Previous
Next

تابلو ورود از هر دو طرف ممنوع

تابلو "ورود از هر دو طرف ممنوع" یکی از تابلوهای راهنمایی و رانندگی است که به رانندگان اطلاع می‌دهد که ورود و عبور از هر دو جهت در این محدوده ممنوع است. این تابلو معمولاً در مکان‌هایی نصب می‌شود که به دلایل ایمنی یا ترافیکی، ورود از هر دو جهت به محدوده موردنظر غیرمجاز است.

هدف اصلی از نصب این تابلو، جلوگیری از ورود و عبور از هر دو طرف و هدایت رانندگان به مسیر مناسبی است که از جهت ایمنی و بهره‌وری بیشتر برخوردار است. با دیدن این تابلو، رانندگان باید از ورود به محدوده از هر دو جهت خودداری کنند و به جای آن، مسیری که توسط تابلوهای مربوطه مشخص شده است را دنبال کنند. این کار باعث کاهش تصادفات و افزایش ایمنی در محیط‌های رانندگی می‌شود.

محصولات مرتبط

تابلو ورود از هر دو طرف ممنوع

تابلوهای ترافیکی یکی از اجزای جدا نشدنی از خیابان‌ها و جاده‌ها هستند و همه ما با ارزش و اهمیت این تابلو‌های آشنا هستیم. تابلوهای راهنمایی و رانندگی رانندگان و عابرین را از قوانین موجود در آن خیابان، بزرگراه یا جاده آگاه می‌سازند و درصورت نبود این تابلوها احتمالا هرج و مرجعی عظیم و گرهی کور در همه راه‌ها به‌وجود می‌آمد. تابلو ورود از هر دو طرف ممنوع یکی از تابلو‌های ترافیکی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

 تابلو ورود از هر دو طرف ممنوع

توضیحات تابلو ورود از هر دو طرف ممنوع

تابلوهای راهنمایی و رانندگی شامل سه گروه تابلو اخباری، تابلو اخطاری یا هشدار دهنده و بازدارنده یا تابلوانتظامی می‌باشند. تابلو ورود از هر دو طرف ممنوع از نوع تابلوهای اخطاری و بازدارنده است. این تابلو به شکل دایره بوده و رنگ زمینه آن سفید می‌باشد که دارای نواری قرمز رنگ در دور آن است. جنس بدنه تمامی تابلوهای ترافیکی از گالوانیزه اصل و يا ورق آهني يكپارچه تشکیل شده است. این ابزار دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و به مرور زمان دچار زنگ‌زدگی، ترک، خمیدگی یا شکستگی نمی‌شوند. همچنین استحکام لازم در برابر انواع شرایط آب و هوایی از جمله گرما، سرما و بارندگی را دارند. در تابلوهای راهنمایی و رانندگی از رنگ‌های باکیفیت و درجه یک استفاده می‌شود تا به مرور زمان دچار آسیب نشوند. همچنین به‌منظور دیده شدن در شب و آگاهی رانندگان از وجود علائم و خطرات رانندگی در هنگام تاریکی، معمولا در رنگ کردن این تابلو‌ها از شبرنگ استفاده می‌کنند. شبرنگ تابلوهای ترافیکی از نوع لانه زنبوري بوده و رده مهندسي بسیار کیفیتی دارند. رنگ این تابلوها طی زمان‌های طولانی دچار پوسیدگی یا کمرنگی نمی‌شود. همچنین مقاومت لازم در برابر رطوبت و بارش باران و برف همچنین آفتاب مستقیم را دارند و به‌هیچ عنوان گردوخاک و آلاینده‌های محیطی را به خود جذب نمی‌کنند.

مزایای استفاده از تابلو ورود از هر دو طرف ممنوع

قدمت استفاده از تابلوهای بین راهی به سال‌ها قبل از ساخت جاده‌ها برمی‌گردد. تابلوهای راهنمایی و رانندگی نقش به‌سزایی در ایجاد نظم و کمک در تامین امنیت مالی و جانی افراد دارد. همچنین تابلوهای ترافیکی کمک می‌کنند تا افراد به راحتی و با سهولت به مقصد خود برسند. شرایط برخی از خیابان‌ها ایجاب می‌کند تا از ورود وسایل نقلیه ممانعت به عمل آید. طبیعتا درصورت نبودن تابلوهای ترافیکی در این محل‌ها امکان اطلاع رانندگان از این مورد امکان‌پذیر نخواهد بود. در این مواقع از تابلو ورود از هر دو طرف ممنوع استفاده می‌شود. در شرایطی که برای این‌گونه خیابان‌ها از این نوع تابلو استفاده نشود، هرج و مرج شدیدی پیش خواهد خواهد آمد و رانندگان دچار مشکل خواهند شد. حتی درحالتی که دلیل این عدم تردد، انجام تعمیرات در خیابان یا پروژه‌های راه‌سازی باشد، ممکن است با عدم آگاهی رانندگان و تردد در این خیابان‌ها، دچار تصادفات و آسیب‌های مالی یا جانی شوند. ترافیک کالا یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات ترافیکی بوده که علی‌رغم تولید کالاهایی با کیفیتی در کلاس جهانی، اقدام به عرضه آن‌ها به صورت حضوری و آنلاین کرده‌ است. جهت تهیه هرگونه کالای ترافیکی می‌توانید با مراجعه به سایت معتبرترافیک کالا، اقدام به خریداز فروشگاه ترافیک کالا نموده و کالا را درب منزل خود تحویل بگیرید.  

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha