Previous
Next

تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع

تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع، یکی از تابلوهای راهنمایی انتظامی است که در جاده‌ها و خیابان‌ها نصب می‌شود. این تابلو به منظور جلوگیری از ورود وسایل نقلیه موتوری به مناطق خاصی مانند پیاده‌رو‌ها، محوطه‌های شهری و ... به کار می‌رود.

محصولات مرتبط

شرکت ترافیک کالا با استفاده از مواد اولیه درجه یک ، انواع تابلو ترافیکی و تجهیزات ترافیکی با کیفیت را عرضه می کند و نیاز یک جامعه را به داشتن شهری ایمن و مجهز پاسخگو می باشد.

تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع

این تابلو انتظامی به این معنی است که هیچ موتورسیکلت یا وسیله نقلیه موتوری نمی تواند عبور کند. این می تواند در مکان هایی استفاده شود که یک مسیر عابر پیاده یا دوچرخه به راحتی از جاده توسط موتور سیکلت، موتور سیکلت یا اسکوتر قابل دسترسی باشد.

این علامت را می توان برای نشان دادن دوره های زمانی که این امر در دستور است یا استثناهایی برای ممنوعیت نشان می دهد.

 تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع به چه معناست؟

تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع به این معنی است که هرگونه خودرو سواری و موتور تحت هیچ شرایطی نمی تواند در این محدوده تردد کند. تردد در محدوده این تابلو جرم محسوب می شود و جریمه در برخواهد داشت.

این تابلو ها در مناطقی قرار می‌گیرند که ورود وسایل نقلیه موتوری موجب به وجود آمدن موقعیت خطرناکی ، برای سرنشینان و عابران پیاده می شود.

تابلو عبور وسایل نقلیه ممنوع

مشخصات ، کاربردها و ویژگی های تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع

تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع از دسته بازدارنده ، تابلوهای انتظامی است . تابلوهای بازدارنده به راننده دستور می دهند که چه کار باید بکند و چه کار نباید بکند و عدم اجراي دستور و پیام این نوع تابلوها در رانندگی مستوجب اعمال قانون می باشد نمونه ای از این تابلو ها : ممنوعیت عبور وسایل نقلیه موتوری، ممنوعیت گردش به راست، ممنوعیت سبقت، حداکثر سرعت مجاز و محدودیت توقف و... این تابلوها به شکل دایره ای هستند و نشانه مشکی رنگ آن در پس زمینه سفید با حاشیه قرمز قرار دارد.

کاربردها

تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع برای افزایش امنیت سرنشینان و عابران پیاده نصب می شود و رانندگان باید به آنها توجه داشته باشند و با رعایت آن از جان و مال خود و دیگران حفاظت کنند .

برخی از مکان‌هایی که تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع را می‌بینید عبارتند از:

  • پیاده رو ها
  • در محل ورودی تونل ها
  • در برخی پل های مخصوص گذر وسایل نقلیه موتوری

ویژگیها

  • تابلوی عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع از جنس گالوانیزه تولید شده است.
  • مقاوم در برابر باران و برف ، تابش نور خورشید، وزش باد.
  • مقاوم در برابر ضربه ، ترک خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی.
  • بازتاب نور بالا به دلیل وجود شبرنگ بر روی سطح تابلو.
  • دوام و ماندگاری بالا به دلیل استفاده از رنگ الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی تابلو.
  • حمل و نصب آسان.

تابلو عبور وسایل نقلیه ممنوع

قیمت ، خرید و سفارش تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع

تابلو عبور وسایل نقلیه موتوری ممنوع از کاربرد ها و ویژگی های بسیاری برخوردار است که از بروز تصادفات و ایجاد خطرات جانی برای افراد جلوگیری میکند.

قیمت فروش تابلوهای ترافیکی با توجه به نرخ مواد اولیه در زمان سفارش محاسبه و به شما اطلاع رسانی می شود.شما می توانید انواع تابلو ها و تجهیزات با کیفیت را از شرکت ترافیک کالا سفارش دهید. اگر نیاز به مشاوره دارید می توانید با مشاوران ترافیک کالا تماس گرفته و از آنها به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

از طرف مریم ثنایی | 2023-04-15 15:10:49

با سلام کاربرد تابلویlongvehicle در چه مواردی است باتشکر

administrator

تابلوی longvehicle یا تابلوی خودروی بلند، برای نشان دادن وسایل حمل بلند مانند کامیون‌ها، اتوبوس‌ها و تریلرها استفاده می‌شود. این تابلو به عنوان یک ابزار ایمنی در جاده‌های پرتردد، به رانندگان خودروهای کوچک و موتوری اجازه می‌دهد که به راحتی و به موقع از فاصله‌ای که باید با خودروی بلند نگه داشته شوند، مطمئن شوند. این تابلو به صورت اجباری در برخی کشورها مانند ایالات متحده، کانادا و استرالیا بر روی خودروهای بلند نصب می‌شود.

صفحه: 1

سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha