چرا که هرچه ابعاد این مصالح استاندارد باشد، وزن آن ها نیز مناسب و استاندارد خواهد بود.

دسته بندی این محصولات از نظر سایز

ابعاد و سایز استاندارد این مصالح جدا کننده به شرح زیر می باشد:

  • برخی از بلوک های بتنی نیوجرسی برای راه های برون شهری مورد استفاده قرار می ‌گیرند. بنابراین وزن و ابعاد مناسب آن ها به ترتیب، ۵۰۰۰ کیلوگرم و ۷ دهم متر می باشد.
  • نوع دیگری از نیوجرسی های بتنی در مناطق خلوت و کم دید مورد استفاده قرار می‌ گیرند. بنابراین وزن و ابعاد این محصولات در این مناطق به ترتیب ۹۰۰ کیلوگرم و ۶ دهم متر می باشد.

علاوه براین، این مصالح با توجه به ابعاد در دسته بندی های مختلف قرار می ‌گیرند که عبارت اند از: مینی نیوجرسی بتنی در ابعاد ۵۰* ۵۰* ۵۰ که مناسب برای خیابان و بزرگراه های برون شهری می باشد.

نیوجرسی بتنی در ابعاد ۱۰۰*۸۰*۵۰ طول

نیوجرسی ۲۰۰*۸۰*۵۰، نیوجرسی ۳۰۰*۱۶۰* ۵۰/.

نیوجرسی ۳۰۰*۱۱۰*/۵۰.

هر یک از انواع نیوجرسی که با ابعاد استاندارد بیان کردیم، دارای وزن مناسب و مختلف هستند. لذا افراد می توانند با توجه به ابعادی که بیان کردیم، این محصولات را متناسب با مکان استفاده خریداری کنند. به عبارت دیگر، افراد می بایستی نیوجرسی مد نظر خود را با طول و وزن استاندار  خریداری کنند.

مانع بتنی

قیمت نیوجرسی بتنی

امروزه در شهر های مختلف، انواع بلوک های بتنی نیوجرسی طراحی و تولید می شوند. اما نیوجرسی بتنی اصفهان و نیوجرسی بتنی مشهد از برترین کیفیت و ابعاد برخوردار هستند. چرا که شرکت های تولید کننده این شهر ها، از مصالح اولیه با کیفیت و قالب های مقاوم برای تولید آن ها استفاده می کنند. علاوه بر این، نیوجرسی بتنی در تهران نیز با کیفیت مناسب و سایز و وزن استاندارد تولید می شود. لذا افراد می توانند به راحتی در این شهرها محصولات مورد نیاز خود را جهت تفکیک مسیر و جاده ها خریداری کنند.

معمولاً قیمت نیوجرسی بتنی در هر یک از شهرها متفاوت و متغیر می باشد. به عنوان مثال قیمت نیوجرسی بتنی اصفهان با قیمت نیوجرسی مشهد یا تهران تفاوت های بسیاری دارد. یکی از مهم ترین تفاوت ها در قیمت این محصولات، روش های تولید و ساخت آن ها می باشد. علاوه بر این روش فروش نیوجرسی بتنی نیز در افزایش و کاهش قیمت آن نقش گسترده دارد. قیمت این نوع مانع بتنی با توجه به عوامل مختلفی مشخص می شود. به عبارت دیگر عوامل موثر بر قیمت مانع بتنی عبارت اند از: مقدار سیمان استفاده شده در تولید این مصالح، انواع قالب های بلوک نیوجرسی، تعداد و متراژ این محصولات، ارتفاع، وزن آن ها و......

قیمت این محصولات:

علاوه بر قیمت، روش خرید و فروش نیوجرسی بتنی نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابراین امروزه افراد می ‌توانند به روش های مختلفی از جمله روش‌های غیر حضوری و آنلاین، نیوجرسی های بتنی مد نظر خود را سفارش دهند. همچنین لیست قیمت نیوجرسی بتنی را در اختیار بگیرند. سپس با توجه به بودجه و متناسب با نیاز خود، این محصولات را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه از ترافیک کالا که برترین سایت فروش آن ها می باشد، خریداری کنند. در آخر، از خدمات پس از فروش آن ها و مزایایی که دارند، بهره ‌مند شوند.

قیمت نیوجرسی بتنی

عکس های نیوجرسی ترافیکی بتنی

جدول نیوجرسی بتنی

خرید انواع نیوجرسی بتنی

اینفوگرافیک