Previous
Next

تابلو عبور گاری ممنوع

تابلو عبور گاری ممنوع یکی از تابلوهای راهنمایی و رانندگی است که در جاده‌ها و خیابان‌ها استفاده می‌شود. این تابلو با استفاده از عکس یک گاری بر روی پس زمینه سفید و خط احاطه‌کننده قرمز، به رانندگان اعلام می‌کند که عبور گاری در این منطقه ممنوع است.

محصولات مرتبط

تابلو عبور گاری ممنوع

در مناطقی که وسایل نقلیه با اسب (گاری) هنوز مورد استفاده قرار می گیرند، ممکن است جاده هایی وجود داشته باشد که برای اسب و یا گاری مناسب نباشند و خطرات احتمالی برای خود یا سایر کاربران جاده ایجاد کند. به همین دلیل در ابتدای این جاده ها تابلو عبور گاری ممنوع قرار می دهند تا به افرادی که قصد عبور با گاری از این مسیر را دارند هشدار دهند .

استفاده از تابلو عبور گاری ممنوع ممکن است در شهرها و روستاهای توریستی رایج باشد که استفاده از گاری های اسبی هنوز به طور مرتب استفاده می شود. صفحات تکمیلی که می‌توان در کنار این علامت استفاده کرد، شامل دوره‌های زمانی است که ممکن است ممنوعیت در آن اعمال نشود و/یا یک صفحه استثنا . این علامت ممکن است بدون صفحه تکمیلی که همیشه دسترسی را ممنوع می کند نصب شود.

تابلو عبور گاری ممنوع

مشخصات ، کاربردها و ویژگی های تابلو عبور گاری ممنوع

تابلوی عبور گاری ممنوع از دسته بازدارنده ، تابلوهای انتظامی است . تابلوهای بازدارنده به افراد دستور می دهند که چه کار باید بکنند و چه کار نباید بکنند و عدم اجراي دستور و پیام این نوع تابلوها در رانندگی مستوجب اعمال قانون می باشد نمونه ای از این تابلو ها : ممنوعیت عبور وسایل نقلیه موتوری، ممنوعیت گردش به راست، ممنوعیت سبقت، حداکثر سرعت مجاز و محدودیت توقف و...

تابلو عبور گاری ممنوع به شکل دایره ای است و نشانه مشکی گاری در پس زمینه سفید با حاشیه قرمز قرار دارد. این تابلو در برابر تابش نورمستقیم خورشید و مناسب هر گونه شرایط اب و هوایی می باشد. استفاده از رنگ الکترواستاتیک در رنگ آمیزی آن به تابلو دوام و ماندگاری بالایی داده است. و با وجود شبرنگ در تابلو عبور گاری ممنوع این تابلو در شب و یا جاده هایی با شرایط جوی خاص (برفی ، مه آلود و...) به راحتی قابل تشخیص می باشد.

تابلو عبور گاری ممنوع برای افزایش امنیت کسانی که با گاری تردد می کنند نصب می شود و باید به این تابلو توجه داشته باشند و با رعایت آن از جان و مال خود و دیگران حفاظت کنند .

تابلو عبور گاری ممنوع

ویژگی ها

  • تابلو عبور گاری ممنوع از جنس ورق گالوانیزه و یا ورق ورغنی تولید شده است.
  • به دلیل وجود شبرنگ بر روی سطح تابلو بازتاب نور بالایی دارد .
  • استفاده از رنگ الکترواستاتیک در رنگ آمیزی تابلو عبور گاری ممنوع.
  • در برابر باران و برف ، تابش مستقیم نور خورشید و وزش باد مقاوم است.
  • در برابر ترک خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی مقاوم است.
  • حمل ونصب آن آسان و راحت است.
  • ملزومات نصب به همراه تابلو ارسال میشود.

برای خرید و سفارش تابلو عبور گاری ممنوع با کیفیت به کمک ما نیاز دارید؟

شرکت ترافیک کالا تولید کننده انواع تابلو ترافیکی  ، انواع شبرنگ ترافیکی و سایر تجهیزات ایمنی راه ها (انواع استوانه های ترافیکی ، انواع چشم گربه ای ، بشکه های ترافیکی و....) با کیفیت بالا می باشد و آماده ارائه این محصولات برای عرضه به بازار است. میتوانید تجهیزات ترافیکی با کیفیت را مستقیم از تولید کننده تهیه کنید . 

اگر در انتخاب محصولات ترافیکی نیاز به مشاوره دارید تیم فروش و مشاوره ما آماده پاسخگویی به شما می باشد. شما می توانید با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم تا محصول مناسب برای کار را دریافت کنید. با گشت و گذار در سایت ترافیک کالا با محصولات ما بیشتر آشنا شوید و خوش حال میشویم تا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha