Previous
Next

تابلو عبور پیاده ممنوع

محصولات مرتبط

تابلو عبور پیاده ممنوع

محل‌هایی وجود دارد که به‌دلیل ترافیک سنگین یا سرعت بالای وسایل نقلیه، عبور و مرور عابرین پیاده با خطرات بسیار زیادی همراه است‌. در این محل‌ها برای حفظ جان افراد و اطلاع از خطرات احتمالی، عموما از تابلو عبور پیاده ممنوع استفاده می‌شود. این تابلو از انواع تابلوهای بازدارنده یا انتظامی می‌باشد که در این مطلب با آن آشنا می‌شویم.

تابلو عبور پیاده ممنوع

ویژگی تابلو عبور پیاده ممنوع

تابلوهای ترافیکی عموما در سه گروه تابلو اخباری، تابلو اخطاری یا هشدار دهنده و بازدارنده یا تابلوانتظامی دسته‌بندی می‌شوند. تابلو عبور پیاده ممنوع نیز در دسته سوم یعنی در گروه تابلوهای بازدارنده یا انتظامی قرار دارد. شکل ظاهری این تابلو به شکل دایره بوده که حدود ۶۰ سانتی‌متر قطر دارد و دور آن نوار قرمز شبرنگی کشیده شده است. روی بدنه فلزی این تابلوها یک ورق گالوانیزه یا ورق روغنی قرار دارد. دلیل این کار، افزایش مقاومت تابلو دربرابر شرایط آب‌وهوایی مختلف نظیر باران و برف و تابش شدید نور آفتاب همچنین ریزگرد و گردوغبار است. در تابلوهای شهری معمولا از ورق روغنی و در تابلوهایی که در جاده‌ها نصب می‌شوند عموما از ورق گالوانیزه استفاده می‌شود. همچنین بر روی این تابلوها یک لایه از روکش رنگ الکترواستاتیک قرار گرفته می‌شود تا باعث می‌شود تابلو صاف و صیقلی شده و به آسانی قابل تمیز شدن باشد. همچنین روی تابلو عبور پیاده ممنوع شبرنگ رده مهندسی چسبانده می‌شود. دلیل استفاده از این شبرنگ، دیده شدن بهتر تابلو در تاریکی و هنگام رانندگی در شب است. این شبرنگ‌ها کیفیت بسیار بالایی داشته و در برابر رطوبت، بارندگی، گرما یا سرما چسبندگی و کیفیت خود را حفظ می‌کنند. از دیگر ویژگی‌های این تابلوها، می‌توان به ضد زنگ و ضد ضربه بودن اشاره کرد همچنین این کالای ترافیکی به هیچ عنوان دچار سایش و پوسیدگی نمی‌شود. نوع نوشتار در تابلوهای عبور عابر پیاده ممنوع از نوع مورد استفاده در اغلب تابلوها، یعنی از نوع چاپی و یا با برش کامپیوتری می‌باشد.

کاربرد تابلو های عبور پیاده ممنوع

این تابلو‌های عموما در خیابان‌های بسیار پرتردد که امکان تصادفات رانندگی در آن زیاد است، جاده‌ها و بزرگ راه‌ها استفاده می‌شود. در خیابان‌هایی که از این تابلو استفاده می‌شود معمولا برای عبور و مرور عابرین پیاده، از پل‌ هوایی استفاده می‌شود.

خرید تابلو های عبور پیاده ممنوع

در هنگام خرید تابلوهای عبور پیاده ممنوع، توجه کنید از نوع باکیفیت و اصل آن خریداری نمایید. تابلوهای ترافیکی بی‌ کیفیت و غیر اصل، طی زمان دچار زنگ زدگی، ساییدگی و رنگ پریدگی می‌شوند. همچنین توجه داشته باشید که اندازه استاندارد این تابلو‌های قطری به اندازه ۶۰ سانتی‌متر دارند پس هنگام خرید دقت کنید که کالایی که قصد خریداری آن را دارید دارای اندازه استانداردی باشد.ترافیک کالا یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کالای ترافیک، سالانه اقدام به تولید هزاران کالای ترافیک اعم از انواع سرعت گیر‌ها، تابلوهای ترافیکی، انواع استوانه‌های ترافیکی و… می‌کند. جهت خرید انواع تابلو‌های ترافیک از جمله تابلو عبور پیاده ممنوع می‌توانید علاوه بر خرید حضوری، به سایت اینترنتی ترافیک کالا مراجعه کرده و اقدام به خرید از فروشگاه ترافیک کالا به صورت غیرحضوری نمایید تا در کم‌ترین زمان محصول خود را درب منزل خود تحویل بگیرید.  

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha